Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat dzisiejszy mecz to najmniejsza wina Jose. Kibice na stadionie słusznie są po jego stronie. 

Dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia stary, za całokształt mu się należy, ja bym już go po Sevilli spakował. Dzisiejszy rezultat też go nie broni, oczywiście gdyby Lukaku trafił na pustaka mogło to pójść w inną stronę, bo z tego co widziałem nawet coś w ataku kreowali, ale koniec końców wyszło słabo. 0:3 na swoim boisku to za SAFa nie do pomyślenia, nawet nie wiem czy za jego kadencji poza tym 1:6 z City kiedyś przegrali różnicą 3 goli na OT. A to 1:6 to i tak już był dogorywający Manchester, ze starzejącymi się gwiazdami i Andersoniem i Fletcherem w środku pola. To że Ferguson z tym szrotem jeszcze w ostatnim sezonie zrobił majstra i powalczył z Realem to tylko świadczy jak niesamowitym był trenerem i motywatorem, ale United jeśli chodzi o styl skończyli się w 2010 roku, od tamtej pory to jest kopanina z pojedynczymi niezłymi występami. Gdyby wyniki były ok, ten styl można by przeboleć, ale wyniki są dalekie od ok, a skład mimo iż słabszy niż ten City czy Liverpoolu to wcale nie jest taki zły, na pewno nie tak zły żeby Sevilla na nich srała na Old Trafford. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia stary, za całokształt mu się należy, ja bym już go po Sevilli spakował. Dzisiejszy rezultat też go nie broni, oczywiście gdyby Lukaku trafił na pustaka mogło to pójść w inną stronę, bo z tego co widziałem nawet coś w ataku kreowali, ale koniec końców wyszło słabo. 0:3 na swoim boisku to za SAFa nie do pomyślenia, nawet nie wiem czy za jego kadencji poza tym 1:6 z City kiedyś przegrali różnicą 3 goli na OT. A to 1:6 to i tak już był dogorywający Manchester, ze starzejącymi się gwiazdami i Andersoniem i Fletcherem w środku pola. To że Ferguson z tym szrotem jeszcze w ostatnim sezonie zrobił majstra i powalczył z Realem to tylko świadczy jak niesamowitym był trenerem i motywatorem, ale United jeśli chodzi o styl skończyli się w 2010 roku, od tamtej pory to jest kopanina z pojedynczymi niezłymi występami. Gdyby wyniki były ok, ten styl można by przeboleć, ale wyniki są dalekie od ok, a skład mimo iż słabszy niż ten City czy Liverpoolu to wcale nie jest taki zły, na pewno nie tak zły żeby Sevilla na nich srała na Old Trafford. 

 

Akurat wczoraj styl był najlepszy od wielu meczów, ale strzelania na pustą Mou ich nie nauczy. 23 strzały, 5 celnych, Spurs odpowiednio 9 i 5, Mou dobrze mówił w wywiadzie że do przerwy powinno być minimum 2:0, 3:1. Pierwsza połowa Spurs 0 rożnych, w drugiej dostają róg i bramka, Shaw mega mecz, kto by kiedyś pomyślał. Fred latał box to box, podobnie Lingard, obrona kopała się po czołach, Pogba majestatycznie sobie hasał mając generalnie we dupie, Lukaku miał z 10 setek, no to ciężko tak mecz wygrać.

 

Dodatkowo Alderweirlerlereldedilerid wczoraj zamiótł w obronie, aż Woodwardowi musiało stanąć w gardle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo Alderweirlerlereldedilerid wczoraj zamiótł w obronie, aż Woodwardowi musiało stanąć w gardle.

Nie wybaczę tego Edowi bardzo długo, bo chcę typa w United jeszcze od czasu S'oton, a teraz była niepowtarzalna okazja na wyrwanie konkretnego obrońcy na środek, czego Mou dopomina się od dawna.

 

Zamiast tego muszę oglądać Lindelofa... jego plusy zaczynają się i kończą na żonce. Lepiej byłoby grać w końcówce w 10, niż z nim na boisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem, że z tego co widziałem to nawet nieźle wyglądali, ale gra się 90 minut, a nie 45. Dajcie spokój panowie, 0:3 w pizdę u siębię i wy piszecie o dobrym meczu? Przecież to jakiś żart, tak jakby pisać o Westbrooku że zagrał dobry mecz po tym jak rzucił 45 punktów z 40 prób z czego 0/6 w ostatnich minutach przy meczu na styku. Co z tego że Totki strzeliły z pierwszego rożnego, drużyna jak United to powinna iść jak taran, jak nie strzelają jednej setki, drugiej, potem dostaje gonga, to powinna cały czas grać swoje, walczyć i wierzyć, za Fergusona Totki prowadziły na OT 0:2 innym razem 0:3 i w obu przypadkach wyjeżdżały przegrane. 

