Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ignazz napisał:

Tak sobie patrzę. Jak tam start sezonu u Ciebie ? ;) 

tak jak zazwyczaj u Ciebie  

 

4 minuty temu, ignazz napisał:

W telegazecie gdzieś mi mignęła informacja ze jest w lidze zespół który traci 132 punkty na mecz. Myśle ze to był błąd strony 267. 

w Radio Maryja tak jest 

 

6 minut temu, julekstep napisał:

Koelner bardzo dobrze rolplejuje prawdziwych Knicks!

tradycja jak setka do schabowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Eee...

O co chodzi @Alonzo w tym dealu? Za co ty first picka dajesz?

Za Meyersa Leonarda - młody, perspektywiczny wysoki. Potrzebowałem kogoś takiego po stracie Tylera Zellera. ja mam inny przelicznik picków Marcus. :) 

W moim świecie nie ma czegoś takiego jak tank :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kuba2419 napisał:

Ogólnie to lepiej byś wyszedł na tym gdybyś wszystkie te picki spakował razem z Tracym i wysłał go w pizdu uwalniając salary😉

Ale spoko :) ja zyskałem pick za gracza którego i tak bym odpuszczał po sezonie 😉

Nope. Tracy zostaje :P Mi się Meyers idealnie nada ze swoim 2-letnim kontraktem i birdami. Potrzebuję graczy, którzy mi dają zbiórkę i defense, a skille ma ok. ja mało żongluję graczami, dlatego gracz pasuje mi do koncepcji. Pittmanowi Julek zepsuł campy.. :( a dla Ersana i tak nie miałbym minut w tym sezonie, natomiast jak mi wypadnie ktoś z trójki Brook/Bynum/Davis, to brakowałoby mi tego trzeciego pod kosz. Meyers jako backup to uciągnie jbc. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Nope. Tracy zostaje :P Mi się Meyers idealnie nada ze swoim 2-letnim kontraktem i birdami. Potrzebuję graczy, którzy mi dają zbiórkę i defense, a skille ma ok. ja mało żongluję graczami, dlatego gracz pasuje mi do koncepcji. Pittmanowi Julek zepsuł campy.. :( a dla Ersana i tak nie miałbym minut w tym sezonie, natomiast jak mi wypadnie ktoś z trójki Brook/Bynum/Davis, to brakowałoby mi tego trzeciego pod kosz. Meyers jako backup to uciągnie jbc. 

To powiem Tobie tyle że dopóki będzie on Tobie zjadał 20mln z salary to raczej najwyżej będziesz się bił o PO a nie o coś poważniejszego, może masz sentyment ogromny do Traycego ale jego kontrakt to jest taki rąk że musisz mieć nieźle szczęście aby podpisywać właściwych graczy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

To powiem Tobie tyle że dopóki będzie on Tobie zjadał 20mln z salary to raczej najwyżej będziesz się bił o PO a nie o coś poważniejszego, może masz sentyment ogromny do Traycego ale jego kontrakt to jest taki rąk że musisz mieć nieźle szczęście aby podpisywać właściwych graczy 😉

Yap, dodaję graczy rotacyjnych, którzy uzupełnią mi słabe punkty w rotacji - taka jest koncepcja.. A co z tego wyjdzie.. campy pokażą :P 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

W sumie jak tak spojrzałem źle ten Meyers Leonard nie wygląda.

Nie pamiętam jego historii na campach @Krzemo by pewnie powiedział więcej, ale solidnie wygląda na 25 pick.

Porównywałem go od początku z Tylerem Zellerem. :) Do Brooka powinien być jak znalazł. Uczciwa cena za 1st pick. 

Teraz mam dwóch fajnych młodych z dobrą zbiórką - Meyersa  i Eda Davisa - na wsparcie mojego s5 powinno być ok. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.