Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Chiefs jak się nie ogarną to sromotnie przegrają, cała masa oddanych za darmo jardów. Co prawda ten holding przy int pewno będzie długo komentowane, ale to tylko jedna kara z wielu. Gronk już drugie TD.

Swoją drogą jak Kurzajewski jeszcze raz powie, że eksperci mogą gadać godzinami to go kapciem rzucę chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sewer napisał:

Nie oglądam na co dzień NFL ale powiem Wam że się wciągnąłem nawet :) Mam chyba Deja Vu, Brady - Gronk czy cofnąłem się w czasie? :D

Ją w ogóle nie ogladam i to chyba pierwszy mecz który śledze tak długo i jedno co widzę to ze ten rzucający z tampy ma jakieś 15 razy więcej czasu na oddanie rzutu niż ten z kansas. A tych fauli i flag to zupełnie nie czaje ale sędziowie chyba nie lubią tych z kansas;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flagi były bez sensu ale ofensive line  KC fatalne. 

Tylko dla mnie te czasy Andy Reida były idiotyczne? Sam im dał 7 pkt (no nie sam z pomocą dwóch flag obrony). Po co mu było takie ryzyko żeby ewentualnie mieć 30 sek na doprowadzenie do 5 pkt straty która i tak oznacza konieczność 1 td. W zamian dał szanse TB a Brady to wykorzystal 

A studio i komentarz w TVP Sport bardzo ok. Dużo lepiej niż się spodziewalem

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Ją w ogóle nie ogladam i to chyba pierwszy mecz który śledze tak długo i jedno co widzę to ze ten rzucający z tampy ma jakieś 15 razy więcej czasu na oddanie rzutu niż ten z kansas. A tych fauli i flag to zupełnie nie czaje ale sędziowie chyba nie lubią tych z kansas;) 

Oline chiefs jest zniszczona przez kontuzje, dlatego nie radzą sobie z blitzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Stryder napisał:

Flagi były bez sensu ale ofensive line  KC fatalne. 

Tylko dla mnie te czasy Andy Reida były idiotyczne? Sam im dał 7 pkt (no nie sam z pomocą dwóch flag obrony). Po co mu było takie ryzyko żeby ewentualnie mieć 30 sek na doprowadzenie do 5 pkt straty która i tak oznacza konieczność 1 td. W zamian dał szanse TB 

Pierwszy jeszcze miał sens jako tako, przy 3&2 był już bez sensu. Dla mnie przynajmniej. Same flagi z dupy zrobiły TB ~10 pkt i rozsadziły zespół. Wiec ciężko będzie im wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Stawiam ze oline to offensive line bo się chyba zmieniają składy zależy kto ma piłkę ale co to Blitz to nie wiem:) tzn wiem w szachach;) 

Wywieranie presji na QB przez obronę, tak w skrócie.

Jest dużo głosów, że HT show słabe, a mi się podobało, blinded by the lights to jedna z lepszych radiowych piosenek ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Weeknd dał radę, powiem więcej, z powodu braku typowej sceny na środku jak zwykle to nawet ciekawiej to wyszło.

Mahomes musi zrobić Brady'ego z SB LI przeciw Falcons, ale z taką o-line, skrzydłami i karami to średnio to widzę.

Jordan chyba będzie jednak musiał wrócić z emerytury po swój siódmy pierścień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się zdaje, że nie wpłynie to zbytnio na jego legacy, każdy widzi, że Mahomes robi co może, ale przy braku o-line i reszcie drużyny, która nie dojechała na mecz (może poza Kelcem czasami) to z gówna bata nie ukręci.

Jak myślicie Tomek MVP czy dadzą komuś innemu jednak? Może Gronk, Davis?

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi ale z drugiej strony z kim miał to zrobić? Sam do siebie nie rzuci. Idę spać, jutro ogarnę sobie reklamy, choć tam się nie spodziewam rewelacji, gdyż z roku na rok jest drożej i - zapewne przez to- gorzej, z zeszłego roku nie pamiętam kompletnie ani jednego spotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.