Skocz do zawartości

Eurobasket 2013


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Lampe wymiatacz w eurolidze, gorti może i rols ale myślę że w top 15 centrów nba się łapie i nagle się okazuje że to nic nie znaczy, serio dziwna sprawa

Daleki jestem od wybielania kogokolwiek z tej zbieraniny, ale podkoszowi mają trudniejsze zadanie gdy siedmiu obwodowych rzuca łącznie 30 punktów i przez 3 kwarty nie są w stanie trafić ŻADNEJ trójki. Rozgrywający klepie odwrócony dupą w stronę kosza, rzucający boją się rzucać, wszyscy stoją w miejscu jakby zapuścili korzenie. A najlepsze nadchodzi gdy naszym "rozgrywającym" cudem uda się minąć linię obrony przeciwnika i zamiast rzucać floatera nie mając nikogo przed sobą (pod koszem jest dwóch +/- 7-footerów, więc nawet w przypadku pudła mozna jeszcze coś z tym zrobić), kierują piłkę na oślep w gąszcz rąk pod koszem lub zwyczajnie oddają ją na obwód (czyt. wyrzucają ją na aut).

 

Gortiego i Lampe, ich plusy i minusy, doskonale znamy. Moim zdaniem są słabo obudowani obowdowymi, którzy ani nie mijają, ani nie rzucają, co wysokim trochę komplikuje życie.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat ofensywnie nie jest top15 w nba a tu ewidentnie brakuje kogoś kto zapunktuje. Poza tym co za problem bronić wysokich jak przez pierwsze 3 kwarty rzuciliśmy chyba ze 2 trójki na naście prób

odpowiednio Gortat powinien być tym od defu Lampe od ataku, plus zgoda że z całej zgraji oni w sumie najmniej dali ciała ... teoretycznie jesli pominie się występ ich visa vis na odpowiednich pozycjach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiednio Gortat powinien być tym od defu Lampe od ataku, plus zgoda że z całej zgraji oni w sumie najmniej dali ciała ... teoretycznie jesli pominie się występ ich visa vis na odpowiednich pozycjach

Dlatego właśnie gortat powinien się nie odzywać w mediach bo te jego teksty o zdominowaniu każdego przeciwnika w obliczu wczorajszego meczu to są po prostu komiczne. Swoją drogą widać że gruzionom się po prostu bardziej chciało. Nie mają większego potencjału niż my a rozjechali nas jak rasowy walec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam dokładnie ten Gortat powiedział, ale ostatnio widziałem jakiś wywiad na temat tego, że jego "dni są policzone" i tam coś mówił, że nie ważne co zrobią Suns będzie chciał zdominować każdego rywala i w sumie co ma powiedzieć? Wiem, że jestem przeciętny i dam z siebie wszystko? Jednak do tego dochodzą fakty, że jest jakimś tam liderem drużyny (przynajmniej medialnym :P) no i jednak bądź co bądź gra w tym NBA czyli coś tam się zna skoro gra z najlepszymi. Wydaję mi się, że sportowiec na takim poziomie powinien mieć taką mentalność, że na boisko wchodzi po to żeby wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuty Lampego to pikuś. Gość jest jakiś nieobecny w pozostałych elementach czyli:

 

1) w kryciu indywidualnym wiecznie spóźniony ..... a to nabranie się na rzut i czeeeekanie aż piłka poleci podczas gdy Czech oddał piłkę koledze który trafił niepilnowany epickie;

2) agresywność Mister Barcelona na zbiórce defensywnej też o do pozazdroszczenia a ostatnia akcja Veselego to ładna laurka bo będą to pokazywali w skrótach wszystkie portale i telekspresy świata

3) podczas time out też na zbliżeniu pokazano że ma wyjebane i trenera nawet nie udaje że słucha tylko TĘPO patrzy na bok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.