Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Piłka nożna jest nudna w c***. Gdyby nie kibicowanie i ultrastwo i podobne temu terminy, to by miała popularność na poziomie jakiegoś hokeju na trawie. 

Nie ma ciekawszego sportu niż kopana. Nie ma drugiego takiego sportu, gdzie możesz być lepszy o klasą, albo dwie, i nie wygrać. 

 

Co do kibicowania, już sie wypowiedziałem. Wybierzcie się kiedyś na mecz, gdzie wrogość jest wręcz namacalna, to poczujecie emocje, i nie musicie wcale w tym uczestniczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rzadko kiedy zgadzam sie z elym lol. Zajebiscie podoba mi sie piknikowo w NBA i nie czaje jak moze kogos jarac darcie ryja pod dyktando jakiegos patola. Ale ja generalnie nie lubie byc czescia tlumu/masy itepe.

Dlaczego prowadzący od razu uważany jest za 'patola'? To są straszne stereotypy.

 

http://weszlo.com/2017/08/21/sztuka-dopingowac-idzie-dobrze/

 

Polecam ten wywiad, jasne, 'Janusze' pewnych rzeczy nie zrozumieją, ale przynajmniej zobaczycie, że tego gość to raczej nie jest 'patola'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rzadko kiedy zgadzam sie z elym lol. Zajebiscie podoba mi sie piknikowo w NBA i nie czaje jak moze kogos jarac darcie ryja pod dyktando jakiegos patola. Ale ja generalnie nie lubie byc czescia tlumu/masy itepe.

 

czemu od razu patola? na Legii doping prowadzi gość po asp, robiący na co dzień takie dziary:

 

https://www.instagram.com/staruchtattoo/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego prowadzący od razu uważany jest za 'patola'? To są straszne stereotypy.

 

http://weszlo.com/2017/08/21/sztuka-dopingowac-idzie-dobrze/

 

Polecam ten wywiad, jasne, 'Janusze' pewnych rzeczy nie zrozumieją, ale przynajmniej zobaczycie, że tego gość to raczej nie jest 'patola'

Przeczytalem fragment i w sumie wszystko sie zgadza - bojki z glupich powodow (sympatie klubowe), doping nie pomaga zawodnikom - dzieki za utwierdzenie! :D

czemu od razu patola? na Legii doping prowadzi gość po asp, robiący na co dzień takie dziary:

 

https://www.instagram.com/staruchtattoo/?hl=pl

No w sumie racja. Powtarzac za tym 'prowadzacym' to jeszcze gorsze :)

 

BTW dziara JP2 z podpiskiem Azazel niszczy :D

 

BTW2: Hanior cwel! :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem fragment i w sumie wszystko sie zgadza - bojki z glupich powodow (sympatie klubowe), doping nie pomaga zawodnikom - dzieki za utwierdzenie! :D

 

Chodziło mi raczej o drugą część wywiadu, gdzie opowiada o swoim wykształceniu i zainteresowaniach poza meczami. Gość na pewno nie jest żadną patolą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież na każdej fotce jest napis studia, więc nie wiem o co ci biega? chciałeś się przypi*****ić na siłę, czy co?

No smieszne jest kiedy studio nazwane imieniem 'demona' robi tatuaze osob z KK. Nie sadzisz? To tak jakby w zakladzie nazwanym 'Marks i Engels' tatuowali podobizne jakiegos Korwina, albo w zakladzie nazwanym 'HitlerJugend' znaczki antify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ciekawszego sportu niż kopana. Nie ma drugiego takiego sportu, gdzie możesz być lepszy o klasą, albo dwie, i nie wygrać. 

 

Co do kibicowania, już sie wypowiedziałem. Wybierzcie się kiedyś na mecz, gdzie wrogość jest wręcz namacalna, to poczujecie emocje, i nie musicie wcale w tym uczestniczyć. 

 

Z tym się akurat zgadzam. Z jednym i z drugim w sumie. Generalnie wolę basket, ale ten sport jednak dąży do ustalenia pewnej realnej przewagi - sam pomysł gry do 4 spotkań w PO, a nie mecz-rewanż ogranicza możliwość sensacji, pozwala lepszej ekipie się ogarnąć. I to nie tylko w NBA, nawet  nas jest podobnie.

