Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

w takim klubie jak Celtic, w LM może błyszczeć raczej tylko bramkarz

No raczej nie tylko, chocby Nakamurę mozna tutaj podac jako przykład. Poza tym ja nie mówie tutaj tylko o LM bo w lidze szkockiej przeciez Artur też broni bardzo dobrze i nadal prezentuje wysoką formę.

 

nie wiem ile masz lat, że pamiętasz tylko Kahna i Lehmanna:roll: powtarzam - zawsze Niemcy i Włosi mieli największe grupy bramkarzy na najwyższym światowym poziomie, a jak nie znasz żadnych nazwisk to sie nie przyznawaj

Tutaj się nie zrozumieliśmy, w pierwszym poście napisałeś "mają", a teraz piszesz o przeszłości. Także jeśli mówisz o wiekszym wymiarze czasowym to zgadzam się, że Niemcy i Włosi to potęgi bramkarskie, ale jeśli mówimy o obecnej sytuacji to nasi zachodni sąsiedzi wcale taką potęgą nie są.

 

bo ten jego RODAK jest lepszy od Dudka i tyle... zresztą to jest całkiem normalne, że po wielkim sukcesie często rezygnuje się z jakiegoś piłkarza, sam Jerzy Dudek przyszedł na Anfield po sezonie w którym Sander Westerveld dał "the reds" pięć prestiżowych trofeów

Gdyby menedżerm był ktoś inny w Liverpoolu, to wcale nie jestem przekonany czy Reina miałby tak pewne miejsce w pierwszym składzie. ale pomijając to, ok, Benitez stawiał na Reinę - jego prawo, ale tak czy inaczej musisz przyznać że Dudek przez ostatnie dwa lata był w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Z samego szczytu na ławkę i do tego brak możliwości odejścia. Dopiero teraz ją ma i odchodzi. Z resztą bardzo dobrze robi.

 

widac, że nie wiesz o czym mówisz... Kuszczak w United będzie rywalizował o miejsce w składzie z Fosterem a nie VDS, bo Holender dopóki będzie w klubie, dopóty będzie nr 1 Wink a po drugie Kuszczak wcale nie gra jakoś wybitnie dobrze w Man. United, popełnia bardzo często głupie błędy (jak chociażby w meczu z Chelsea ostatnim)

Może i nie wiem, ale ty też nie masz daru przewidywania przyszłości i nie wiesz jak będzie grał holender w najbliższych latach. Natomiast co do Kuszczaka, zgadza się, on przeplata błedy z wyśmienitymi interwencjami, tak tez był w ostatnim meczu z Chelsea i żeby te błędy wyeliminować potrzebne jest ogranie. Jeśli będzie nadal wchodzi od czasu do czasu z ławki to pewnie nadal błedy będą mu się przytrafiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie tylko, chocby Nakamurę mozna tutaj podac jako przykład. Poza tym ja nie mówie tutaj tylko o LM bo w lidze szkockiej przeciez Artur też broni bardzo dobrze i nadal prezentuje wysoką formę

dlatego napisałem RACZEJ :roll: :?

 

Tutaj się nie zrozumieliśmy, w pierwszym poście napisałeś "mają", a teraz piszesz o przeszłości.

napisałem "jak świat światem" a to nie odnosi się do przyszłosci bynajmniej

 

Gdyby menedżerm był ktoś inny w Liverpoolu, to wcale nie jestem przekonany czy Reina miałby tak pewne miejsce w pierwszym składzie.

a ja jestem pewien, że każdy menedżer stawiałby na Reinę

 

 

troche obiektywizmu, bo jak widzisz Polaka to od razu do Hall of fame go wpychać chcesz :roll:

 

Może i nie wiem, ale ty też nie masz daru przewidywania przyszłości i nie wiesz jak będzie grał holender w najbliższych latach

ale swoje przewidywania opieram na CZYMŚ, a nie na swoich tylko i wyłącznie wyobrażeniach ;) VDS po następnym sezonie odchodzi i wtedy już będzie prawdopodobnie walka Kuszczak vs. Foster ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak świat światem, nie będzie Niemiec Polakowi bratem" - czy to powiedzenie Kore jest dla ciebie pokrętne :?: pierwsza część wskazuje na przeszłość, druga na przyszłość, a z obu wynika też coś o teraźniejszości :lol: wysilcie sie przez chwile i uruchomcie intelekt bo nie chce mi się tłumaczyć takich oczywistości...a nie wierze, że naprawde tego nie skumaliście

