Skocz do zawartości

Regulamin Lig Roto


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, tego moglem sie spodziewac... dodaliscie wiecej opcji do wyboru ;-)

No wiesz - po prostu czekamy na jakąś zdecydowanie entuzjastyczną reakcję Komitetu Centralnego.

Jakieś okrzyki radości typu: TAK - liga "III Andrychów" to brzmi dumnie! Naszą podróż mozemy uznać za zakończoną...

Bez tego bedziemy sypać pomysłami do sądnego dnia. Wszak problem jest niezwykle istotny i budzi wiele kontrowersji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co propozycja to ciekawsza ;) Ale chyba nazwy miast lub województw będą wzbudzać za dużo lokalnych emocji, dlaczego liga warszawska a nie krakowska itp. ;)

Wydaje mi się że chyba Wilq musi podjąć sam jakąś decyzję.

 

W mojej skromnej ocenie albo wersja najprostsza z literkami typu IIA, IIB itd. albo coś nawiązujące do NBA w rozwinięciu tego co zaproponowałem.

 

Tak trochę o tym myślałem że może lepiej 4 poziom nazywać League z nazwami stanów jak chyba Wilq proponował typu Texas League, California League, a jak kiedyś powstanie 5 poziom to wtedy możnaby go nazwać Group z nazwą miast czyli np. Houston Group.

 

Ale przy takiej opcji pozostanie problem nazwy dla I ligi, ale tu może coś patetycznego związanego z tym że to walka o mistrza typu Championship, Champions Elite coś w ten deseń, może komuś wpadnie jakiś ciekawy pomysł.

 

A dla II ligi obecnie już można byłoby nawet teraz wprowadzić nazwę Conference albo bez niczego albo ze słowem "Central" od następnego sezonu Eastern i Western.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy takiej opcji pozostanie problem nazwy dla I ligi, ale tu może coś patetycznego związanego z tym że to walka o mistrza typu Championship, Champions Elite coś w ten deseń, może komuś wpadnie jakiś ciekawy pomysł.

A co tak skromnie? Moze od razu poleciec po całości. Liga I Boska, Liga II Archanielska, III Anielska i IV k***a Czyściec! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masud, uznajemy, ze propozycja marcosa wchodzi od przyszlego roku, ale srednio pasuje do tego sezonu bo nie dosc, ze trzebaby zmyslac nazwy dywizji to jeszcze moze nie byc jasne dla wszystkich kto jest na jakim poziomie i do jakiego przechodzi.

 

Z mojej strony na dzis faworytem chyba jednak sa rzeczywiscie zwykle literki alfabetu. Jako jedyny na razie mialem jakies "ale" [i bylo ono wydumane], a to jednak przejrzyste i krotkie. Moze jeszcze pytanie czy a, b, c, d czy bardziej wykorzystac alfabet, ale to jakby marginalna roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony na dzis faworytem chyba jednak sa rzeczywiscie zwykle literki alfabetu. Jako jedyny na razie mialem jakies "ale" [i bylo ono wydumane], a to jednak przejrzyste i krotkie. Moze jeszcze pytanie czy a, b, c, d czy bardziej wykorzystac alfabet, ale to jakby marginalna roznica.

A mi pasuje koncepcja QAS'a. Nie musimy byc tak cholernie powazni. ŻŁÓŚĄŹĆ i 7 lig trzecich masz obskoczone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i bugi na Yahoo gwarantowane? ;-) Zas ż i ź to za blisko siebie, z lupa trzebaby czytac by odroznic...

Ale generalnie gdyby to moglo dzialac technicznie to jest akurat 7 pasujacych literek... Ą Ś Ć Ń Ó Ł Ę

A w razie czego mozna tez skracac bez ogonkow. Ma to jakis sens i urok ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy szanowni panowie debatowali coś wcześniej o użyciu opcji Can't Cut List Provider?

 

wg mnie zostawione jak teraz (tzn brak) może w ligach pełnych świeżego, niedoświadczonego narybku powodować czasami jakieś wypaczające ogólne wyniki sytuacje - lepiej na tzw. wszelki przypadek ustawić tam Yahoo

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze to jest potencjalny problem przy standardowym wezykowym waiverze, ale FAAB znacznie oslabia argument o wypaczaniu wynikow... bo jak nagle spadnie jakis dobry zawodnik na waivery i ktos wyda na niego caly swoj budzet na pobrania to jakby zaplacil uczciwa cene, nie?

Choc mozliwe, ze to kwestia moich osobistych preferencji odnosnie Can't Cut List Provider, ktore mnie zawsze draznilo bo z opoznieniem reaguja na powazne kontuzje [o ile w ogole].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze to jest potencjalny problem przy standardowym wezykowym waiverze, ale FAAB znacznie oslabia argument o wypaczaniu wynikow... bo jak nagle spadnie jakis dobry zawodnik na waivery i ktos wyda na niego caly swoj budzet na pobrania to jakby zaplacil uczciwa cene, nie?

Choc mozliwe, ze to kwestia moich osobistych preferencji odnosnie Can't Cut List Provider, ktore mnie zawsze draznilo bo z opoznieniem reaguja na powazne kontuzje [o ile w ogole].

Taka lista jest bez sensu z przyczyn podanych przez wilqa. A jak ktoś wyrzuci zdrowego Currego czy Hardena na fasy, to kwalifikuje się wg mnie na wylot z ligi i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.