Skocz do zawartości

[East 1st Rd] Raptors - Nets


SkoczekS1

  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik?

    • Raptors 4-0
      4
    • Raptors 4-1
      0
    • Raptors 4-2
      6
    • Raptors 4-3
      5
    • Nets 4-3
      8
    • Nets 4-2
      42
    • Nets 4-1
      12
    • Nets 4-0
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Twoim liderem jest DeMar DeRozan, zapomnij, że wygrasz kiedykolwiek, jakąkolwiek serię. W jakiejkolwiek lidze.

 

Drugi kolega kibicujący Raptors też się zapędził w rejony abstrakcji obrzucając dosłownie i w przenośni gównem Nets. OK - Raps są gównianą drużyną. Ale Nets po prostu zagrali mam wrażenie na pół gwizdka. Co na takich ogórków jest OK. Garnett co by nie mówić, to jest kozak. Najważniejsza zbiórka i jedyne punkty w idealnym momencie. No i do tego ten bodiczek w Valanciunasa. Mistrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz z tym DeRozanem Berni, prawda?

Zartujesz nie zartujesz ,ale trzeba szukać jakichkolwiek pozytywów. Nie można powiedziec ,ze było on niewidoczny ,chlopak sie staral wystarczy popracowac nad skutecznoscia i mozna jeszcze namieszac. Jestem nowy ilośc meczow nba jaka obejrzalem mozna zliczyc na palcach obu dloni. Inaczej patrze na gre ,ale widząc komentarze na temat Rozana wyglada to tak jakbym ogladal calkiem inny mecz :) Staram sie byc aktywny i pewnie to z czasem zaowocuje. 

Zatem powiedzcie mi czemu Derozan byl taki beznadziejny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zartujesz nie zartujesz ,ale trzeba szukać jakichkolwiek pozytywów. Nie można powiedziec ,ze było on niewidoczny ,chlopak sie staral wystarczy popracowac nad skutecznoscia i mozna jeszcze namieszac. Jestem nowy ilośc meczow nba jaka obejrzalem mozna zliczyc na palcach obu dloni. Inaczej patrze na gre ,ale widząc komentarze na temat Rozana wyglada to tak jakbym ogladal calkiem inny mecz :smile: Staram sie byc aktywny i pewnie to z czasem zaowocuje. 

Zatem powiedzcie mi czemu Derozan byl taki beznadziejny ?

Bo miał 3-13 FG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucał kontestowane trójki, dwójki zresztą też. Miał kilka strat. Jedyne co trzeba mu oddać to atakował kosz jak zwykle, ale zero akcji 2+1 i tylko 2 łatwe layoup'y (z czego jeden jak już było po herbacie).

 

Ale nie ma co zwalać winy na DeRozana. Cała drużyna dała dupy. kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien Litwin, pewien rozgrywający.... I tak naprawdę to chyba na nich trzeba oprzeć zespół...

....ktorzy trzymali w pionie zespol przez moze polowe meczu. Jak kolega wyzej napisal cala druzyna dala ciala i faktycznie nalezy wszystko zrzucić na Rozana ,ktory jako jedyny widoczny sie staral....bo musial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakowało AK47 bo mam wrażenie, że gdyby Kirilenko mógł grać w miejsce Teletovicia nie byłoby mowy o niespokojniej końcówce a tak to trzeba było ścierpieć Mirze. Pierce tradycyjnie wielki w końcówce, Joe świetne spotkania i świetna selekcja. Najlepiej jak się da utrudniać życie rozgrywającemu Raptors i serie można zamykać w 4 max 5 spotkaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie nie ma co pisać, mimo że nie wierzyłem że Pierce jeszcze będzie żył w PO i przez 3 i pół kwarty dokładnie tak grał to przejął końcówkę w której się Raptors - jako młoda drużyna- obsrali 

nie ma co szukać kozłów ofiarnych, pierwszy mecz w PO wiadomo, że w końcówce nie będą wiedzieć co się dzieje, tak czy siak może byc lepiej we wtorek 1-1 ale po dwóch meczach w BKN to może już być 1-3 albo raczej powinno być 

KG słabo, i fajnie mu gwizdali tego jego ruchome zasłony ;) wreszcie ktoś zauważył, że taki z niego dobry screener bo cześto robi je illegal 

poza tym dobry meczyk na rozpoczęcie PO, kibice w Toronto wygłodniali i wytęsknieni, bardzo pozytywnie dali radę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.