Skocz do zawartości

Utah Jazz 2014/15


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ się uparł na tego Turka. Ignazz może ma nosa i widzi w nim następcę droba i td? Ogólnie jeśli Tristan odrzuca 15 mln to Kanter tym bardziej

 

bo mi takiej flagi potrzeba w SAS

 

a na poważnie na razie sobie patrzę co powinni spurs zrobić aby lekko wzmocnić skład bo mimo kontuzji uważam że im się lekko poziom obsunął...

 

aby b2b walnąć powinni 1 korektę zrobić i zdobyć albobackupSF albo jakiegoś wysokiego co umi rzucać....

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings szukają wysokiego który rzuca i są w stanie za niego oddać Stauskasa i jakieś tam inne To już wolałbym oddać Kantera z jakimiś frytkami typu Evans za Stauskasa + Hollins + Derrick . Ewentualnie braćReggie Evansa aby mieć deal z największą ilością Evansów w historii albo Jasona Thompsona bo on złego kontraktu nie ma a jednak wnosi więcej niż Derrick.

 

Coś tam na pewno da się skombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Rozmawiam ostatnio z kolesiami z Salt Lake i podobno Exum na treningach już nie wyrabia. On kondycyjnie po prostu nie był przygotowany na tak intensywny sezon.

jeśli mało grający nastolatek mający ojca koszykarza nie wyrabia kondycyjnie na treningach to coś jest nie tak. poza tym jak on może ciągle tak słabo wykonywać wolne? dobrze że chociaż lewą ręką gra więcej niż te kilka lat temu, ale to trochę mały postęp jak na taki fizyczny talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mało grający nastolatek mający ojca koszykarza nie wyrabia kondycyjnie na treningach to coś jest nie tak. poza tym jak on może ciągle tak słabo wykonywać wolne? dobrze że chociaż lewą ręką gra więcej niż te kilka lat temu, ale to trochę mały postęp jak na taki fizyczny talent.

Ja myślę że problemem jest że w Australii grali po prostu tylko kilka meczów na poważnie i teraz wychodzi że on fizycznie nie jest gotowy na 3-4 mecze w tygodniu. Ale podobnie było rok temu z Gobertem którego nie chcieli wpuszczać na mecze bo się bali że go połamie co silniejszy center. I dużo czasu on spędzał na siłowni . Na razie ta kondycja budzi mój niepokój w sensie że rozwój Exuma będzie dłuższy niż zakładałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie róbmy sobie jaj, kibicuje Cavs i uważam że idiotami są tam w managmencie i idiotą jest TT, jedni ze taka ofertę złożyli a drugi ze odrzucił ale sugerowanie że zawodnik który lekko nie grając pełnych minut robi DD, nie narzeka ze wchodzi z ławki zawsze gra na pełnym zaangażowaniu i jest młody zasługuje na 15/3 to jakiś żart....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie róbmy sobie jaj, kibicuje Cavs i uważam że idiotami są tam w managmencie i idiotą jest TT, jedni ze taka ofertę złożyli a drugi ze odrzucił ale sugerowanie że zawodnik który lekko nie grając pełnych minut robi DD, nie narzeka ze wchodzi z ławki zawsze gra na pełnym zaangażowaniu i jest młody zasługuje na 15/3 to jakiś żart....

Gość jest rolesem z ławki. Jeśli mamy mu dawać umowę nie rolesa, to niech gra jak przystało na kogoś takiego.

Do tego odnośnie jego DD - ma lepsze staty niż grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wszystko ok ale naprawdę dużo gorsi zawodnicy dostawali lepsze umowy. Taki TT spokojnie zasługuje biorąc pod uwagę wiek,kontrakty w nba i jak zbiera na coś w okolicach 26/4 a nie 15/3. Bez przesady

Półtora miliona więcej na sezon to nie jest jakaś różnica skali. Na pewno jakakolwiek umowa dwucyfrowa jednak jest przejebanie dużą przesadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wszystko ok ale naprawdę dużo gorsi zawodnicy dostawali lepsze umowy. Taki TT spokojnie zasługuje biorąc pod uwagę wiek,kontrakty w nba i jak zbiera na coś w okolicach 26/4 a nie 15/3. Bez przesady

 