 

To drugie chyba w paru miejscach już występuje mniej. Byłem na paru meczach w Anglii i na stadionie wrogość może jakaś jest, chociaż bardziej niechęć. Komercha i multi-kulti w sporcie chyba wypiera takie emocje (albo doprowadza do absurdu - polscy kibice Milanu napadają polskich kibiców Interu, a taka akcja realnie miała miejsce). Co innego pewnie gdzieś przy metrze niedaleko stadionu, tam się może napierniczają ostro :rugby:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wywiad dobrze pokazuje, o czym niektórzy tu piszą (w tym ja). Mnie sam doping się podoba, myślę, że jak stwierdzimy, że nie jest obowiązkowy bo jest na niego specjalna trybuna to będziemy bliżej consensusu. W tym wywiadzie jednak widać, że to nie kończy się tylko na stadionie.

Potem są takie akcje, że syn sąsiada został w szkole pobity, bo opowiedział na lekcji, że z tatą chodzi na żużel :rugby:  Toruniacy będą wiedzieli o co chodzi. Mnie 2 lata temu 3 patoli zaczepiło u nas w mieście bo sobie szedłem w koszulce meczowej Astorii (nasza biedna drużyna kosza) i "czy ja ku*** adresu nie pomyliłem bo w Bydgoszczy tylko Zawisza" :rugby:  Nie żadne karki, typowe leszcze. Trochę w życiu trenowałem więc pierwszy hojrak szybko pocałował chodnik i pozostali uciekli xD Albo zorganizowane akcje w kominiarkach - napady na taksówkarzy, kiedy jedna firma podpisała umowę sponsorską Speedway Taxi i walnęła logo na drzwi. Dlaczego o tym piszę? Bo ogólnie to JEST PATOLOGIA i pierdololo o "honorze" tego środowiska można wsadzić między bajki.

 

Nie chodzi o poszczególnych ludzi, jeden będzie po ASP, a drugi po HWDP. To nie jest istotne. Nie ma różnicy między hoolsem i ultrasem, jeden i drugi tworzy pewną kulturę nienawiści, segregacji ludzi po sympatiach klubowych (jak to absuralnie brzmi!), którą przesiąkają dzieciaki. I potem są takie akcje jak opisane wyżej.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wywiad dobrze pokazuje, o czym niektórzy tu piszą (w tym ja). Mnie sam doping się podoba, myślę, że jak stwierdzimy, że nie jest obowiązkowy bo jest na niego specjalna trybuna to będziemy bliżej consensusu.

Przecież o tym wszyscy wiedzą, tylko ely piszę, że właśnie ta trybuna na której się dopinguje to przeszkadza reszcie stadionu co jest absurdalne.

 

Ja rozumiem, że ganianie się po mieście itd większości przeszkadza, ale ely stwierdził, że doping jest zły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely nie stwierdził, że doping jest zły tylko stwierdził, że większość ludzi na stadionie ma na ten doping i klimat wyjebane po całości. a bywał na hitach Bundesligi (najlepsza frekwencja w Europie, podejście do kibica na nieosiągalnym poziomie dla reszty lig) więc wie jak to jest gdy młyn ma 10000.

żeby nie było ely bywał na przypałowych wyjazdach a gdy po meczu 6 kolesi skakało mi po głowie uznał, że należy przyłączyć się do zabawy. to były czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ciekawszego sportu niż kopana. Nie ma drugiego takiego sportu, gdzie możesz być lepszy o klasą, albo dwie, i nie wygrać. 

 

To się zdarza rzadko i jest po prostu efektem wariancji, która z kolei wynika z dość mało porywającej ogólnej "idei" gry i niskich wyników. Tzn. w sporcie gdzie o gola tak trudno i wyniki są tak niskie, jedna przypadkowa akcja lub jeden błąd sędziego często decydują o wyniku i czasem po prostu los zdecyduje na korzyść gorszego (acz rzadko).

 

Przy tym, o ile dobrze pamietam, goście wygrywają w ligach tylko ok. 8% meczów, a zespół, który zdobywa pierwszą bramkę wygrywa chyba 90% spotkań - mogę się mylić, bo pisze z pamięci, ale you get the idea.

 

Edit.

 

Aha, jeszcze inna sprawa co do tej nieprzewidywalności - w piłce nożnej tytuły się kupuje, wszystkie największe ligi są od dekad zdominowane przez te same (najbogatsze) zespoły. Poza kilkoma czołowymi klubami reszta nie liczy się w walce o tytuł od pierwszego dnia sezonu.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.