Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączyłęm moja drużyna to Polonia Trzebnica.

Co do terminu draftu jak zrobię porządek ze swoim kompem to pasuje mi każdy termin od niedzieli do czwartku po 21. A wiecie czy z telefonu Sony Xperia da rade uruchomic aplikacje draftu?

Nawet jak się da, to raczej nic nie będziesz widział (nie mówiąc o obsłudze), bo ta aplikacja ma dość spore rozmiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłęm moja drużyna to Polonia Trzebnica.

Co do terminu draftu jak zrobię porządek ze swoim kompem to pasuje mi każdy termin od niedzieli do czwartku po 21. A wiecie czy z telefonu Sony Xperia da rade uruchomic aplikacje draftu?

A będziesz w tym sezonie odpowiadał na oferty trejdów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie karla to w swoim czasie napisal mi PMa, ze gdzies wyjezdza na AFAIR 2 tygodnie... ale wydaje mi sie, ze juz minal ten czas... a nie moge sprawdzic bo skasowalem PMa z braku miejsca w skrzynce ;-(

 

W kazdym badz razie jak ktos ma do niego kontakt inny niz elektroniczny to niech skorzysta bo moze nawet nie wiedziec, ze jest w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.