Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy wiemy jak skończyły się dwa ostatnie sezony. Po tym powinny nastąpić już radykalne zmiany, które nie wyszły rok temu. Gasol jest na wylocie tak mocno jak był tylko w momencie veta. Chyba już nawet on nie wierzy, że będzie grał w naszej koszulce w przyszłym sezonie. W dzisiejszej lidze granie dwoma wieżami średnio wychodzi, potrzebujemy szybszej, atletycznej czwórki.

 

Browna bym się nie pozbywał, a takie głosy też często już się pojawiały. Moim zdaniem nie zawiódł, zobaczymy co zdziała po normalnie przepracowanym lecie, być może uda mu się pozyskać kogoś bardziej pasującego do jego wizji niż to co ma obecne w składzie. Dajmy mu szansę...

 

hhaahaha Mitch znowu to zrobił :D Do tego ma Hilla zrekrutować !:D

 

They just said on espn Kobe called Nash and said

 

"I need you, I need help, I can't do it all, I need you"

 

 

[video=youtube;NaVa6NHwUUg]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=NaVa6NHwUUg

 

Klasyk pasuje idealnie do sytuacji ;d They scared now !

 

Oczekuje panic moves jak po trejdzie Gasola ;d

 

Popovich znowu będzie pierdolił, że kradzież ;d

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark my word aka the draft day deal:

K. Martin do Wolves

Lowry, Scola i Darko do Lakers

Gasol i Wes Johnson do Rockets

 

Dragić 40/5 od Rockets.

 

Jeżeli Morrey zabiega o Gasola od dwóch lat, to nie sądze, by nagle mu się odwidziało, więc prawdopodobne jest, że Houston będzie pierwszy zespołem, który zapuka po Gasola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne byłoby mieć taki backup na C jak Darko, ale Scola mnie nie przekonuje. Nie wiem dlaczego ale nie chciałbym mieć tego gościa w Lakers.

 

To jeszcze przekopiuje moje zdanie z sąsiedniego topicu

Podstawowy błąd, kolejny już sezon z rzędu, to brak pierwszorundowego picka. Można nim trafić na dobrego rolesa, dodającego atletyzm, obrone lub tróje. Podczas tego deadline oddaliśmy 3 pierwszorundowce...

 

Zatrzymać Hilla Ebanksa i Sessionsa.

Nie przedłużać Murphy'ego. Barnes Morris Goudelock mogą zostać.

 

Out:

Bynum - tylko za Howarda

Gasol

McRoberts

Eyenga

Blake (amnestia?)

 

In:

Howard

Lowry

Beasley

Mayo/Courtney Lee

Odom

Oden (tak moim zdaniem warto zaoferować mu kontrakt)

 

Takie moje marzenie. O jakimś Deronie nie mamy co marzyć

 

lub też

76ers powinni oddawać pomału drużyne w ręce Turnera...Gasol za Iguodale+s'n't Williamsa? czemu nie...jeśli tylko Williams chciałby do LA

Jennings+Gooden(+Udoh?)

Millsap+Harris

Josh lub może Horford?

 

c*** wie, Mitch miał minę jakby już coś miał wymyślone tylko czeka z odpaleniem tych pomysłów

 

W dzień draftu możemy się też spodziewać oddania Pau za niezły pick+kontrakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kobem w roli głównej Lakers mistrzostwa już nie zdobędą. Nie da się sensownie zbudować mistrzowskiej drużyny jeśli płacisz jednemu zawodnikowi ok. 30 milionów dolarów. Jeśli się to komuś już udawało (Shaq, Jordan), to tylko dlatego, że zespół był już zbudowany. Tymczasem Lakers są teraz w ciemnej dupie z mnóstwem dziur, które nijak można załatać bo jeden zawodnik zarabia jedną drugą salary cup.

 

Ale niestety Bryant jest nieruszalny i na gruntowną przebudowę poczekamy sobie aż zakończy karierę... ew. zgodzi się na mniejszy kontrakt po zakończeniu obecnego.

 

Lakers nie mają za wiele zaoferowania innym drużynom, zwłaszcza, że to oni występuję w roli desperata, który za wszelką cenę będzie się starać zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Pozyskać dobrych graczy, gwarantujących walkę o tytuł i jednocześnie obniżyć salary? Będzie ciężko połączyć te dwa warunki, a ostatnie ruchy kadrowe pokazują, że oszczędności będą tu priorytetem. Dlatego oddając Gasola, trzeba się liczyć z tym, że dostaniemy wiadro śliwek, zwłaszcza, że jego wartość po 2 ostatnich Playoffach leci mocno w dół.

 

Jakaś poważna kontuzja Kobego i tankowanie po draft 2013 byłoby błogosławieństwem. Niestety w takich pesymistycznych barwach widzę przyszłość Lakers. Wierzę, że Mitch mógłby zdziałać wiele dobrego, gdyby nie to, że ma związane ręce wysokimi podatkami od luxusu w kolejnych latach. Nowe CBA mocno uderzyło w drużyny płacące najwięcej, a które nie mają w tej chwili składów gwarantujących walkę o najwyższe cele (Lakers, Magic).

 

Brown – out jeśli nie ma zamiaru grać młodymi (Ebanks, Goudelock, Morris). Mieliśmy szęście wybrać w dwóch ostatnich draftach kandydatów na solidnych role playerów, a jak na razie tylko się marnują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark my word aka the draft day deal:

K. Martin do Wolves

Lowry, Scola i Darko do Lakers

Gasol i Wes Johnson do Rockets

 

Dragić 40/5 od Rockets.

 

Jeżeli Morrey zabiega o Gasola od dwóch lat, to nie sądze, by nagle mu się odwidziało, więc prawdopodobne jest, że Houston będzie pierwszy zespołem, który zapuka po Gasola.

Scola nie dużo tu zmienia względem Gasola. To w sumie bardzo podobni gracze a jak ktoś pisał, przydała by się albo jakaś atletyczna bestia na 4 jak chociażby JJ Hickson albo przy Bynumie gracz grający na pograniczu 3/4 coś jak J. Smith czy Beasley(bardziej mi chodzi o rodzaj gracza niż konkretnego zawodnika).

I niestety Mike Brown to nie jest coach z którym można wygrać mistrzostwo. Im szybciej się skapnie managment Lakersów tym większe szanse Kobe będzie miał zrównania się pierścionkami z Jordanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym celowal w cos takiego:

 

Atlanta: Gasol

Lakers: Horford, Mo

Clippers: Marvin

 

Do tego jakies picki. Atlanta zyskuje kogos kto potrafi zdobywac punkty spod kosza, oddaje Horforda, ktory chce grac na PF i dubkuje sie im ze Smithem. Horford u nas zajmuje sie bronieniem pickow, gonieniem do kontry, hustleowaniem, zbieraniem, trafianiem midrange i graniem pickow. Williams gra z piatka i rozciaga obrone. Clippers zyskuja wysokiego z rzutem, ktory jest im bardzo potrzebny, jak widac bylo w PO.

 

Amnestiujemy Blake'a, puszczamy Barnesa, zostawiamy Sessionsa jako 3rd guarda, Hilla, podpisujemy Odoma lub Jamisona za MLE lub TPE. Mysle, ze Sessions, Mo, Metta i Horford to byloby az za duzo, zeby przejac offense po Gasolu, Bynum i Kobe mogliby grac na dole i w koncu liczylibysmy sie w transition po obydwu stronach parkietu.

 

Te cale dwie wieze sa przereklamowane. To co zyskamy w tych kilku efektownych akcjach i atakowanej desce ze spora nawiazka oddajemy na bronionej desce, pickach i kontrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdzie sie idiota oddający gracza pokroju Horforda za wypalonego Gasola to kończe oglądać NBA.Jeszcze MO do Lakers???.Kibice Lakers to naprawde myślą inaczej niz wszyscy.Mo jest w Clippers zbędny szególnie po tym co pokazał Bledsoe w serii ze Spurs.Do tego prawdopodobne jest że Billups zostanie w LA.

 

Na miejscu Lakers puścił bym Gasola za jakiegoś ponadprzecietnego SF i dał szanse Hillowi na PF(jeśli zostanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy chciałby Ala za Gasola, ale pytanie czy Hawks ewentualnie są bardziej skłonni oddać jego czy Smitha...

 

za miesiąc coś będzie wiadomo, teraz to są nasze spekulacje :)

 

żadnych dziadków jak Odom i Jamison powyżej minimum. Za TPE (do wykorzystania dopiero jak znajdziemy oszczędności jakimś transferem) możemy mieć młodego i cały czas perspektywicznego Beasleya (wyciągałby czwórki przeciwnika spod kosza, byłby idealny do pary z Howardem, ale przy AB też niczego sobie.). Mayo - podobna sytuacja do Beasleya, młody trochę zagubiony któremu warto dać szanse bo można naprawdę sporo zyskać. Tylko za MMLE może być ciężko a kolejka po niego mimo bardzo słabych PO będzie pewnie spora. Sessions najlepiej żeby grał jako pierwszy zmiennik na obwód, ale do tego daleka droga bo trzeba najpierw go zatrzymać i jeszcze ściągnąć dobrego pg.

 

Hill może być solidnym starterem, ale wtedy Gasol musiałby iść za mocną jedynkę.

 

Fajne będzie te lato, przynajmniej może coś ciekawego się dziać :D na to liczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdzie sie idiota oddający gracza pokroju Horforda za wypalonego Gasola to kończe oglądać NBA.Jeszcze MO do Lakers???.Kibice Lakers to naprawde myślą inaczej niz wszyscy.Mo jest w Clippers zbędny szególnie po tym co pokazał Bledsoe w serii ze Spurs.Do tego prawdopodobne jest że Billups zostanie w LA.

 

Na miejscu Lakers puścił bym Gasola za jakiegoś ponadprzecietnego SF i dał szanse Hillowi na PF(jeśli zostanie).

Gasol jest duzo lepszym zawodnikiem od Horforda. Nie jego wina, ze nie jest stretch PF jakiego robia z niego LA. Jest gosciem na 20-10 grajac obok Johnsona i Smitha. Oczywiscie nie jest to ruch przyszlosciowy, ale Hawks poszli na calosc z kontraktem JJa i o przebudowie nie maja co myslec, a w najblizszym czasie ten ruch robi ich zespolem lepszym.

