Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Minutę się dorzuca za cieszynkę po bramce.

Nie wiem skąd to wziąłeś, ale to raczej nieprawda. Nie znajdziesz takiego zapisu w żadnych przepisach, nigdy też nie widziałem żeby jakiś sędzia w wywiadzie o czymś takim wspominał. To znaczy w takich sytuacji jak wbili Niemcy dzisiaj, to sędzia zazwyczaj daje jeszcze czas na to jedno rozpaczliwe wbicie piłki w pole karne, ale to tylko tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie roumiem czemu w piłce nożnej nie wprowadzi się zatrzymywania czasu podczas kontuzji/zmian/innych przerw itp. Nie byłoby problemu z grą na czas, kontrowersjami z doliczanymi minutami itd.

A Szwecji mi nie żal, jak wychodzą 11 obrońcami i chcą tylko się bronić to wolę tych Niemców.

A ile trwają 48 minutowe mecze koszykówki z zatrzymywanym zegarem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile trwają 48 minutowe mecze koszykówki z zatrzymywanym zegarem? :smile:

Czytałem kiedyś o pomyśle jaki kolega przytoczył, wtedy czas miałby być zatrzymywany podczas autów, fauli, ogólnie każdej sytuacji kiedy piłka nie jest w grze, i w tym pomyśle mecz miałby trwać 2x30 minut, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie roumiem czemu w piłce nożnej nie wprowadzi się zatrzymywania czasu podczas kontuzji/zmian/innych przerw itp. Nie byłoby problemu z grą na czas, kontrowersjami z doliczanymi minutami itd.

A Szwecji mi nie żal, jak wychodzą 11 obrońcami i chcą tylko się bronić to wolę tych Niemców.

 

bo nie i koniec, ale akurat przy VAR review to ja bym zatrzymał. To jest naprawdę martwy czas i nawet jeśli potem co do sekundy jest doliczany, to tylko zamydla sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile procent więcej karnych w porównaniu do ostatnich mś jest gwizdanych na tym mundialu gdzie jest var? Bo mam wrażenie że jest mocny wzrost liczby jedenastek.

 

Przed dzisiejszym spotkaniem bylo juz odgwizdanych 13 jedenastek tyle samo co 4lata temu po calym turnieju.

Teraz  jest ich juz 15 i do rekordu MŚ brakuje 3 ( Korea i Japonia 2002- 18 jedenastek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy wiecej ekip na MS, poziomem Panamy i inne Arabie przeciez nie odstaja...

Gdyby teraz obowiązywały zasady z 2026 to na Mundialu zagrałyby: Włochy, Irlandia Północna, Grecja, Demokratyczna Republika Konga, Uganda, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Honduras, USA, Trynidad i Tobago,Gwatemala,  Syria, Ubzekistan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chile i Nowa Zelandia.

 

Doborowe towarzystwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu te kontynenty dostały aż tyle miejsc z tych dodatkowych 16? Europa i ameryka południowa dostały tylko 4 dodatkowe miejsca

Kasa Kasa Kasa

 

Infantino pewnie zeby byc wybranyn na szefa Fifa musial pewnie obiecac kontynentom  Afryka ,Azja etc. ze jak go wybiora to dostana miejsca na mundialach.

Tak samo bylo z Havelangem czy Blatter ( przy przyznawaniu gospodarzy MS.)

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa Kasa Kasa

 

Infantino pewnie zeby byc wybranyn na szefa Fifa musial pewnie obiecac kontynentom Afryka ,Azja etc. ze jak go wybiora to dostana miejsca na mundialach.

Tak samo bylo z Havelangem czy Blatter ( przy przyznawaniu gospodarzy MS.)

Fifa liczy na dodatkową kasę ale ludzie przestana oglądać fazę grupową po czymś takim bo i tak będzie wiadomo kto awansuje.

 

Za to będzie o jedna runda fazy pucharowej więcej. Może na tym zyskają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.