 

to sie odnosi i do przeszłości i do teraźniejszości i pewnie do przyszłości też

 

 

mam ci wymienić bramkarzy niemieckich :?:

Meier, Schumacher, Ilgner, Koepke, Kahn, Hildebrand... wymieniać by można jeszcze długo

 

 

 

 

 

zresztą o bramkarzach to lepiej z wami nie rozmawiać po tych tekstach o świetności Valdesa :twisted: ten świetny bramkarz będzie miał konkurenta za jedyne 20 mln Euro - Ustariego :twisted: jak na ławke to drogi bramkarz, w ogóle drogi bramkarz... widać desperacje działaczy Barcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak świat światem, nie będzie Niemiec Polakowi bratem" - czy to powiedzenie Kore jest dla ciebie pokrętne :?: pierwsza część wskazuje na przeszłość, druga na przyszłość, a z obu wynika też coś o teraźniejszości :lol: wysilcie sie przez chwile i uruchomcie intelekt bo nie chce mi się tłumaczyć takich oczywistości...a nie wierze, że naprawde tego nie skumaliście

 

to sie odnosi i do przeszłości i do teraźniejszości i pewnie do przyszłości też

 

 

mam ci wymienić bramkarzy niemieckich :?:

Meier, Schumacher, Ilgner, Koepke, Kahn, Hildebrand... wymieniać by można jeszcze długo

 

 

 

 

 

zresztą o bramkarzach to lepiej z wami nie rozmawiać po tych tekstach o świetności Valdesa :twisted: ten świetny bramkarz będzie miał konkurenta za jedyne 20 mln Euro - Ustariego :twisted: jak na ławke to drogi bramkarz, w ogóle drogi bramkarz... widać desperacje działaczy Barcy

Kurcze, czy na tym forum nie mozna juz o nic zapytac albo wyrazic watpliwosci? 8)

 

Luz, tak czy inaczej i tak mnie zastanawia ktorzy to terazniejsi bramkarze niemieccy sa lepsi od polskich :)

 

Bo co do przeszlosci to sie zgadzam, pewnie talentem i umiejetnosciami samego Kahna moznaby obdarowac kilku naszych najlepszych, ale teraz? :roll: Jakos jeden Hildebrand, czy na dokladke kilku dziadkow nie wydaje mi sie lepszych od naszego rodzimego kombosa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego czy Niemcy maja obecnie lepszych bramkarzy od nas to ja zadnych watpliwosci nie mam ;) jest Hildebrand, jest Weidenfeller, jest Wiese, jest Lehmann (osobiscie raczej niezbyt wysoko go cenie) ktorego zmiennikiem bedzie prawdopodobnie Fabianski (i to jednym z dwoch albo trzech nawet) wiec trudno powiedziec, zebysmy mieli lepszych bramkarzy

 

osobiscie Tomasz Kuszczak mnie zawodzi jako potencjalny nastepca Schmeichela... popelnia sporo bledow i to takich calkowicie niepowaznych i watpie by w nastepnym sezonie mial wiecej szans na gre niz w tym

 

Hildebrand to jest taki HOT FREE AGENT po tym sezonie, prawdopodobnie trafi do Milanu badz ktoregos z klubow Primera Division

 

jest jeszcze cala masa mlodych bramkarzy niemieckich, takich jak Zieler (porownywany do Koepke... bo przez niego wychowany i wytransferowany do Man. United)

 

w Niemczech byl jeszcze ( i jest) Hans Joerg Butt uznawany swego czasu za scisla europejska czolowke :)

 

obecnie juz wieksze problemy z bramkarzami na wieksza skale maja Wlosi, wiec nie wiem czemu sie tak uczepiliscie tych Niemcow ;) maja Buffona, Amelie i potem dlugo dlugo nic... czolowe kluby Serie A maja zagranicznych bramkarzy w zdecydowanej wiekszosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<przeprasza Łukasza Fabiańskiego>

 

 

za 15 razem okazało się to być prawdą :) czytałem, że kosztował 2,7 mln Funtów ale to trudne teraz do sprawdzenia :)

:P

 

 

 

hehehe był "Tomash Koosh-Chuck" to teraz mamy :lol:

"Name is pronounced ‘Woo-Kash Fab-Yan-Ski’"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cristiano Ronaldo jest najbardziej medialnym i najwięcej wartym pod względem marketingowym piłkarzem na świecie - to informacja z Hiszpanii, która jutro ma się pojawić w jakiejś dużej gazecie.

