Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ń


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

ja widzę, że lubisz gawędzić (ilośc postów na forum) i zgrywać pseu(ł)doyntelygenta (normalne dla tych z Torunia) a doświadczeń w prawdziwym graniu jakoś nie widać - albo ujawnij swoje wcześniejsze alter-ego - uwielbiam takich teoretyków..

 

 

czy ja gdzies coś takiego napisałem? u cioci na imieninach to nie dla mnie - no chyba, że zaprosisz mnie na swoje. ja wiem, że dla niektórych jest to dzień wzmożonych podróży z / do domu - dlatego umieściłem to w grupie podwyższonego ryzyka.

 

 

 

czy gdzieś wspomiałem o swojej partnerce? napisałem o partnerkach, rodzinach wszystkich ludzi "żyjących" życie.. czytaj ze zrozumieniem Ignaś. wiem, że to trudne.. wiem..

 

 

bardzo mi przykro, że tak wysoko trzymająca nos persona będzie musiała znosić takiego chama jak ja :)

nawet forum nie wytrzymuje Twoich kwasów bo na cały dzien po Twoim poście sie posypało :)

let the trashtalk begin!

 

 

devilnevercry napisał, że do 20 (chyba włącznie) nie może, przed 15.10 trochę nie ma sensu draftować (poobserwujmy preseason i ewentualne kontuzje) - spróbujmy się może umówić na którys dzień miedzy 21-24.10?

A po co wycieczki osobiste? Toruń zostaw w spokoju bo to zajebiste miasto z bardzo wysokim procentowym wskaznikiem studentów w top#3 ( 2 chyba po Lublinie który tez lubię). No chyba że jesteś z Bydgoszczy to wtedy możesz......

Pseudo IQ???

 

 

Co do meritum:

Nie miałem wcześniej okazji pograć w lidze i mimo, ze NBA oglądam od siusiumajtka i pierwszy solidny kontakt to 1989 nie ukrywam, ze to mój pierwszy sezon i zanim dojdę do wiedzy weteranów zajmie mi trochę czasu a i błędów będzie cała masa. Co mogę zaproponować przy braku oklepania? Solidność i poważne traktowanie uczestników rozgrywek bo chyba nie ma gorszego niż ten co ligę porzuca? Jeżeli tak jaramy się koszem to dlaczego ustalenie terminu draftu to problem?

problem? Żaden i to tylko napisałem. Zamiast tego - przypomnę, ze to Ty zacząłeś, - wprowadziłeś z miesięcznym wyprzedzeniem problem niedzielno-imprezowy który IMHO nie istnieje.

Spoko - mamy głosowanie i sytuacja sama się rozwiąże. Niepotrzebnie jednak jedziesz wycieczkami osobistymi.

Nawet z ilości postów robisz problem...dużo ? To źle bo pewnie "nie masz nic ciekawego w życiu..." i "forum nie wytrzymuje ich" - byłoby mało?.... też źle bo siedź cicho i się nie odzywaj ( tu był zarzut o tym, ze nie grałem w lidze).

 

Ustalmy jaka ilość postów moich na forum Tobie pasuje a moda poproszę o korektę moich statystyk.

 

W sumie mleko się rozlało i pewnie "będziemy" się mieli na oku już podczas draftu co tylko (oby sportowo tylko) zaogni sytuację.

Wtedy prawdziwy inteligent pokaże temu pseudo z Torunia jak się robi draft.....

 

robi się gęsto ale mi to nie przeszkadza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się znowu rozbierać Twojej wypowiedzi na czynniki pierwsze i udowadniać Ci wklejaniem kolejnych cytatów kto tu pierwszy sie do kogo przypierdolił i nie potrafi obiektywnie ocenić sytuacji (wystarczy po prostu ze zrozumieniem przeczytać wszystkie posty od początku) - ja może robię to bardziej dobitnie, ale mam alergię na internetowych trolli..

 

przypominam, że dyskusja jest o możliwych terminach draftu - miałem prawo do wskazania terminów wg mnie podwyższonego ryzyka, nawet specjalnie dla Twojej wiadomości wyjaśniłem dlaczego niedziela też w tej grupie się znajduje (i nie były to imprezki), Ty dalej trzymasz się uparcie swojego toku myślenia, nie biorąc pod uwagę niczego co napisałem (oprócz właśnie tych osobistych wycieczek). może nawet nie zauważyłeś, że przystałem na proponowany NIEDZIELNY termin...

 

pisz sobie Iguś ile chcesz, produkuj się, wykazuj.. z klapkami tak mocno założonymi na swe oczy i tak nic ciekawego na pewno tutaj nie zostawiasz..

 

ja wolę grać.. koniec tematu dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skończyć te osobiste wycieczki i skupić się na konkretach...

 

A niedziela wieczór to słaby termin, Czas Honoru jest.

ROTFL, to lepsze niż liga mistrzów :))

 

A na poważnie, to większy problem widzę w tym, że dopiero 9 osób się do ligi zapisało a jedynie 6 pisze na forum, niż to czy z indywidualnego punktu widzenia niedziela to dobry termin czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wycieczki osobiste? Toruń zostaw w spokoju bo to zajebiste miasto z bardzo wysokim procentowym wskaznikiem studentów w top#3 ( 2 chyba po Lublinie który tez lubię). No chyba że jesteś z Bydgoszczy to wtedy możesz......

 

Ja zasadniczo jestem.

 

I nie mam nic przeciwko Toruniowi. Piękne miasto i masa świetnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mam nic przeciwko Toruniowi. Piękne miasto i masa świetnych ludzi.

zgadza się - Toruń to jedno z najładniejszych miast w Polsce IMAO.

 

ale mnóstwo jest tam pyszałków - i tu jakby kolega Iguś wpisywał się w ten stereotyp idealnie

 

a tak w ogóle wiecie, że Kopernik była kobietą a my tu ustalamy termin draftu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie spóźnienie. Dopisałem się (Nuggets Nation), i jestem gotowy do gry, po prostu ostatnie dni były raczej ciężkie pod względem pracy. Co do terminu draftu - dla mnie niedziela jest w porządku. Soboty u mnie odpadają - druga praca, nigdy nie wiem jak dużo czasu będę musiał poświęcić na wywiad. Zdarza się że jest to 45 minut, ale bywa też tak że trwa i trzy godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przepraszam za spóźnienia, ale chwilowo mam urwanie głowy...

 

Widzę że atmosfera się zagęszcza ale jak to się mówi ''pokaż że jesteś lepszy na boisku'' więc analogicznie zamiast się kłócić i obrażać poczekajmy na wyniki naszej ligi :)

 

Co do daty draftu to: 20.10, g. 21 (niedziela) jest wg mnie najlepsza i odpowiadająca większości

C'mon guys 2 godzinki w niedziele wieczorkiem każdy może poświęcić przecież jest miesiąc na zarezerwowanie sobie tego terminu

 

aha ostatnia sprawa Marcin's Team to moja drużyna :) może niezbyt pomysłowa ale nie miałem czasu na coś lepszego :P

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam w lidze ostatnich dwóch osób, tj. Koelnera i lynna.

 

Pozostaje nam czekać jeszcze pewnie parę dni - może się zgłoszą. W poniedziałek wyślę do nich jeszcze raz, trzeci, PMa, ale na tym moje możliwości kontaktu się kończą.

 

Póki co termin draftu jest ustalony na 20.10, g. 21:00.

 

Zalecam Wam uczestnictwo w mockach, pozwala na zyskanie sporych doświadczeń, ale też potrenowanie strony technicznej draftu. W samej aplikacji draftowej jest bowiem dość mało informacji i zwykle warto korzystać z czegoś jeszcze (np. ze stron wskazywanych przez wilqa). Zwróćcie też uwagę, by draftować z jak najmniejszą ilością komputerów, bo zachowują się one dość dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koelner to powazny forumowicz wiec zapewne sie gdzies znajdzie po drodze.....

 

no to termin 20.X coraz blizej jako realny dzien draftu

 

dla zapominalskim tak przewertowalem liste koncertow aby sie nie okazalo ze ktos kupil bilet i zapomnial o terminie i tak 20.X z tego co pisza jest oto taki zestaw:

 

Stare Dobre Malzenstwo;

Joe Bonamassa;

Steel Pulse;

w Krakowie koniec Unsound Festival.

 

mam nadzieje ze nikt nic nie traci.......

 

wracając do rozważań doszkolenia się zielonych czy istnieje jakiś tajny ranking lub możliwość filtrowania zawodników właśnie w kontekście statystyk ( ale tylko tych z rotoLiga) aby sobie ich matematycznie zestawić?

rozumiem, ze często gęsto będzie to dylemat czy wchodzisz zawodnikiem do składu bo szukasz FG% czy innym razem szukasz bloków i tylko od GM zalezy kogo wybrac. Jezeli istnieje takie narzedzie - a wiedza o tym tylko ci bardzo doswiadczeni - to niestety przepasc sie tylko powiekszy stad PYTANIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się o Koelnera nie martwił ale jakiś deadline z drugiej strony też by się przydał, nawet na przyszłość

 

w końcu draft o 21 czy 21 30 bo coś spinaker pisał że nie jest pewny, ze swojej strony powiem że mi osobiście pół godziny później też by lepiej pasowało

co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.