Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wierzyłem, że Liverpool go puści zimą skoro w lecie mogliby wziąć zbliżoną kasę, ale dla nas to lepiej. Iniesta musi odpoczywać, będzie mógł odpoczywać w lidze i być gotowym na LM. No i Cou wejdzie w następny sezon już jako tako wdrożony. Nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo kasy i to jeszcze w zimie przez co Cou nie będzie mógł grać w LM. Nie wiem czy nie lepiej by było poczekać do lata. W każdym razie na papierze ofensywa wygląda potężnie i ciekawe jak Valverde to poukłada.

Wygląda na to, że Iniesta to już tylko w LM będzie w tym sezonie grał. Być może fizycznie już nie daje rady i stąd szybsze ściągnięcie Coutinho. Bardziej się martwię, co teraz zrobi Liverpool. Bez Coutinho o TOP 4 może być im bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie kupuje dyjkow za miliony to sie sprzedaje chimeryczne gwiazdeczki ;]

to co pisalem wczesniej, nic go nie trzyma w lfc, klub bez zadnych sukcesow w ostatnich latach, spedzic tam swoj prime time hmmmm, fajny niby sklad ale na co ? na top 4 w anglii i 1/8 w cl.

salah is next , tylko czekac jak madryt sypnie zielone a ten szybciutko spakuje walizeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo kasy i to jeszcze w zimie przez co Cou nie będzie mógł grać w LM. Nie wiem czy nie lepiej by było poczekać do lata. W każdym razie na papierze ofensywa wygląda potężnie i ciekawe jak Valverde to poukłada.

 

W mojej opinii lepiej, że przyszedł teraz. Zawsze to dodatkowe pół roku na naukę stylu i stopniowe wprowadzanie go do drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w cieniu wielkich transferów jeden z wielkich klubów przyjął zupełnie inną strategię. Włodarze Bayernu jakiś czas temu zapowiedziały, że nie będą konkurować w rzucaniu szalonych kwot i wracają do źródeł, czyli budują drużynę opartą o młodych i zdolnych rodaków. Od słów do czynów i prasa za naszą zachodnią granicą jest zgodna, że Leon Gorecka odrzucił zaloty Realu i latem wyląduje w Monachium. Chwilę temu przeczytałem newsa, że także Julian Brandt z Leverkusen od kolejnego sezonu będzie grał w bawarską kratą na piersi. To co, Emre Can (też wolny zawodnik) kolejny? :smile: A może Khedira? Ciekawy jestem co im z tego przyjdzie, ale trzymam kciuki żeby się udało.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaloty Barcelony a nie Realu. Celem Realu jest teraz Hazard i Icardi, za Bale'a i Benzeme

 

Spodziewałem się szybkiego dementi, bo przecież Real jakby kogoś chciał to by miał...

 

@andy

 

Było też kilka newsów o potencjalnym zainteresowaniu Barcy, głównie dlatego, że byłby za darmo. Tylko, że później gazety przerzuciły się na plotki o Arthurze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.