 

Dziennikarze wespół z Uniwersytetem Navarry obliczyli i opublikowali częściowo w internecie najaktualniejsze zestawienie pod tym względem w tym roku.

a oto i zestawienie pierwszej 5.

 

1. Cristiano Ronaldo

2. Wayne Rooney

3. Ronaldinho

4. David Beckham

5. Ronaldo ( :!: niespodzianka mała )

 

 

wśród klubów wygląda to tak:

1. Manchester United

2. Chelsea Londyn

3. FC Barcelona

4. Real Madryt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sorry za tak krótki post ale nie mogę się powstrzymać: NANI :shock: :shock: :shock:

 

Pewnie ktoś to zaraz skasuje ;)

 

Tak patrzę na tą bramkę Nani'ego i przypomina mi się podobny gol Erica chociaż tamten był zza pola karnego. Starci kibice więdzą o którego gola chodzi ;) (chociaż ta bramka pewnie i na youtube jest ;) ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nani robi małą furorę w Manchesterze póki co, ciekawe co dzisiaj pokaże w meczu z Interem Mediolan no ale do tej pory naprawde wygląda nieźle i to od pierwszych chwil w United

debiutu Hargreavesa czy Andersona,nie mówiąc o Tevezie póki co nie było ;)

 

a juz wielkimi krokami nadchodzi mecz Chelsea-Man. United o tarcze wspólnoty, to taki superpuchar w Anglii.mecz już w sobotę i zapowiada się naprawde nieźle

 

 

 

ciekawe też czy Robben przejdzie jednak do Realu skoro ten pozyskał już praktyczne Drenthe... chcą ich obu?to by nieco nadmiaru mogłobyć... chociaż z drugiej strony odszedł Reyes, a obaj mogą grać na obu skrzydłach więc może to jest i dobry ruch, żeby dokupić jeszcze Robbena ;) tylko czy Chelsea na to pójdzie skoro Real zwinął Drenthe?wątpliwe, no ale z drugiej strony przyszedł Malouda :roll: bije brakiem konsekwencji i koncepcji godnej Beniteza u Mourinho, te letnie transfery to taki troche policzek od Abramowicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i premiership się rozpoczeła :D jak jako wierny kibic Manchesteru City czekałem na niego z niecierpliwość, Eriksson menadżerem, Barton wywalony, pół składu wymienione, klub z COMS to wielka zagadka tego sezony.

 

oczywiście pierwszej kolejki nie mogłem sobie odpuścic, na pierwszy ogień trudny mecz wyjazdowy z West Ham United, ale City dali rade i 2:0 przodu! Świetny mecz nowych nabytków, obie bramki debiutanów Bianchi i Geovanni. Pierwsze wraźenie bardzo pozytywne. Włoch to taki typowy 'dołoży-noga', idelanie odnajdywał się w polu karnym a bramka strzelona wślizgiem to świetny na to dowód. Geovanni natomiast w ciagu zaledwie 10 minut gry pokazał wielkie serce do gry biegał, biegał aż wreszcie po niesamowitym rajdzie Onuchy dostał piłke w polu karnym i zdobył piękna bramkę. Ale żaden z nich nie wywarł na mnie takiego dużego wrażenia jak Pietrov, koleś świetnie krewał, biegał po obu skrzydłach i mała brakowało aby zdobył bramke strzałem za pola karnego, naprawde w City nie pamietam tak dobrego skrzydłowego od odejścia Shauna Wright-Phlipsa, bardzo licze na tego Bułgara. Zapowiada się dobry sezon, ale w dwóch powszednich City tez mocno startowali, a później było mocno średnio..

 

COME ON CITY! a derby już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premiership ruszyla ale mistrzowskie druzyny (dwie) dopiero jutro zainauguruja sezon, obie u siebie, obie raczej z druzynami slabymi bowiem Birmingham to ambitny bo ambitny, ale beniaminek, a Reading w tym sezonie nie bedzie juz sie tak liczylo i robilo takiej furory jak przed rokiem, a raczej powalczy o utrzymanie

 

dzisiejsze wyniki mnie raczej niczym nie zaskoczyly, no moze porazka Boro na wlasnym stadionie z Blackburn

