Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak sobie pomyśle ze finał LM to tak okolice 17 maja co rok to chwalenie 2 sierpnia polskiego klubu ze dotrwał w pucharach daje mi po psychice. 

Jest tylko jeden mocniejszy temat na tym forum który atakuje zmysły dogłębniej. 

19 minut temu, january napisał:

3 z 4 ekip do sierpnia dotrwały, dobrze było :) 

W sumie wszystkie polskie^ 

Jest moc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że mocniejsze, nawet jeśli to BATE niczym nie przypomina drużyny sprzed lat. Przecież ci Finowi to ogóry najwyższej próby, inna sprawa, że chociaż ich przeszli, taki Piast nie dał rady podobnym, jak nie większym gamoniom. 

Vuko do zimy nie dotrwa, bo tam nic nie gra tak jak powinno. Grecy ich poskładają, bo to są zawsze silne fizycznie, poukładane w obronie ekipy. A tyle wystarczy na aktualną Legię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentina superstar Lionel Messi received a three-month ban from CONMEBOL on Friday for alleging corruption within the governing body of South American football during the 2019 Copa America tournament.

CONMEBOL announced the punishment (via Marca), which included a $50,000 fine. 

Messi received a red card during Argentina's victory over Chile in the event's third-place match and proceeded to skip the medal ceremony.

"We don't have to be part of this corruption [and] the lack of respect they showed us throughout this tournament," the longtime Barcelona forward told reporters. "Sadly, the corruption, the referees, they don't allow people to enjoy football."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rahu napisał:

f3a6ef0d-7239-45dd-829d-973e6f542941.jpg

 

 

dobra dobra jeszcze szkodnika za Dybale i  można zaczynać

A Barca co chciała wcisnąć? Bo jeden Dybala to mało.

Juz wiem. Jakby nie było drogo, to taki Rakitić i do tego jakiś sensowny napastnik w dobrej cenie. Lewy za 50000000€

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rahu napisał:

Barca uderzała po Pawła Dybałę?

 

 

Nie widzę sensu. Mają świetnych zawodników ofensywnych, Dybala chyba niespecjalnie dogaduje się z Messim.

Chyba, że chodzi o mój post? Nie najlepsza konstrukcja gramatyczna. Chodzi o to, że Dybala nawet z Lukaku to mało. Przydałby się Rakitić/Vidal, ale za sensowne pieniądze.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ptak napisał:

 

Chyba, że chodzi o mój post? Nie najlepsza konstrukcja gramatyczna. Chodzi o to, że Dybala nawet z Lukaku to mało. Przydałby się Rakitić/Vidal, ale za sensowne pieniądze.

Czy  ja wiem, obrona jest topowa obok Juve najlepsza w lidze duet  Sensi/Barella plus Brozovic wygląda póki co baaardzo obiecująco brakuje jedynie ognia w ataku Lukaku to ciągle mało ale z PD to już jest moc, dużo też sobie obiecuje po gościu z Primavery Esposito ma gość papiery na Pana piłkarza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.