Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, StroSHow napisał:

Jakim cudem Lech sprowadził tego LO z Ukrainy?Motor siła i dośrodkowanie nie pasujące do Ekstraklasy zdecydowanie.

Polskie kluby z czołówki od dawna dysponują niezłymi budżetami, pytanie raczej dlaczego dopiero teraz przychodzą jacyś nieźli zawodnicy, a nie sam szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2020 o 16:25, jack napisał:

Pewnie, że jest dobry. W małych ośrodkach muszą być małe szkółki bo tak jak piszesz nikt z 6 latkiem nie będzie 50 km na trening jeździł. Ja piszę o dużych miastach, gdzie masz klub pierwszoligowy i setki dzieciaków w każdym roczniku. Sytuacja, gdy w Gdańsku najlepsza nie jest szkółka Lechii, a w mieście funkcjonuje cała masa kiepskich szkółek jest dla tego klubu powodem do grubego wstydu. O piłce kobiecej nie wspominając bo to już parodia ze strony "Władców Północy". 

W Warszawie kiedyś też tak było. W szkółkach Legii grali synowie bogatych rodziców, bo ojcowie chcieli się pokazać, że mają syna w Legii lub może sam dzieciak traktował to jako nową zachciankę, a prawdziwe talenty na Polonii czy Hutniku. Teraz chyba się zmieniło, bo Legię za szkołkę się chwali, ale kiedyś to na tej marce się tylko dorabiało, zamiast faktycznie szkolić najlepszych młodych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekawy tego Michniewicza jako trenera Legii, bo wszyscy się jarają jaki to Czesio nie jest zajebisty bo miał kilka dobrych wyników z U-21, ale tak patrząc na nazwiska w kadrze U-21 to imo nic ponad stan nie ugral (ale przynajmniej nie spierdolił jak selekcjoner Jerzy) więc w sumie taka Legia może być dobrym testem.

Oczywiście odpadnięcie dzisiaj nie będzie szło ja jego konto, bo za krótko pracuję.

A tak poza tym to zawsze spoko jak legia odpada :D

Hahaha ale kompromitacja xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.