Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - playoffs


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Tych co się już posrali od rzu bym wywalil z gry.

Jak można jeczeć ze złe losowanie? Kazdy ma plusy i minusy które sie wykorzystuje, a jak sie mysli ze gra sie z lepszy,m to tym lepiej go wyeliminować od razu. Taki tip.

 

To nie jęczenie, ot luźne spostrzeżenie. Mój matchup z wowem równie dobrze mógłby być w o wiele późniejszej fazie draftu i nie było by to niczym szczególnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można się podkładać zawsze nie :) 

 

wowo jesteś fuksiarzem poprzedni matchup był nie do wygrania dla Ciebie

 

nawet się zgadzam i sam uważam julka za najmocniejszy zespół ale pisanie bez gameplanów i rebutali jest  bez sensu. Ja np. już wiem, że nikt nie zagłosuje na mnie z poważnym rywalem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można się podkładać zawsze nie :smile:

 

 

nawet się zgadzam i sam uważam julka za najmocniejszy zespół ale pisanie bez gameplanów i rebutali jest  bez sensu. Ja np. już wiem, że nikt nie zagłosuje na mnie z poważnym rywalem :smile:

to nie tak - wiadomo niech w końcu się zacznie pisanie bo czasem dobrze napisany gameplan może zmienić wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem te pary i najbardziej podobają mi się 3 matchups: Chomik vs Findek (Durant vs Kobe), PM vs wowo (Kareem vs Hakeem) oraz dh12 vs julek (Nash-Robinson vs Bird-McHale). w tych parach szczególnie istotne znaczenie będzie miał coaching. są takie matchupy, które już w tym momencie są dla mnie rozstrzygnięte, ze względu na to że przeciwnik jest wyjątkowo niewygodny. tutaj bardzo mnie ciekawi jak ustawicie rotacje i kto kogo ma bronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ważne kwestie raper wykaz sie.

 

1. Ile czasu na gameplan ile na rebutal

2. Komu wysylamy gameplany czy kazda para innemu zawodnikowi, tobie czy komu ?

3. Jak do końca wygląda system tzn. Pierwsza runda przegranych wiadomo ale potem losujemy miedzy wszystkimi czy dolosowujemy przegranych 2 rundy lewej strony do tych zwycięzców 1 rundy przegranych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ważne kwestie raper wykaz sie.

 

1. Ile czasu na gameplan ile na rebutal

2. Komu wysylamy gameplany czy kazda para innemu zawodnikowi, tobie czy komu ?

3. Jak do końca wygląda system tzn. Pierwsza runda przegranych wiadomo ale potem losujemy miedzy wszystkimi czy dolosowujemy przegranych 2 rundy lewej strony do tych zwycięzców 1 rundy przegranych ?

Podbijam. Podaj terminy/deadline'y/daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podalem system jakiś czasu, mogę przekopiować:

2 tygodnie na napisanie game planów i wtedy przesłanie do mnie gameplanów, które publikuję, wtedy ja robię nowe tematy i jest czas tydzień na rebutale, potem głosowanie, głosy zbieram ja i przechodzimy do kolejnej rundy

Jak jest teraz to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.