Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie chciałem po raz kolejny pisać o Krychowiaku (a nawet po 15 wszedłem w ten temat z takim zamiarem, ale nie chciałem wyjść na narzekającego po raz kolejny), ale liczę na szybką zmianę trenera w WBA, bo sytuacja jest pizdowata.

 

Podobał mi się wczoraj Gmoch w studio po Wiadomościach z gadką o pompowaniu oczekiwań. Najlepszym podsumowaniem tekst o zupkach nawiązujący do szału reklamowego z kadrą przed MŚ 2002 :)

Przed chwilą była zmiana więc na kolejną nie ma co liczyć

 

Co Gmoch mówił? Jestem fanem więc się chętnie dowiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potęga Anglii w piłce reprezentacyjnej to jeden z większych mitów w piłce. Zdobyli Miśka jak MŚ były u nich w '66, a ich ostatni sukces na arenie międzynarodowej to 3 miejsce w ME w '96 też u siebie. Ciężko, żeby drużyna osiągała sukcesy jeśli nie mają topowego bramkarza (ostatni to Shilton) a ich najlepszy bramkarz ostatnich dwudziestu kilku lat to Seaman, który był co najwyżej przeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potęga Anglii w piłce reprezentacyjnej to jeden z większych mitów w piłce. Zdobyli Miśka jak MŚ były u nich w '66, a ich ostatni sukces na arenie międzynarodowej to 3 miejsce w ME w '96 też u siebie. Ciężko, żeby drużyna osiągała sukcesy jeśli nie mają topowego bramkarza (ostatni to Shilton) a ich najlepszy bramkarz ostatnich dwudziestu kilku lat to Seaman, który był co najwyżej przeciętny.

Ale ja nie uważam, żeby Anglia była wcześniej jakąś potęgą. Ja tę konkretną reprezetnację uważam za potężną. Chłopaki zrobili ogromny postęp, przecież Anglia może wystawić skład, w którym w polu ( bo bramkarza rzeczywiście brak) graliby: Walker, Stones, Rose, Dier, Henderson, Alli, Oxlade-Chamberlain, Sterling, Rashford, Kane. Wszyscy urodzeni w latach 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtopa, nie wiedziałem że już zmienili.

W takim razie c***ówka.

Ten mecz akurat jeszcze nie stanowi powodów do paniki, bo Pardew został przedstawiony jako nowy trener w środę więc miał niewiele czasu, żeby zapoznać się z drużyną i wystawił prawie identyczny skład, który grał we wtorek (jedyną zmianą było wystawienie Rodrigueza za Phillipsa, który miał kontuzję). Zdecydowanie gorzej będzie jeśli nie wystąpi za tydzień, wtedy już trzeba będzie bić konkretnie na alarm.

 

Dziwna jest też sytuacja Grosickiego, który trzeci mecz z rzędu siedzi na ławce i wchodzi na jakiś ogon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie uważam, żeby Anglia była wcześniej jakąś potęgą. Ja tę konkretną reprezetnację uważam za potężną. Chłopaki zrobili ogromny postęp, przecież Anglia może wystawić skład, w którym w polu ( bo bramkarza rzeczywiście brak) graliby: Walker, Stones, Rose, Dier, Henderson, Alli, Oxlade-Chamberlain, Sterling, Rashford, Kane. Wszyscy urodzeni w latach 90-tych.

 

a czym ten skład różni się potencjałem od kadry z Becksem, Lampardem, Gerrardem, Ferdinandem, Terrym i innymi? nikt im nie odbiera, że na papierze są piekielnie silni, ale nigdzie indziej chyba poza Argentyną i Brazylią nie ma takiej presji na wyniki, a skoro sam podkreślasz, że są tacy młodzi to jak oni mają tą presje udzwignąć? zresztą identyczny problem ma Belgia

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz akurat jeszcze nie stanowi powodów do paniki, bo Pardew został przedstawiony jako nowy trener w środę więc miał niewiele czasu, żeby zapoznać się z drużyną i wystawił prawie identyczny skład, który grał we wtorek (jedyną zmianą było wystawienie Rodrigueza za Phillipsa, który miał kontuzję). Zdecydowanie gorzej będzie jeśli nie wystąpi za tydzień, wtedy już trzeba będzie bić konkretnie na alarm.

 

Dziwna jest też sytuacja Grosickiego, który trzeci mecz z rzędu siedzi na ławce i wchodzi na jakiś ogon.

Grosik nie jest graczem na Championship. Tam zapierdalasz box to box a on w English breakfast stwierdzil:

Odstawiam nogę i unikam urazow.

Nie będę grał w obronie bo nie mam siły w ataku.

 

No k**** sorry ale z takim podejściem to on do Premier League nie wróci. Pominę już fakt że na siłę chciał transferu a teraz nie potrafi wraz z kilkoma innymi graczy udźwignąć Hull.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglia w 2002 była o szmatę Seamana od tytułu. Jakby wtedy przeszli Brazylię, to mieliby złoto. W 2004 też byli bardzo mocni, i dobrze grali. Od tamtej pory, do teraz była katastrofa. Teraz młodzież przejmuje pałeczkę, i ja się nie zdziwię jak coś z tego będzie. W tym roku kadra u20 wygrała  Mundial ( ten sam rocznik 3 lata temu wygrał Euro u17), a u19 mistrzostwo Europy. Seniorska kadra jest młoda, i zgrana, bo w większości o jej sile stanowią gracze Spurs. Moim zdaniem 1/4 z palcem w nosie, a dalej zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grosik nie jest graczem na Championship. Tam zapierdalasz box to box a on w English breakfast stwierdzil:

Odstawiam nogę i unikam urazow.

Nie będę grał w obronie bo nie mam siły w ataku.

 

No k**** sorry ale z takim podejściem to on do Premier League nie wróci. Pominę już fakt że na siłę chciał transferu a teraz nie potrafi wraz z kilkoma innymi graczy udźwignąć Hull.

Oczywiście, Grosicki do Championship się nie nadaje w ogóle, bo mimo, że ma niezłe przyspieszenie i szybkość to jest bardzo słabo przygotowany kondycyjnie co widać nawet było jak grał we Francji gdzie po 70 minutach nie miał prawie siły. A w Championship biega się dwa razy tyle.

 

I nie wiadomo co się z nim stanie w styczniu, bo odejść będzie chciał na pewno tylko nie wiadomo gdzie miałby pójść. Do Premier League nikt go na bank nie weźmie z takimi statystykami, nawet jako zmiennika. Do Włoch się średnio nadaje ze względu na słabości w defensywie, może powrót do Francji albo Niemcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grosik nie jest graczem na Championship. Tam zapierdalasz box to box a on w English breakfast stwierdzil:

Odstawiam nogę i unikam urazow.

Nie będę grał w obronie bo nie mam siły w ataku.

 

Grosicki jest przede wszystkim debilem, co z miejsca uniemożliwia mu grę w jakimkolwiek poważniejszym zespole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.