Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, julekstep napisał:

e tam pewnie Pablo mu te trejdy rozpisuje mając jakiś grubszy plan w głowie :P 

Sie grubo mylisz, i Pablo potwierdzić zem sam taki zdolny😄😛

41 minut temu, Koelner napisał:

7 minut wystarczyło ;)

Trza było nie wywolywac wilka z lasu😛 plus hdzie mi się am do pablo, on robi deale dla samych deali

40 minut temu, Pablo81 napisał:

W to lato dealowali ze mną Hawks i Cavs. Spójrz teraz na tabelę.

 

36 minut temu, julekstep napisał:

spójrz kto ze mną dealował i spójrz na zakładkę 'past champions'

Bylo już żeby nie licytowac sie kto wiekszy frajer😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem ciekawa i równa wymiana. Picki nie są powalające ale warte sprawdzenia tak jak i warto zaatakować mistrza z dwoma na prawdę świetnymi weteranami. Zobaczcie jak świetnie maja te 85-99 tam gdzie trzeba. 

To mój faworyt obecnie. 

Trzymam kciuki 

Z mojej strony poexperymentowalem ze składem ani razu nie robiąc słabszego składu aby z kimś przegrać i niestety zespół złe grał mimo świetnych indywidualnych fajerwerków kogoś z big4. Jak spojrzałem w tabele ze mi poza dwoma parodystami tanku tabela za daleko nie uciekła to wciskam przycisk odmłodzenie ekipy grając swoje dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

Sporo ten O'Neal kosztowała Celtics. Jak na 32latka na trzy letnim kontrakcie.

Czy ja wiem?

Ignazz dostał assety + spadającego po sezonie Minga, a Szulim dwóch fajnych weteranów do rotacji. Jak dla mnie obie strony powinny być zadowolone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie powinno przejść to bez echa bo mamy bardzo ciasna top 6 w lidze i tu bilanse są bardzo bardzo rowne. Taki ruch od strony Bostonu powinien conajmniej spowodować obawy konkurencji i uruchomić chęć sięgnięcia do kieszeni głębiej po wzmocnienia. 

Bulls szarżuje 9:1 a tak to same 7:3/6:4 co robi ligę ciekawa 

Kazdy każdego tłucze. Takich dwóch zawodników jeden z 40% trojki 90% FT  i świetna obrona a drugi 13/13/2,7bl i nie kalecząc FT jak na wysokiego to jest ważny ruch dla całej ligi. I to wszystko kosztem słabszego i ostatnio kontuzjowanego Yao. 

Odpalcie plik z totalami po campach i zacznijcie przewijać do Yao. Zdziwicie się jak długo to potrwa jak załączycie zaznacz wszystko z FA :) 

Bezcenne jest to ze Kidd za 1.000.000 gra na obu pozycjach Gs. To świetny bezpiecznik. 

W PO można oszukać rotacje przeciwnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O'Neal jest spoko. Na maxie był przepłacony, ale za 8mln na sezon zawodnik na poziomie Dalemberta to wciąż mocna opcja, zwłaszcza na obecnym rynku podkoszowym. 

Upgrade nad Yao Mingiem spory, biorąc pod uwagę nie tylko skillset jak i zapotrzebowania Bostonu.

Daje @Szulim sygnał do ataku przy dość pasywnej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Szulim napisał:

Deal Boston - Heat

 

Yao Ming + Jeremy Lamb + Mike Muscala + 1st42  + 2nd 41

za 

Jermaine O'Neal +Jason Kidd + Tyshawn Taylor

@ignazz

trade nie przechodzi - za duża różnica w salary (przejdzie jak np. odjąć Muscalę)

@Szulim @ignazz

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.