 

Obrona personalnie jest do dupy, bo miejsce takich ludzi jak Jones i Smalling to jest w West Bromwich, ale Mou zawsze obronę potrafił ustawić, a teraz nawet tego nie potrafi. Ale nawet i z tą średnią obroną ma jeszcze świetnego bramkarza, bardzo dobrego napastnika, mocny, bardzo konkurencyjny środek pola, Sancheza i dwóch młodych przebojowych skrzydłowych, których przyspawał do ławki, ale to już inny temat. I on z tymi ludzmi potrafi sprawić, że Brighton wygrywa z nimi środek pola i kontroluje wydarzenia boiskowe. Facet wydał kupę kasy, niewiele mniej niż City podczas jego kadencji, a efektów nie ma żadnych, absolutnie żadnych i on jeszcze cały czas narzeka, nie widząc oczywiście swoich ewidentnych błędów.  Z tego że ten dzban jest jeszcze na stanowisku, to cieszyć mogą się co najwyżej rywale, bo jak czytam lub słyszę że ktoś z kibiców United go broni to nie wiem czy się śmiać czy płakać, tu jest potrzebny gość z nowoczesną wizją, ktoś taki jak np. Pochettino.

 

A ktoś taki jak Alderweireld, to nie jest ktoś na kim można opierać obronę, ten człowiek przez 4 miesiące w roku jest u lekarza.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drużyna jak United to powinna iść jak taran, jak nie strzelają jednej setki, drugiej, potem dostaje gonga, to powinna cały czas grać swoje, walczyć i wierzyć, za Fergusona Totki prowadziły na OT 0:2 innym razem 0:3 i w obu przypadkach wyjeżdżały przegrane.

 

Dzwonił 2013r, kazał przekazać, że obchodzi 5te urodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o powołaniach do kadry Brzęczka? Kilku zawodników będzie miało okazję do debiutu, dokładnie czterech, Adam Dźwigała z Wisły Płock, Damian Szymański z Wisły Płock, Arkadiusz Reca z Wisły Płock Atalanty Bergamo oraz Rafał Pietrzak z Wisły Płock Kraków, były zawodnik GKS Katowice prowadzonego przez... Wiadomo zresztą przez kogo. nie zabrakło też miejsca dla siostrzeńca naszego nowego selekcjonera, który w Wolfsburgu się nawet do kadry meczowej nie łapie. Przypomnę tylko wypowiedź Jerzego Brzęczka kiedy został selekcjonerem, dotyczącą tego, kiedy Błaszczykowski będzie powoływany:

 

Nie wypieramy się koneksji rodzinnych, ale wszystkie decyzje, jakie będę podejmować ze sztabem, będą tyczyć się bardzo ważnej kwestii, a więc tego, aby reprezentacja grała dobrze. Uwzględnimy go, kiedy będzie zdrowy i będzie grał w klubie. 

 

 

Początek pracy Brzęczka z reprą bardzo mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o powołaniach do kadry Brzęczka? Kilku zawodników będzie miało okazję do debiutu, dokładnie czterech, Adam Dźwigała z Wisły Płock, Damian Szymański z Wisły Płock, Arkadiusz Reca z Wisły Płock Atalanty Bergamo oraz Rafał Pietrzak z Wisły Płock Kraków, były zawodnik GKS Katowice prowadzonego przez... Wiadomo zresztą przez kogo. nie zabrakło też miejsca dla siostrzeńca naszego nowego selekcjonera, który w Wolfsburgu się nawet do kadry meczowej nie łapie. Przypomnę tylko wypowiedź Jerzego Brzęczka kiedy został selekcjonerem, dotyczącą tego, kiedy Błaszczykowski będzie powoływany:

 

 

Początek pracy Brzęczka z reprą bardzo mi się nie podoba.

 

0-4 z Włochami, 0-2 z Portugalią bez Ronaldo, potem jakieś remisy z ogórkami, których dostaniemy w el. do Euro i koniec przygody. Boniek uwierzył w polską myśl szkoleniową i niebawem się przejedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby te powołanie było konsultowane z kadrą (tak słyszałem, ale ile w tym prawdy w związku z konfliktami w zespole, to cholera wie), że chcą go ładnie pożegnać, ale i tak lekki kwas jest.

 

Takiego Grosika nie powołał. 

 

Ogólnie ja do Brzęczka byłem od początku nastawiony negatywnie, ale (jeszcze) tłumaczę to sobie dużą niechęcią do Błaszczykowskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby te powołanie było konsultowane z kadrą (tak słyszałem, ale ile w tym prawdy w związku z konfliktami w zespole, to cholera wie), że chcą go ładnie pożegnać, ale i tak lekki kwas jest.