 

porazka Tottenhamu wcale mnie nie zdziwila,bo Sunderland u siebie jest praktycznie zawsze mocny (nie liczac sezonow w ktorych jest bitym faworytem do spadku) a na dodatek Roy Keane stworzyl tam niezla ekipe,a Spurs to Spurs, o mistrzostwie marza i tylko to im na razie pozostaje, co pokazal m.in. dzisiejszy mecz

 

wygrana Evertonu z Wigan to byl pewniak, mimo wielkich problemow Everton z napastnikami, a konkretniej z ich brakiem... mam nadzieje, ze wzgledu na poziom ligi, ze Everton zakupi jakiegos klasowego napastnika jeszcze w sierpniu

 

Man. City wygladalo bardzo dobrze, ich zakupy byly bardzo widoczne po dzisiejszym meczu, w przeciwienstwie do WHU, ktore wygladalo bardzo, bardzo zle... wygladali jak w poprzednim sezonie bez Teveza, albo jak na poczatku z Tevezem, kiedy on jeszcze sie tam niezbyt dobrze czul... West Ham ma od groma napastnikow, a jednak Zamora ma tam miejsce co mnie dziwi,bo ten klub chcial walczyc o puchary...tyle ze ilosc nie bardzo przeklada sie na jakosc w tym wypadku...Petrov to bedzie raczej jeden z hitow transferowych,bowiem to taki zawodnik ktory sobie wszedzie poradzi, niesamowicie szybki i wytrzymaly, technika tez niezla,podobnie jak uderzenie z dystansu

 

Liverpool wygral na wyjezdzie z Aston Villa, ktora chyba pozostanie tym najbardziej srednim sredniakiem w lidze, nic chyba nie drgnie ku lepszemu...wiadomo, to pierwsza kolejka, ale po niektorych druzynach jednak widac, ze robia przypadkowe transfery,bez koncepcji, i tylko w pojedynczych meczach moga cos zdzialac,mowie o The Reds,ale niechce ich oceniac pochopnie, to tylko pierwsze moje wrazenie

 

patent Boltonu na Newcastle widac jest juz historia za sprawa Allardyce'a, ktory przeszedl z pierwszego do drugiego klubu... Newcastle moze byc grozne w tym sezonie, dzisiejszy mecz to potwierdzil... maja znakomitych napastnikow w osobach Viduki,Smith'a, Owena i Martinsa, wiec powinno byc dobrze - nareszcie, bo kibice z St. James' park na to zasluguja

 

remis w meczu Derby z Portsmouth byl do przewizdenia, zadna niespodzianka, aczkolwiek ten (moim zdaniem) zlepek z Portsmouth autorstwa Redknappa, daleko nie zajedzie... szczegolnie w okresie PNA moze byc ciezko, bo sklad opiera sie glownie na zawodnikach z czarnego ladu

 

 

 

jutro zobaczymy jak zagraja potencjalni mistrzowie i bedzie mozna podsumowac pierwsza kolejke, podsumowac szybko bo nastepna juz za niecale 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Macieju trzeba jeszcze napisac o Charity Shield zdobytym przez Manchester United. Niby nic wielkiego ale zawsze cieszy. Aha i z kazdym meczem coraz bardziej lubie Evre, moze wyda ci sie to smieszne ale zdecydowanie moj ulubiony grajek w MU. Szkoda tylko ze wciaz lapia sie u nas do grania takie "drewnopulosy" jak Brown i Silvestre, ten ostatni jak probowal przyjac pile na klate to sie biedak prawie polamal, jako rezerwy moze sie nadaja, w wyjsciowej '11' zapominij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Macieju trzeba jeszcze napisac o Charity Shield zdobytym przez Manchester United

no tak, nie pisano chyba o tym tutaj :) community shield (obecnie) zostało zdobyte przez MU po raz 16 w historii, tym razem autorem sukcesu okazał się być Edwin Van der Sar,który w genialnym, fenomenalnym stylu wybronił wszystko w serii rzutów karnych... naprawdę takiej serii karnych nigdy przedtem nie widziałem, zeby bramkarz złapał wszystkie strzały i to wcale nie takie znowu złe...owszem widziałem wyniki "do zera" w karnych, ale zawsze tam jakiś strzał z dupy był, albo w 17 rząd trybun, a tu wszystko złapane i to jak

 

Aha i z kazdym meczem coraz bardziej lubie Evre, moze wyda ci sie to smieszne ale zdecydowanie moj ulubiony grajek w MU.

nic dziwnego bo Evra to bardzo sympatyczny piłkarz :) jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie, walczak, bardzo dobry w ofensywie, już się całkowicie przystosował do gry na wyspach ;) jeśli dobrze pamiętam to w tym meczu grał na lewej pomocy,ale w trakcie sezonu raczej nie będzie tam grał, bo jest kilku zawodników na tę pozycję

 

Szkoda tylko ze wciaz lapia sie u nas do grania takie "drewnopulosy" jak Brown i Silvestre, ten ostatni jak probowal przyjac pile na klate to sie biedak prawie polamal, jako rezerwy moze sie nadaja, w wyjsciowej '11' zapominij.

