Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny duet, oglądam TdF tylko po to, żeby ich posłuchać. Bo same kolarstwo to nic ciekawego, może poza górskimi odcinkami. Ale przy tych komentatorach bardzo szybko mija te kilka godzin. 

 

to może biatlon bardziej ci przypadnie do gustu nie będziesz musiał oglądać już tylko dla nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy Wojtek komentował mecz z jakąś laską. Ktoś wie, kim była współkomentująca?

 

A co do samego Wojtka, na początku jak go słuchałem nawet mi nie przeszkadzał, ale z czasem irytował coraz bardziej. Nie przeszkadza mi nawet sam styl komentowania, ale cała masa błędów w ocenie i analizie tego co dzieje się na boisku. Dziś w nocy stwierdził np., że punkty z rzutów wolnych zaliczają się do punktów drugiej szansy, tylko dlatego, że w czasie rzutów wolnych Howarda wrzucono grafikę z ilością zdobywanych przez niego punktów 2 szansy.

Jednak najbardziej denerwującym dla mnie aspektem komentowania Michałowicza jest ocena decyzji sędziowskich na podstawie "ducha gry". Dzisiaj Lin wchodzi pod kosz, dostaje kosę od obrońcy, a Wojtek, że zgodnie z duchem gry nie powinno być faulu, wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek

Gdyby sędziowie mieli gwizdać każdy faul, to nikt nie przychodził by na mecze NBA :] Także to nie jest tak, że sędziowie gwiżdzą każde przewinienie. Chociażby akcja w której Motiejunas ewidentie dostał po łapach, akcja poszła w drugą stronę i olynyk chciał wykonać wsad i DM zdzielił go po nadgarstach, nawet piłki nie dotknął. W obu tych akcjach faule były oczywiste a i tak nie zostały odgwizdane:]

Edytowane przez kao chen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w Polsce mogłoby się sprawdzić co na wzór Jaroński-Wyrzykowski z TdF, ale z drugiej strony ta para funkcjonuje tak świetnie głównie dlatego, że wiedzę mają ogromną i są ją w stanie sprzedać w taki luźny sposób.

 

Wyrzykowski to może ma wiedzę, ale gdzieś tak do początku lat 90, bo potem już nie za bardzo kuma. Jaroński też z roku na rok obniża loty. Myślę, że w kolarstwie są gdzieś na poziomie Michałowicza, ew. Wyrzykowski wyżej przez to, że długo robił w L`Equipe. Dla kogoś, kto nie interesuje się kolarstwem są spoko, ale jak ktoś się trochę zna, to nie da się tego słuchać. A pi****lenie o zameczkach i pałacykach jest już legendarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek

Gdyby sędziowie mieli gwizdać każdy faul, to nikt nie przychodził by na mecze NBA :] Także to nie jest tak, że sędziowie gwiżdzą każde przewinienie. Chociażby akcja w której Motiejunas ewidentie dostał po łapach, akcja poszła w drugą stronę i olynyk chciał wykonać wsad i DM zdzielił go po nadgarstach, nawet piłki nie dotknął. W obu tych akcjach faule były oczywiste a i tak nie zostały odgwizdane:]

 

No fajnie, ale co to ma wspólnego z tym, co ja pisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzykowski to może ma wiedzę, ale gdzieś tak do początku lat 90, bo potem już nie za bardzo kuma. Jaroński też z roku na rok obniża loty. Myślę, że w kolarstwie są gdzieś na poziomie Michałowicza, ew. Wyrzykowski wyżej przez to, że długo robił w L`Equipe. Dla kogoś, kto nie interesuje się kolarstwem są spoko, ale jak ktoś się trochę zna, to nie da się tego słuchać. A pi****lenie o zameczkach i pałacykach jest już legendarne.

Ja tam TdF oglądam tylko i wyłącznie dla widoków i dla ich komentarza, więc mi taka sytuacja zajebiście pasi, skoro nie jaram się tym sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę się na silę dopieprzyć do Wojtka celts @ houston i nie daję rady!!!!!

 

za to gość Kobieta ciągle wali eeee, aaaa, faulaaa drużynieeeeee.. w 9:20 w 1Q już miałem dosyć

 

choć w jej ustach "zawodnicy penetrują" brzmi inaczej...

w sumie miałem taką radę aby mu dupeczkę dołączyli i widzę, że czytają...

 

cytat z Pani: "dwa kroki i jest pól parkietu do przodu tak szybki Patrick Beverly przy takim tempie biegu"

 

powtórzę polować jest łatwo i sypnąć cytatem nie trudno ale gość robi dobrą robotę all night long a pomyłki są częścią sportu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by WM; "HeyHo" basketball czyli Howard Harden jak mu to wyszło?

Pani ukradła show: nowa nowość: "gra na wysokim centrze"

"podwojenie na obie nogi"

"szybsze ręki, szybsze nogi nie wiem co szybciej poszło"

" Howard nie jest silny z linii wolnych rzutów"

"widać nacisk na piłkę i brak miejsca do czarowania"

"35 punktów przewagi można oszaleć"

"bardzo szybka i bardzo agresywna" o prawej ręce Lina

 

od Wojtka pod koniec 3Q dowiedziałem się że Rakiety zaczęły od 4 zwycięstw w tym od wygranej z Houston Rockets (wygrali 3 tak na prawdę) 

 

to wstawki z 5 minut komentowania meczu... co drugie zdanie taki oto kwiatek a mówiła niewiele w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, panowie od snookera i biegow narciarskich sa zajebisci, wzajemnie sie uzupelniaja, no i wiedza duza.

Komentatorow do kosza, to chyba trzeba wychowac dopiero, bo ja do WM nic nie mam, fajnie sie go slucha, ale raz na jakis czas, a nie w kazdym meczu.

 

Co warto zauważyć, że do snookera potrafi sie znaleźć 4 pary komentatorskie /mimo iż przy Jewtuchu i Kruku reszta odpada/ jesli jest taka potrzeba, to na tyle ile jest transmisji kosza wyselekcjonowało sie tylko Wojtka ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się jaram i mnie nie pasi.

Ja się jaram i ich lubię, fakt że czasem też są irytuający no ale 5 godzin gadania jak jedzie peleton to cięzko cały czas odwalać tak robote żeby wszyscy non stop byli zadowoleni, plus jestem fanem kolarstwa od lat ale widoki zawsze fajnie się ogląda i dobrze też posłuchac coś o danym regionie, w końcu samym organizatorom zależy aby to tak wygladało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek z kobietą komentował ? :grin: Ciekawe kto będzie następny? rezolutny przedszkolak? papuga Ara?   :smile: :smile:

dzięki za wpis teraz rozumiem czemu tak niewiele mówiła... bo było grubo;-)

mieszanie głosów damski/męski to nie jest jakaś mod ale uważam, że może być skuteczna w cyfrze a i Wojtkowi podkręci tempo i zacznie się popisywać .... z punktu widzenia stacji TV zajebista próba i klikam lubię to!... zaraz zaraz już pięć razy klikałem? shit!

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.