Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, ignazz napisał:

Na moje tam nie było wyjaśnienia który ostatecznie pick a sami wiecie ze to istotna cześć deala. Gm poprosił o wyjaśnienie który to ostatecznie i zawiesił go. Czegoś nie rozumiem?

dodatkowo Wariat to najmłodszy stażem gm a nagle weterani odchodzą i odwracają się plecami 

No nie do końca xd Wariat chciał pick 76ers (tzn. Chciał jakikolwiek i spodziewał się ze dostanie tenże pick jako ze był najmniejwartosciowym) ale ja nie jestem c***em jak mnie niektórzy piszą i dałem mu defacto jeden z pickow Hawks/Mavs czyli potencjalnie znacznie lepsze picki bo pewnie okololoteryjne- a wyjaśnienie nie służyło wprowadzenia w zamęt tylko ułatwieniu późniejszego przypisywania pickow na koniec sezonu. 
Wariat zmienił zdanie bo nagle mu January, pfu, napisał ze powinien inny dostać pick- ten sam January który oddawał solidnych grajków za picki 25plus, a Julek napisał ze Duncan mimo dobrej wartości sportowej ma c***owy w dłuższej perspektywie kontrakt (czego w ogóle nie ukrywałem w rozmowach z Wariatem tbh xd ze chce go oddać bo mam za dobry młody core żeby mi się marnował:P) 

Jesli deal ma być wstrzymany do wyjaśnienia (jakiego k**** wyjaśnienia?) bo niby nie został potwierdzony - to proszę o cofnięcie wszystkich deali począwszy od wymiany z Rayem Allenem, bo tam defacto tez nie było jasnego potwierdzenia tylko specyficzny dialekt Wariata o tym, ze jestem spierdolony, ze rucha mi matkę Cygankę itd. A jednak tam było wszystko OK, a tu nagle jest jakiś problem xd 

Czekam na potwierdzenie czy deal jest zatwierdzony czy nie, bo jak nie jest, to spoko, zaraz porobie kilka innych, ku uciesze gremium nawet je poprzegrywam, żaden problem! Wtedy sobie January pocmoka, bo tradycyjnie jedyny sposób w jaki może mnie pokonać to cięcie w c***a 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie transfery Spurs, bo sporo wymieniają i dużo talentu w tych wymianach krąży.

I o ile te wymiany się dotychczas broniły, bo Pablo pozyskiwał zawodników na pozycje, gdzie brakowało mu powera, albo poszerzał rotację, to ostatniej wymiany nie kumam. Gerald Wallece to top SF, sezon zaczął na słabej skuteczności, ale się rozkręcał .... a w zamian przyszli SAR, gdzie na PF mogą grać Walker i Scola oraz  Wade, który jeśli ma być S5 PG to przy jego ilości start, ja tego nie widzę.

Dziura na SF, tłok na PF i SG.

O jeden trejd za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzemo napisał:

Przejrzałem sobie transfery Spurs, bo sporo wymieniają i dużo talentu w tych wymianach krąży.

I o ile te wymiany się dotychczas broniły, bo Pablo pozyskiwał zawodników na pozycje, gdzie brakowało mu powera, albo poszerzał rotację, to ostatniej wymiany nie kumam. Gerald Wallece to top SF, sezon zaczął na słabej skuteczności, ale się rozkręcał .... a w zamian przyszli SAR, gdzie na PF mogą grać Walker i Scola oraz  Wade, który jeśli ma być S5 PG to przy jego ilości start, ja tego nie widzę.

Dziura na SF, tłok na PF i SG.

O jeden trejd za daleko.

A liczyłeś KP (Krzemo points) i overall w rotacji 10 osobowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się z Tobą mocno niezgodzić :)

1. Wade ma dobry passing, więc na pg jest porownywalny jak na sg. Simka go lubi na pg - dobre staty (oprócz strat), przy niezłej obronie.

2. Walker na pf wiecej traci, niz Abdur na sf.

3. Miałem dziurę na pg - przeciętny Bibby i slabiutki Barea.

4. Zmiany w s5:

- Wllace >Walker

+ Abdur-Rahim > Scola

+ Wade > Bibby.

5. Po tradzie zwiększona głębia rotacji.

6. Wallace za 2 sezony prawdopodbnie trafi na FA (niskie loyality), a Wade ma długi kontrakt, przy niezłym potencjale -64.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

IMO Boozer idealnie fitował w Heat, zresztą niedawno sam sobie to podsumowałeś porównując do Duncana i opisałeś, nie kumam tego ruchu :) , ale to nie mój problem :)

 

nom -> sporo osób na starcie tego sezonu grubo przereagowuje robiąc ruchy na 'już' (co jest zrozumiałem w sumie -> sam na początku robiłem masę - przeważnie głupich - trejdów xD)

ja z kolei chciałbym zapropsować @Tecu bo na prawdę świetnie czyści po domu starców z Chicago (nawet jakieś picki udaje mu się zbierać przy okazji)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Krzemo napisał:

IMO Boozer idealnie fitował w Heat, zresztą niedawno sam sobie to podsumowałeś porównując do Duncana i opisałeś, nie kumam tego ruchu :) , ale to nie mój problem :)

 

Mógłbyś rozwinąć myśl, dlaczego Boozer pasował do Heat? Jedynie dlatego, ponieważ Elden ma dobre bloki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, julekstep napisał:

nom -> sporo osób na starcie tego sezonu grubo przereagowuje robiąc ruchy na 'już' (co jest zrozumiałem w sumie -> sam na początku robiłem masę - przeważnie głupich - trejdów xD)

ja z kolei chciałbym zapropsować @Tecu bo na prawdę świetnie czyści po domu starców z Chicago (nawet jakieś picki udaje mu się zbierać przy okazji)

A tam, na 30 zrobionych simek, nowym składem 2x wygrałem Mistrzostwo więc się opłacało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Mógłbyś rozwinąć myśl, dlaczego Boozer pasował do Heat? Jedynie dlatego, ponieważ Elden ma dobre bloki?

Te klocki tam do siebie pasowały, Boozer zapewniał sporo pkt spod kosza na bdb %, nieźle zbierał i bronił w post, resztę roboty w defensywie załatwiali Cambell i Austin, którzy dobrze bronią i blokują, ale słabiej zbierają i punktują.   No i obok funkcjonował jeszcze Hill, który w defensywie też wsparcie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pablo81 napisał:

A na Zachodzie jakie wyniki Ci wychodziły?

Spurs raz z misiem, Suns chyba ze 2 razy i Nuggets ze 3 a tak to Magic z 15, Sixers z 5, jakieś pojedyncze Heat i Cavs :P

21 minut temu, january napisał:

Ustaw najpierw taktyki wszystkim pozostałym:)

No nie gadaj, że Ty aż tak profesjonalnie simujesz :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pablo81 napisał:

1. Wade ma dobry passing, więc na pg jest porownywalny jak na sg. Simka go lubi na pg - dobre staty (oprócz strat), przy niezłej obronie.

 

6 godzin temu, Pablo81 napisał:

3. Miałem dziurę na pg - przeciętny Bibby i slabiutki Barea.

Wade jak na PG notuje kosmiczne ilości strat i wcale nie tak dużo asyst. Nie bez powodu Hawks nie grali nim na PG, były jakieś eksperymenty i chyba mocno nieudane. Od Bibbego będzie tylko więcej rzucał, a przecież rzucać w Spurs miał kto.

Trzeba było pukać po Dereka Harpera albo coś podobnego i pewnie byś nie musiał oddawać swojego najlepszego zawodnika :P.

Nie trzeba mieć dominującego PG, żeby wygrywać.

Będzie za jakiś czas b.bolało :)

6 godzin temu, Pablo81 napisał:

2. Walker na pf wiecej traci, niz Abdur na sf.

Walker to PF. Tak grał z powodzeniem w Hawks czy sporo w Cavs.

walker + wallace >>> abdur-rahim + walker

6 godzin temu, Pablo81 napisał:

6. Wallace za 2 sezony prawdopodbnie trafi na FA (niskie loyality)

Tu nigdy nic nie wiadomo :)

6 godzin temu, Pablo81 napisał:

5. Po tradzie zwiększona głębia rotacji.

Ale jakość spadła :)

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boozer świetnie fitowal i wszystkie oferty innych wysokich od Duncana Bosha Sabonisa czy Zacha były nieadekwatne to tej „zawyżonej” wartości Boozera. 
dawal mi te cyfry właśnie co potrzebowałem. Ale zobaczcie ze czeka mnie przedłużenie Hilla i nie dało się mając Finleya i mega kontrakt Dee wszystkich utrzymać. 
dlugo szukałem podkoszowego o zbliżonych parametrach a było to trudne. Na wybitnie lepszego Marcusa Cambego nie miałem assetow. Choć @BMF cierpliwie znosił moje PM. 
najblizej ideału był Rasheed Wallace. Nie wybrzydzalem jak w pakiecie szedł defensywny specjalista Harper.

za rok priorytetem jest Hill i łatwiej mi będzie ruszyć nizszy o polowe kontrakt niż rosnący Boozera. 

nie można mieć wszystkiego tzn lepszego gracza tańszego i jeszcze picki w prezencie może?

z dużych 4 kontraktów zdecydowałem się oddać najsłabszego gracza w statystycznym totalu ale świetnie wpasowanego. Sheed jako nieliczny nie odstaje zbytnio a dodaje przede wszystkim bloki. Harper to bardzo dobry dodatek. Nagle okazuje się ze lepszy od Dee Browna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Stworzony przez Ciebie zbiór statystyk istotnych przy danej pozycji mówi dokładnie co innego :)

Nie sugeruj się nim, bo to była zabawa przedsezonowa :).

Pisałem też wtedy, że należałoby zrobić wagi dla poszczególnych skilli. W ramach pozycji jedne są mniej, a inne bardziej istotne. Bardzo istotne jest to jak te skille się rozkładają, a nie ich suma.

No i ważny jest balns całej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.