Silvestre niestety się cofa, i to ostro od dłuższego czasu... kiedyś to był czołowy obrońca Premiership, o ile nie Europy, a teraz?to zupełnie nie ten piłkarz, jakby zapadł na jakąś psychofizyczną chorobę, szkoda go

 

a co do Brown'a to ja nie uważam go za drewnianego, nie wiem czemu tak piszesz :) to jest przede wszystkim środkowy obrońca i to jeden z najszybszych środkowych w Premiership, na boku obrony też gra nieźle poza jednym - angażowanie się w ofensywe ;) ten czynnik powoduje, że na boku obrony on grać na dłuższą mete nie może, bo nie dość że rzadko decyduje się na pójście do przodu to jeszcze nie ma praktycznie ważnej na tej pozycji umiejętności, a mianowicie dośrodkowania - co opanowane do perfekcji ma Neville (lata gry z Beckhamem)

 

 

 

FULHAM prowadzi na Emirates Stadium po bramce wychowanka właśnie Manchesteru United, Davida Healy, zdobytej z tego co czytałem już w 39 sekundzie meczu... jak widać Arsenal jest słabszy niż ustawa przewiduje, tragedia i śmiech na sali... no ale mają jeszcze około 10 minut na odmienienie losów meczu (jak pokazali już że potrafią), chociaż te 84 minuty które już rozegrali są potwierdzeniem moich słów, że na więcej niż walka o puchar UEFA w tym sezonie ich raczej nie będzie stać i zabraknie ich w LM (Wg mnie na 90%)

 

EDIT:

Arsenal wygrał 2-1, wyrównanie za sprawą (ponoć)karnego z kapelusza (faul przed polem) dał van Persie, wynik ustalił Hleb w 90 minucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karny dla Arsenalu zasluzony, to fakt :) ale chociazby dzisiaj widzialem chyba z 7 bardziej ewidentnych rzutow karnych (niepodyktowanych) niz to jak Toure wpadl na obronce w polu karnym

 

 

 

Chelsea ograla Birmingham na Stamford Bridge jedynie 3-2, sporo krwi napsul beniaminek z przemyslowego miasta z centralnej Anglii wicemistrzom kraju ;) Chelsea zaprezentowala sie bardzo, bardzo srednio na tle Birmingham, kto wie jak potoczyloby sie to spotkanie gdyby Birmingham mialo lepszego bramkarza, bo mowiac szczerze, bramkarz calkowicie zawalil to spotkanie i dal Chelsea zwyciestwo... trudno mi powiedziec, czy Chelsea pokazala sie z lepszej strony niz Manchester United,taka roznica ze Chelsea swoje spotkanie wygrala, a United zaledwie zremisowalo bezbramkowo na Old Trafford z Reading

 

roznica byla taka, ze na Stamford Bridge przyjechala druzyna ktora chciala gra w pilke, a na Old Trafford przyjechali murarze, ktorzy mieli jedno zadanie - bronic sie ;) Birmingham gralo otwarty futbol, zdobylo dwie bramki, a kazdy kto ogladal mecz mistrzow Anglii widzial, ze Reading nie istnialo zupelnie, nie oddawalo strzalow, nie posiadalo pilki (byl okres w meczu gdy posiadanie pilki wynosilo 92:8 dla MU, a w calym meczu bodajze 81:19) ale jednak punkt wywiozlo, i Manchester ktory w tym spotkaniu nie mial napastnikow - Rooney kontuzjowany po pierwszej polowie, na lawce zadnego napastnika - nie mial skutecznosci, nie mial szczescia i ktoremu sedzia tez troche zabral, nie zdolal wygrac tego spotkania, ale to tylko pierwsza kolejka

 

Kitson wszedl na boisko i juz po 38 sekundach otrzymal czerwona kartke po faulu na Evrze

 