 

O co chodzi z MO? Wykorzystal opcje, Billups i Bledsoe beda prawdpodobnie w zespole, nie maja takiego swingmana jak Williams, ktory moglby zagrac pick and pop czy przynajmniej rozciagnac gre...

 

każdy chciałby Ala za Gasola, ale pytanie czy Hawks ewentualnie są bardziej skłonni oddać jego czy Smitha

Przeciez Smith bylby jeszcze lepszy. To on ma mniejsza wartosc niz Al?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na tym etapie kariery Horford jest wart więcej niż Gasol.Do tego Gasol jest kompletnie niepotrzebny Hawks bo już Horford lepiej odnajduję się na C niż Gasol.

 

Z MO chodzi o to że fani Lakers zawsze liczą że deal będzie najbardziej korzystny dla nich.Jak dla mnie Horford lub Smith są do wyjęcia z Hawks tylko z kontraktem JJ.

 

Macie tak zajebane salary i słaby drugi unit że aby dostać coś ciekawego będziecie musieli wziaść na siebie jakiś zje***y kontrakt a'la DIOP czy Hedo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się, że trochę za szybko skreślacie Gasola. Myślę, że zostało mu jeszcze troche paliwa w baku i zmiana otoczenia bardzo dobrze mu zrobi. Latek na karku już trochę jest i bardziej się na pewno będzie sprawdzał w roli centra niż pfa. Towarzystwo Bynuma mu nie służyło, a w odpowiednim klubie, gdzie będzie dostawał dostateczną ilość piłek w trumnie strzelam, że będzie solidną drugą opcją. Myślę, że Lakersi to wiedzą i spodziewałbym się jego transferu na wschód a trochę zainteresowanych tam powinno być. Milwaukee, Phila? Takie moje osobiste typy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje marzenie to josh smith. jeden z niewielu pf'ow, ktory idealnie mi pasuje do bynuma i tej koncepcji gry, ktora zaklada przystosowanie sie do warunkow dzisiejszej nba. smith idealnie rozciagalby gre w ataku, w defensywie tez latal dziury cos jak marion w phx

 

milo byloby zatrzymac jordana hilla

 

3. pozyskanie backupu dla mamby. nie wiem czemu to nie bylo priorytetem mitcha juz w poprzednim offseason. nie wiem kto bedzie do zdobycia na rynku, mam tylko nadzieje, ze uda sie kogos fajnego wyrwac sposrod fa

 

4. kwestia pg. te playoffy doglebnie pokazaly, ze problem z pg nie zostal rozwiazany. nie wiem co chcial przed playoffs sessions, wiem, ze teraz tego nie dostanie.

 

amnestia szykowana byla na mette ale po tym co pokazal w tych playoffs i koncowce rs smiem twierdzic, ze beda z niego ludzie.

 

celowalbym raczej w kierunku dwightow howardow, joshow smithow i takich grajkow, ktorzy zniweluja nasze straty w stos do thunder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh to czwórka, Gasol 4/5. Z Gasolem Heat byliby lepsi, lepiej pasuje do wspólnego grania z Haslemem. Obecni Heat wbrew pozorom nie mają dużo czasu, a Pau co najmniej dwa lata na najwyższym poziomie może im zapewnić.

 

Co do Horford-Gasol. Pau jest lepszy jako C, a na tym powinno zależeć Hawks. Horford jest na siłę pchany u nich na C i sporo na tym traci. Wymieniając Ala za Pau obie drużyny by zyskały. Atlanta i tak jest udupiona kontraktem JJ (ja pierdolę dopiero zobaczyłem jak z nim się wjebali!) i jak ktoś napisał o przebudowie nie ma teraz co marzyć. Muszą walczyć tu i teraz, nie patrząc w przyszłość. A lepsi byliby z Gasolem niż Alem na C. Al to czwórka

 

co do zmiennika Kobe wcale nie potrzeba fajerwerków, wystarczy żeby taki TYLKO BYŁ, bo nie mieliśmy żądnej dwójki poza Bryantem. Greena za minimum nie chcieli (ten akurat bardzo chciał u nas grać, dwa sezony się starał), a ładnie pokazał się w Nets. Nie rozumiem tego, nie musiał przecież być naszym 6th manem czy ważna opcją z ławki, tylko żeby była ta rezerwowa dwójka...

 

Z dwójek w tym offseason... McGrady (ziomek Kobe, dlaczego ie postarali się o tego chłopaka nie wiem), Lee, Mayo, Arenas, ponownie Green, Stevenson, Shannon. To takie solidniesze, a jest jeszcze cała masa atletycznych bench warmerów takich jak np Weems

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co Lakers niby mają podpisać jakis role playerów jak mają tak zajebany cap???.I nie mówie tu o jakiś Murphyh i innych śmieciach za minimum tylko o graczach którzy będą stale w rotacji i bedzie ich można wpuścić w 2 kwarcie i nie być -10 na początku 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.