Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2020 o 10:53, polskignom napisał:

AC52DF17-90C1-4847-A3D1-BC78F17EBB0F.jpeg

MIstrzu ! Zobaczyłem to przed chwilą i psiaki śmiechem obudziłem :)

2 godziny temu, kolader napisał:

Niemcy dostają 6 od Hiszpanów, to co, Loew powinien polecieć ?

Ja pierdzielę, ten Brzęczek to jest w czepku urodzony, Niemcy mu zrobili alibi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to prawda, że Brzęczek powiedział, że potrzebuje czasu aby zbudować drużynę na imprezę która miała odbyć się pół roku temu ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Sebastian napisał:

Czy to prawda, że Brzęczek powiedział, że potrzebuje czasu aby zbudować drużynę na imprezę która miała odbyć się pół roku temu ? 

Czego nie rozumiesz? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca - Przemysław Płacheta, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak - Robert Lewandowski

🙃 Krychowiaka można zrozumieć, bo czerwo Góralskiego, ale Linetty też mógłby grać. Liczba strzałów Lewego na bramkę over/under 0,5? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Cardi napisał:

Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca - Przemysław Płacheta, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak - Robert Lewandowski

🙃 Krychowiaka można zrozumieć, bo czerwo Góralskiego, ale Linetty też mógłby grać. Liczba strzałów Lewego na bramkę over/under 0,5? :) 

Reca w podstawowej 11 - widzę adjustments na poziomie budenholzera.

Obstawiam 0-3 i znowu kilka zmian przed 2 polowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, blackmagic napisał:

Reca w podstawowej 11 - widzę adjustments na poziomie budenholzera.

Obstawiam 0-3 i znowu kilka zmian przed 2 polowa

Pol i Borek to przewidzieli, że Wuja wie, że na stole leży jego stołek więc postawi na ludzi, którzy umrą za niego na boisku, stąd Kędziora i Reca - jego wynalazki, taki sam był Mączyński dla Nawałki, a także miejsce dostał Zieliński, w którego Wuja wierzył od zawsze. Z tego punktu widzenia Rybus na lewej jako persona non grata  i turysta przez długi czas na kadrze nie zagrałby nawet gdyby Recy urwali Włosi nogę, zagrałby Bereś... znowu.

Pol był zszokowany, że na live mu ludzie pisali, że trzymają kciuki za Holandię, ale sam do nich należę, lepiej przegrać raz 0-4 niż 4x 0-1 i na takie 0-4 liczę. Przykro się to pisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Cardi napisał:

Pol i Borek to przewidzieli, że Wuja wie, że na stole leży jego stołek więc postawi na ludzi, którzy umrą za niego na boisku, stąd Kędziora i Reca - jego wynalazki, taki sam był Mączyński dla Nawałki, a także miejsce dostał Zieliński, w którego Wuja wierzył od zawsze. Z tego punktu widzenia Rybus na lewej jako persona non grata  i turysta przez długi czas na kadrze nie zagrałby nawet gdyby Recy urwali Włosi nogę, zagrałby Bereś... znowu.

Pol był zszokowany, że na live mu ludzie pisali, że trzymają kciuki za Holandię, ale sam do nich należę, lepiej przegrać raz 0-4 niż 4x 0-1 i na takie 0-4 liczę. Przykro się to pisze.

Ja też. Szkoda tego pokolenia na Dyzmę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reca po tym rajdzie wraca do obrony spacerem w 10 minucie meczu, nie mogę na gościa patrzeć:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

„Paluszek w pupci” mocno mnie irytuje .

Edytowane przez Koelner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o c***, obejrzałem pierwsze 10 minut kadry w meczu eliminacyjnym od pewnie 12-14 lat czy coś koło tego i tracimy w te 10 minut 2 bramki - zjinxowałem : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ten Bednarek...przecież to w ogole nie wyglądało...ech, nie będę jechał teoriami spiskowymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyniki naszej sondy, sam głosowałem na drugą opcję, licząc na upartego Bońka, który nie przyjmuje porażki do wiadomości

image.png.ce6b288d5422138abca59f1d11627418.png

Edytowane przez Cardi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taka niestety prawda chociaż i tak wątpię ze rudy by go odpali i tym samym przyznał się do błędu czyli wuja do ME😑

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpliwe że go zwolnią, chyba że Lewy pierdolnie jakieś ultimatum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi