Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.08.2021 o 13:41, memento1984 napisał:

Swoja droga Browns maja calkiem ciekawa serie “building the browns” na youtube oficjalnym. Jesli ktos lubi takie klimaty.

Widzialem kilka odcinkow. Ciekawsze niz caly sezon Hard Knocks.

W dniu 13.09.2021 o 18:24, Raven2156 napisał:

 

Seahawks wydają się być w gazie. Obserwowanie Wilsona z każdym sezonem napawa do coraz większego optymizmu. Jaram się!

 

Wilson w tamtym roku tez super zaczynal. Im dalej w sezon tym gorzej to wygladalo. W Seahawks wszystko zalezy od tego czy beda bronic sensownie i czy Russell znowu nie spuchnie. NFC west jest mega trudne w tym roku i nie widze ich przed Rams(moj cichy faworyt) czy nawet 49ers. Ze zdrowym Garoppolo Shanahan ma zajebisty bilans, a konkurencja Lanca tez mu dobrze zrobi. 
 

Do tego Murray wygladal genialnie, choc Titans dalej nie potrafia bronic. 
 

Z week 1 wrazenie zrobil Browns jako zespol i Herbert. Wyrwana wygrana na wyjezdzie z dobrymi w defensywie Redskins daje spore nadzieje na przyszlosc. Zazwyczaj Chargers przegrywali takie mecze w glupi sposob. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browns maja do wykebania DC - tydzien temu mozna bylo powiedziec ze graja z elite offens ale dzisiaj, jesus 6/6 na pierwszym drive, Ward obliterated 3 timesjeez
swoja droga rookie coach texans niezla zagrywka, na 3down robi 4th i 2, browns przewinienie (offside) - gosc zamiast wziac wxtra 5yards i another crack at 3rd down robi punta do nikad :))))))))

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pociagneli za spust, bo Stafford okazal sie legit QB i przy dobrym bilansie Rams pewnie otrze sie o MVP.

Miller, Ramsey, Donald to zestaw, ktory ma wszystko zeby zatrzymac Tampe. Brak DC Staleya jednak jest odczuwalny, bo z najlepszej defensywy z zeszlego sezonu sa na razie ,,tylko” dobrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arizona vs GB to był srogi meczyk, te dwie ekipy plus Rams widze po zachodniej stronie jako największe prospekty na gre w SB, po drugiej stronie widzę, Titans, Buffalo i Kansas. Mimo, że Tomek dał Tampie najlepsze rozpoczęcie sezonu w historii to jakos nie widzę go ponownie w SB, ale już on swoje wie lepiej. Kogo jeszcze byście dorzucili? Ravens, Saints, a może Bengals jako czarny koń?

 

Ja na ten moment widzę final Arizona vs Buffalo, albo GBP vs Titans wiem, ze wczesnie ale juz co nie co widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wujek Wójcik napisał:

Arizona vs GB to był srogi meczyk, te dwie ekipy plus Rams widze po zachodniej stronie jako największe prospekty na gre w SB, po drugiej stronie widzę, Titans, Buffalo i Kansas. Mimo, że Tomek dał Tampie najlepsze rozpoczęcie sezonu w historii to jakos nie widzę go ponownie w SB, ale już on swoje wie lepiej. Kogo jeszcze byście dorzucili? Ravens, Saints, a może Bengals jako czarny koń?

 

Ja na ten moment widzę final Arizona vs Buffalo, albo GBP vs Titans wiem, ze wczesnie ale juz co nie co widać. 

Saints raczej po kontuzji Winstona wypadają z walki o Superbowl. Mają niezłą defensywę, patent na Brady'ego w regularnym sezonie ( 8 strat w 3 meczach przy 12 w pozostałych 20), ale jednak do sukcesu potrzebny przynajmniej bardzo dobry  rozgrywający, a niestety Hill raczej takim nie jest. Teraz niby Rivers zgłosił chęć powrotu, ale chyba tylko powrót Breesa mógłby jeszcze dać szanse.

Zresztą na razie widać spore dysproporcje między konferencjami, bo póki co 3 najlepsze drużyny to Green Bay, Arizona i Los Angeles i jeśli miałbym obstawiać to faworytem jest Rams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Kansas to bym się nie zapędzał bo ledwo pokonali Giants a schedule mają dosyć ciężki.

 

By the way Stafford od zawsze był legit QB - wystarczy powiedzieć, że przy nim Megatron miał najlepszy sezon dla WR ever jeśli chodz i rec yds a do tego w tym sezonie Cooper Kupp ma szansę, by ten rekord pobić. Czyli Stafford byłby jedenym w historii QB z takim osiągnięciem.

 

 

P.S. 

 

 

 

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2021 o 22:57, Wujek Wójcik napisał:

 

 

Ja na ten moment widzę final  Titans wiem, ze wczesnie ale juz co nie co widać. 

No i wykrakałeś kolego :(

 

OBJ to już zwłoki, za duży przebieg. Widzę, że jest pompowany przez Lebrona i Donalda żeby dołączyć do rams ale nie wiem czy im się przyda. Rams to murowany faworyt w tej chwili tak czy tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kołczu33 napisał:

No i wykrakałeś kolego :(

 

OBJ to już zwłoki, za duży przebieg. Widzę, że jest pompowany przez Lebrona i Donalda żeby dołączyć do rams ale nie wiem czy im się przyda. Rams to murowany faworyt w tej chwili tak czy tak

OBJ to straszne gowno, pare elektruzujacych zagran/spotkan a tak to ciagle kontuzje albo lapanie formy po kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wujek Wójcik napisał:

Rams niezle się zbroją, żeby pokonać 44letniego dziadka Tomka;) 

All-in bo jest spora szansa.

Cytat

OBJ one catch wonder

Dałbym serduszko gdyby się dało. Najbardziej overhyped WR w historii NFL.

 

Cytat

OBJ to straszne gowno, pare elektruzujacych zagran/spotkan a tak to ciagle kontuzje albo lapanie formy po kontuzji.

Nigdy nie dojeżdżał psychicznie.

 

 

 

Podoba mi się to jak Ravens i Vikings wykorzystują swoich fullbacków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.