Skocz do zawartości

Gdzie oni są?


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Być może trochę nie do końca w temacie ale tak nawiązując do świetnych zawodników NBA, których kariera nie potoczyła się, jakby sobie tego życzyli lub zakończyła się upadkiem na samo dno chciałem nawiązać do Earl'a "The Goat" Manigualt'a o którym sam KAJ wypowiedział się jako o najlepszym/najgroźniejszym koszykarzu przeciwko któremu miał okazję zagrać. Co prawda koleś nawet nie dostał się do NBA czy NCAA bo wcześniej się zaćpał ale jego historia jest bardzo znana szczególnie w NY. Film przedstawiający jego postać to Rebound: The Legend of Earl "The Goat" Manigault a tutaj http://www.todayifoundout.com/index.php/2015/06/earl-manigault-greatest-basketball-player-youve-never-heard/ możecie przeczytać artykuł przybliżający jego osobę.

 

Po obejrzeniu tego filmu strasznie mnie zaciekawiła ta historia co prawda trochę smutna ale w necie jest mało informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.businessinsider.com/nba-draft-busts-2015-6?IR=T

 

gdzie oni są? edycja najwieksze busty

edycja "been there 2-3 lata temu"

Pierwszy Darko już mi nie sztymował. Grzebnąłem i oto:

http://www.freep.com/story/sports/nba/pistons/2016/03/21/detroit-pistons-darko-milicic/82076892/

Pomijając jakość transkrypcji i brak profesjonalnego podejścia do tematu wiemy, że DM farmi Pokemony i śliwki a kickboxerem był przez kilka minut, póki nie zaczął krwawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

http://twentydaily.com/pop-culture/celebrities/tragic-story-nba-star-delonte-west/

 

jak mawia mój ojciec "jak na wiosnę nie popada i zboże dobrze nie wzejdzie, to potem choćby nie wiem jaka dobra pogoda była, dobrze nie nasypie"

czarny + gruba kasa = przegranych żywotów masa

Tako mawiali u mnie na plantacji bawełny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, West to akurat mial / ma powazne problemy psychiczne wiec troche inna kategoria.

Choc oczywiscie, majac tyle kasy i na uwadze ze sie jest niestabilnym, warto by troche zainwestowac w dobrego lekarza. Ale jak widzisz te wywiady z nimi i jak krzywe maja zeby... nie wymagajmy zbyt duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc gry w NBA to chyba najciekawszy życiorys spośród graczy.

Zawodnik MMA, póżniej farmer, ostatnio jakiś król kibiców. Ciekawe co jeszcze wymyśli ?

 

Najlepiej, żeby jeszcze na koniec wrócił do NBA i jako człowiek z draftu 2003 zdobył mistrzostwo w jednej ekipie z Wade'm, Melo Anthonym i LeBronem. LeBron nie będzie musiał iść do Lakers, aby kręcić filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

patrząc na tabelkę przypomniał mi się Okafor. Tak nagle skończył karierę? Dobry obrońca i mimo wciąż dobrego wieku nie gra? Posypał się już zupełnie?

 

A co z Emeka Okaforem o którego pytałem tu swego czasu.

 

Powrót Króla. Po pięciu latach przerwy wraca na parkiety. 10 dniowy kontrakt z Pels.

 

Dawać go od razu do pierszej piątki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Króla. Po pięciu latach przerwy wraca na parkiety. 10 dniowy kontrakt z Pels.

 

Dawać go od razu do pierszej piątki :smile:

Zawsze lubiłem tego kabana. 

 

To w sumie ciekawe, że po dobrym, co by nie mówić, sezonie w Wizards, nie mógł wrócić tyle lat do ligi. Nawet do głupich Warriors na te kilka minut dać fizyczności pod koszem lub innych Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.