 

Takiego Grosika nie powołał.

 

Ogólnie ja do Brzęczka byłem od początku nastawiony negatywnie, ale (jeszcze) tłumaczę to sobie dużą niechęcią do Błaszczykowskiego.

grosik nie gra, nie ma klubu ktory by go na powaznie chcial a do tego po mundialu dal kilka wypowiedzi/wpisow mogących budzić niesmak

Nie bronię powołań bo większości chłopa nie znam ale pominięcie gościa nie lapiacego się do rotacji Hull to nie jest najgorsza rzecz świecie

Jak coś to moge czepiać się mlodego prawego obrońcy Dynamo który wczoraj w meczu o wszystko w pierwszej połowie miał 9 interwencji przy czym 7 nieudanych. Schodzi niepotrzebnie do środka, podchodzi potem za blisko pod krytego gracza i po minięciu wyprawia glupoty na poziomie faulu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grosik nie gra, nie ma klubu ktory by go na powaznie chcial a do tego po mundialu dal kilka wypowiedzi/wpisow mogących budzić niesmak

Nie bronię powołań bo większości chłopa nie znam ale pominięcie gościa nie lapiacego się do rotacji Hull to nie jest najgorsza rzecz świecie

 

Błaszczykowski to ta sama historia, no ale dobra, jeżeli to pożegnanie to jestem w stanie to zaakceptować.

 

A co do powołań z polskiej ligi i polskiej myśli szkoleniowej: https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/czy-polskie-kluby-potrafia-grac-ofensywnie-w-pilke-analiza/j913ey8

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grosik nie gra, nie ma klubu ktory by go na powaznie chcial a do tego po mundialu dal kilka wypowiedzi/wpisow mogących budzić niesmak

Nie bronię powołań bo większości chłopa nie znam ale pominięcie gościa nie lapiacego się do rotacji Hull to nie jest najgorsza rzecz świecie

Odnosiłem się z Grosikiem to nepotycznego powołania Kubusia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio slyszalem, ze pewna wiewiórka w usa co plywa na desce idzie na emeryture i dala pozegnalny show

Same here

Kuba jest za stary i za slaby na Wolfsburg, a mimo to jest brany do kadry

Tak, dal nam wiele radosci i jakosci

Ale w meczu o stawke(a teraz juz tym są mecze towarzyskie) to takie wystepy to biedny stan umysłu

Nie ma miejsca w profesjonalnej drużynie na ludzi bez ogrania czy formy

A jeszcze fakt, ze ostatni "występ" kuby i kamila to było nieskuteczne "hit me" przy niskim pressingu na japońcach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił 2013r, kazał przekazać, że obchodzi 5te urodziny.

Stary, fajnie że sypnąłeś żartem, ale jak nie widzisz problemu to nie mamy o czym gadać. United po odejściu Fergusona rok w rok jest albo pierwszy, albo drugi na liście najbogatszych, najbardziej dochodowych sportowych marek. Oni tych pieniędzy nie chomikują, rok w rok przeprowadzają transfery za dziesiątki milionów funtów, i to że te transfery są przestrzelone, albo piłkarze są źle wykorzystywani to jest wina ludzi odpowiedzialnych za ten zespół, włączając w to managera.  Taki Pogba potrafił grać świetnie w Juve, w reprezentacji Francji też nie mają powodów żeby na niego narzekać, a w United gra w ośmiu na dziesięć spotkań niesamowity syf. Ja w takie przypadki nie wierzę, on jest źle wykorzystywany.

Mourinho jest(był) wielki trenerem, to co zrobił z Porto i Interem to klasa sama w sobie. Razem z Abramowiczem zrobił z Chelsea potęgę, nie wygrali LM, ale w tamtym czasie każdy czuł przed nimi respekt, jednak ten człowiek się zatrzymał w rozwoju, on nie nadąża za obecną piłką, tak więc moje stanowisko jest oczywiste: wyjebać cygana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio slyszalem, ze pewna wiewiórka w usa co plywa na desce idzie na emeryture i dala pozegnalny show

Same here

Kuba jest za stary i za slaby na Wolfsburg, a mimo to jest brany do kadry

Tak, dal nam wiele radosci i jakosci

Ale w meczu o stawke(a teraz juz tym są mecze towarzyskie) to takie wystepy to biedny stan umysłu

Nie ma miejsca w profesjonalnej drużynie na ludzi bez ogrania czy formy

A jeszcze fakt, ze ostatni "występ" kuby i kamila to było nieskuteczne "hit me" przy niskim pressingu na japońcach..

No niestety, to tylko pokazuje jakim balonikiem bylo pompowanie hajpu wokol reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.