 

nastepna kolejka juz pojutrze, wszystko przed nami, falstart Manchesteru United, meczarnie Chelsea, ale nie ulega watpliwosci, ze juz za kilka kolejek wiekszosc druzyn, ktore dzisiaj sa przed mistrzami Anglii, beda ogladali plecy "Czerwonych Diablow"

 

 

 

ps:kiedys Martin Palermo zaslynal tym ze w jednym meczu spudlowal trzykrotnie z rzutow karnych, w tej kolejce ligi francuskiej, partner z ataku Irka Jelenie, Maoulida przestrzelil dwa karne w meczu Auxerre 0-2 Bordeaux :lol: to sie nazywa... no wlasnie, jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda tego meczu, bardzo mi to spotkanie przypominało to bodajże z Southamptonem z końcówki sezonu 2 lata temu kiedy również było 0-0 mimo OGROMNEJ przewagi United. No ale czasem poprostu tak jest, że piłka nie chce wpaść a na pewno wspomniany brak przez większą część meczu typowego zawodnika kończącego tej skuteczności nie pomagał...

 

Cały czas tak trochę, z dystansem podchodzę do Newcastle bo piłkarze bardzo dobrzy grają tam prawie zawsze, a sukcesów brak ale może w końcu coś się ruszy? Martins naprawdę ostro od dłuższego czasu dogina (wczorajsza przewrotka :shock: ) i jeśli tylko partnerzy się dostosują może być naprawdę ciekawie.

 

Tak oglądałem sobie wczoraj ten West Ham i trochę dziwnie tam się buduje tą drużynę. Przede wszystkim brak kogoś kto by tą grę poukładał. Wszystko co wczoraj jako tako wychodziło w ataku przechodziło przez Etheringtona. Fajnie by było jak do formy z przed kontuzji wrócił by Ashton, bo Zamora to jednak nie jest chyba materiał na napastnika który mógłby Londyńczykó poprowadzić do jakichś sukcesów. Za duże wahania formy a i same umiejętności nie jakieś powalające. Tak więc moja rada dla West Hamu brzmi następująca: wychować nowego Lamprada ;) .

 

kiedys Martin Palermo zaslynal tym ze w jednym meczu spudlowal trzykrotnie z rzutow karnych,

Copa America 99 z Kolumbią albo Wenezuelą, do tej pory jestem pełen podziwu, że nikt w Argentynie nie wpadł na pomysł aby "ukarać" go jak Escobara ;) . Dwóch karnych nie strzelił chyba też ktoś z Holandii (De Boer, Kluivert?) na Euro 2000 ale tutaj już sobie nie dam ręki obciąć ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam dokładnie, ale mecz w którym Palermo spudlował trzy razy, był wygrany :) a przez samobója Escobara Kolumbia odpadła z mundialu, może stąd różnica :)

 

Dwóch karnych nie strzelił chyba też ktoś z Holandii (De Boer, Kluivert?) na Euro 2000 ale tutaj już sobie nie dam ręki obciąć

fakt, ale to był jeden w meczu jeden w konkursie rzutów karnych po meczu :) bodajże był to Kluivert ale niestety dokładnie nie pamiętam akurat tego, bo wszystko przycmił rzut karny wykonywany wówczas przez Jaapa Stama, który tak przypieprzył, że piłka doleciała do Brugii :lol:

Tak oglądałem sobie wczoraj ten West Ham i trochę dziwnie tam się buduje tą drużynę.

dziwnie, za wielkie pieniądze, i raczej bez koncepcji... a szkoda bo Curbishley od wielu lat to człowiek przeze mnie wysoko ceniony ;) w porównaniu np. z Manchesterem City czy NEwcastle, to WHU wydaje pieniądze bez sensu

 

teraz mówi się że Gudjohnsen żąda 100 tysięcy funtów tygodniówki w West Ham United...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copa America 99 z Kolumbią albo Wenezuelą, do tej pory jestem pełen podziwu, że nikt w Argentynie nie wpadł na pomysł aby "ukarać" go jak Escobara ;) . Dwóch karnych nie strzelił chyba też ktoś z Holandii (De Boer, Kluivert?) na Euro 2000 ale tutaj już sobie nie dam ręki obciąć ;) .

De Boer spudłował dwa razy. Jednego karnego nie strzelił w czasie meczu, drugiego w serii rzutów karnych. Kluivert też nie strzelił podczas meczu, ale w karnych już strzelił. :)

W ogóle karne to była jakaś zmora Holendrów przez długi czas. Przegrywała w nich reprezentacja, przegrywał też Ajax w LM. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.