Jak patrzę na TT to mam przed oczami Reggie Evansa. On ma zbyt dużo niedostatków, by płacić mu takie pieniądze. 15/3 zdecydowanie bardziej oddaje wartość tego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dante Exum - to co dziś robił w defensywie na Currym i czasem Klayu było niesamowite. Stefek mimo wszystko zrobił swoje ale jednak głównie kiedy Trey biegał po parkiecie i rzadko bo rzadko ale widzę że kiedy Curry jest broniony przez wyższego obrońcę który na dodatek potrafi ustać przed nim na nogach to jednak bardzo mu siada kreowanie kolegów. Dużo jego podań jest wtedy nieprecyzyjnych. A że Jazz praktycznie zmasakrowało swoją siła podkoszowych Golden i to wszystkich bez wyjątku to Kerr w połowie 4 kwarty poddał mecz

 

Wprawdzie Jazz to Jazz i potrafią nagle w 4 kwarcie grać jak kurczaki bez głów ( tak zrobili 2 wieczory temu z Clippers gdzie położyli wygrany mecz bo nagle nikt nie wiedział co mają grać w ofensywie) i Golden a właściwie Barbosa doszedł ich na 6 pkt ale ogólnie Golden wyglądało dość słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rzadko bo rzadko ale widzę że kiedy Curry jest broniony przez wyższego obrońcę który na dodatek potrafi ustać przed nim na nogach to jednak bardzo mu siada kreowanie kolegów. Dużo jego podań jest wtedy nieprecyzyjnych.

 

tak, jest to zauważalne. pamiętam jakie problemy miał Curry kiedy Brooks rzucił na niego Duranta

 

Warriors przechodzą teraz lekki kryzys, ostatnie 3 tygodnie grają słabiej i tylko świetna dyspozycja Klaya dawała im dość ofensywy, żeby przy swojej obronie wygrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię u Goberta to że on nie kalkuluje czy go ktoś weźmie na plakat jak dziś Lillard tylko kontestuje non stop każdy rzut który mu się uda. Wciąż się kręci ok 60% kontestowanych i wciąż zatrzymuje rywali poniżej 40%

 

Wiem że się narażę co niektórym ale to właśnie brakuje Davisowi który nawet kiedy gra jako center kontestuje tylko 30% rzutów on jak widzi że ktoś wjeżdża w pomalowane to nawet nie robi kroku i ani nawet nie wyciąga łap w górę aby utrudnić rzut. Dopóki ta jego mentalność się nie zmieni to nigdy nie będę uważał go za zajebistego obrońcę ( nawet jeśli zaawansowane statystyki mówią co innego)

 

Nazwijcie mnie psychofanem ale jak dla mnie Gobert jak tylko mu zdrowie pozwoli to ma szansę być sprawniejszym Mutombo.

A tego czego najbardziej żałuje w Jazz to że Gobert tak rzadko gra z Favorsem w parze

No dobra wkurwia mnie jeszcze ten kontrakt Burksa ale to rozmowa na inny dzień może się też ogarnie jak Hayward bo chyba nikt teraz nie kwestionuje jego maxa skoro facet w tej chwili kręci cyferki te proste i zaawansowane na poziomie czołówki ligi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gobert top rim protector.

Hayward na poziomie czołówki ligi.

Dlaczego Jazz mają 17-31? Nie ironizuję, czemu to tak słabo wygląda?

To kwestia tego że nie mamy poza Gordonem żadnego go to guya i Jazz jak nikt w tej lidze potrafią zaliczyć zapaści w 4 kwarcie.

 

Z Atlantą czy Nowym Orleanem to ja nie wiem jak oni to przejebali bo nie powinni. Ostatnio z Clippers mieli mecz na styku i nagle pękli. Z Blazers też mieli kilka minut gry bez sensu. Exum nie wyrabia kondycyjnie a Trey z ławki jest świetny ale jak gra końcówke meczu to nie potrafi ustawić prostego seta. Po prostu brak im zimnej krwi na końcówki. No i jednak to jest wciąż młoda ekipa

 

S5 to

Exum 19 Hayward 24 Favors 23 Kanter 22 Gobert 22 Burke 22 . A Inles 27 gra tylko dlatego że Hood i Alec są kontuzjowani. I Ingles to na dodatek debiutant. Nikt nie ma tak młodego trzonu i to niestety wyłazi - . Jazz potrzebuje dobrze grającego Dante Exuma aby wejść na poziom zwycięstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.