Skocz do zawartości

Regulamin Lig Roto


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

marcos, uwzglednilem tych spadajacych z I [tzn w przyszlorocznym IIA bedzie 5 GMow, ktorzy w 1 sezonie zajeli miejsca 1-5]. I z tego co mi wiadomo czescia kompromisu bylo po 5 spadkow/awansow w tym sezonie miedzy I, a II... ale jak ma byc od razu 6 dla mnie tez moze byc.

 

Nie doczytałem gdzieś tego ze w tym sezonie ma spaść jednak 5 (jestem za) i wtedy rzeczywiście do uzupełnienia przez GMów z III ligi będzie 20 miejsc. Stąd wynikało moje niezrozumienie niektórych zapisów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcos, uwzglednilem tych spadajacych z I [tzn w przyszlorocznym IIA bedzie 5 GMow, ktorzy w 1 sezonie zajeli miejsca 1-5]. I z tego co mi wiadomo czescia kompromisu bylo po 5 spadkow/awansow w tym sezonie miedzy I, a II... ale jak ma byc od razu 6 dla mnie tez moze byc.

 

BTW, pytanie natury technicznej, jaki jest najlepszy sposob na przeprowadzenie publicznie losowania? Bo planowalem wrzucic oddzielne listy graczy wg stazu na http://www.random.org/lists/ i tyle, ale moze ktos ma lepszy pomysl?

człowieku po co tak kombinować!

połącz się przez skype z jakimś rozpoznawalnym gm, może to być jakiś mod czy nawet ktoś się dużo udziela na tym forum

i razem z nim wykonaj losowanie przecież ludizom którzy dopiero dołączyli do gry będzie bez różnicy z kim będą grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi przyszlo do glowy jak mozna bedzie nazywac poszczegolne ligi...

"II dywizja wschodnia", "III dywizja polnocna", "III dywizja centralna" itp itd. Co Wy na to?

Bylaby jakas tradycja i jak dumnie by to brzmialo ;-)

Owszem wilQu, ale braknie Ci tych kierunków przy takim tempie zgłoszeń.

Proponuję inaczej, skoro było West i East, to lećmy Pacific, Atlantic itp itd :] Mamy wybór aż do 6 lig nowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem wilQu, ale braknie Ci tych kierunków przy takim tempie zgłoszeń.

Proponuję inaczej, skoro było West i East, to lećmy Pacific, Atlantic itp itd :] Mamy wybór aż do 6 lig nowych :P

Albo moze lepiej poleciec wojewodztwami? III Mazowiecka, III Małopolska, Zachodniopomorska, Podkarpacka... I mozemy miec nawet 16 lig rownoleglych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek, krainami? Moglbys podac kilka przykladow co masz na mysli?

Bo tak na 1 rzut oka nazwy sa dlugie i maja duzo krzaczkow.

 

Chyba, ze miales na mysli to co Leszczur z wojewodztwami wtedy tez ok, idea ta sama ;-)

 

Qooniu, nie skonczy sie bo wlasnie do zwyklych kierunkow swiata mozna dodac nazwy dywizji w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, parcie na ankiety widze jest duze ;-)

 

Co do pomyslu L'e to wg mnie kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie i warmińsko-mazurskie troche za dlugie, a lubelskie i lubuskie zbyt podobne, ale reszta dziala ladnie, zwlaszcza za slowem dywizja. Takze jak chcecie, albo rzuccie inne pomysly ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I liga musi być Central - nie widze innej opcji ;)

II ligi docelowo East i West - lepiej je zarezerwować bo teraz jest tylko jedna

a III ligi docelowo też będą tylko maksymalnie cztery więc może Atlantic, Pacyfic, South i North

a IV ligi potem to zależy ile ich będzie (max 8) coś się wymyśli po sezonie 13/14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w nieco zmodyfikowanej opcji żeby może rozgraniczyć w nazwach również dany poziom może tak nieco blizej NBA tzn.

I liga - Central League

II liga - Eastern Conference, Western Conference

III liga - Atlantic Division, Pacific Division, Southern Division, Northern Division

Tak mogłoby być docelowo do trzeciego poziomu.

Teraz gdy będzie więcej tych division to można stosować dodatkowe nazwy Southwest, Southeast, Northwest, Northeast czyli powiedzmy do 8 grup.

Ale na razie nie mam pomysłu jak potem czwarty poziom nazwać. Może ktoś będzie miał jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.