Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - playoffs


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Wowo, akurat dyskusja jest o to czy gramy opis i do niego gameplan mu podporzadkowany czy jednak gameplany to samodzielne byty.

Jak jakas para juz byla, to wystarczy wylosowac jeszcze raz, najmniejszy problem akurat.

Zróbmy tak jak chce większość, anulujemy to losowanie, rozpiszemy co i jak i dopiero wtedy będziemy się bawić.

Jaka wiekszosc? I kurde bylo ustalone na starcie, nie podoba mi sie takie wyskakiwanie pod sam koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 5 przeciw, jeden za zostaniem i reszta wstrzymana.

 

@Edit

 

Z tego co pamiętam to jeszcze julek coś pisał, że najpierw chce poznać schematy jak opis pisać, bo pierwszy raz bierze w tym udział. Tak samo mam ja. Także julka też można doliczyć do przeciwników tego co jest teraz.

Ja liczę 3 za, 5 przeciw. 

I jeszcze 8 głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co samego systemu brazylisjkiego to zapomniałem wspomnieć, że dwóch finalistów przegranej strony nie gra między sobą, tylko w półfinale trafiają na zwycięzców lewej strony co jest imo lepsze niż granie finału przegranych i bardziej sprawiedliwe dla tych, którzy są po lewej stronie (teoretycznie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co samego systemu brazylisjkiego to zapomniałem wspomnieć, że dwóch finalistów przegranej strony nie gra między sobą, tylko w półfinale trafiają na zwycięzców lewej strony co jest imo lepsze niż granie finału przegranych i bardziej sprawiedliwe dla tych, którzy są po lewej stronie (teoretycznie). 

Chciałem iść wedle systemu brazylijskiego tylko z losowaniem tak by nikt nie znał następnego przeciwnika, zresztą to akurat jak już Ci piszę po raz bodaj trzeci najmniejszy problem i nie o to się kłócimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem iść wedle systemu brazylijskiego tylko z losowaniem tak by nikt nie znał następnego przeciwnika, zresztą to akurat jak już Ci piszę po raz bodaj trzeci najmniejszy problem i nie o to się kłócimy.

To jest chyba nawet niezłe rozwiązanie, jak dla mnie nie musi być drabinki znanej od razu. Losowanie są fajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jesteśmy dorośli...

 

 

 

...ale skoro nie - to ja też rzucę zabawkami w piaskownicy. Szkoda, bo kombinowałem już z gameplanem na LBS i nagle mam wszystko rzucić w c***? Dzisiaj miałem najwięcej czasu do następnej środy i gromadziłem sobie materiał już pod konkretny gameplan i wszystko wpizdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.