Skocz do zawartości

Nasze zbiory koszulek NBA


DallasChampions99

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również zaktualizowałem stronę z moimi koszulkami.

 

- 1 meczówka - Cheerokee Parksa z Wizards. Zagrał tam zaledwie 13 razy w sezonie 00-01.

Mi głównie kojarzy się z moimi początkami z NBA i moim ulubionym zespołem Timberwolves. Mieli wtedy młodych Garnett, Marbury, nieco straszych Gugliotta, Sam Mitchell i weterana Portera.

 

- jersey Lebrona USA - podobnie jak w jerseyu Starksa z NYK należącego do bb2 ma podszewkę, dzięki czemu ładnie się nosi.

 

- Lebron - Pro-Cut - niesamowity materiał. Myślałem, że będzie bardzo szeroka, a... ona jest tylko długa, bardzo długa. Chyba mi się pomału robi kolekcja Lebrona, bo w drodze jeszcze jeden pro-cut, biały.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboys2, Richie, DamianOItalianO – Panowie zwracam się do was z zapytaniem bo posiadacie Pro-Cut w wykonaniu rev30 o konkretnym rozmiarze 2XL, moje pytanie to ile ona dokładnie ma cm od pachy do pachy? I ile można dać za takie Jersey chociażby Lebrona żeby nie przepłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byq, pytal sie mnie juz ktos na tym forum o szerokosc 2xl

raczej to sa 62 cm ale najwczesniej ci potwierdze, jak wroce do domu z pracy.c

 

o do ceny ja dalem ok 100-110$ za kazdego lj'a z wysylka i imo to rozsadna kwota ale jak teraz stoja ceny? nie wiem imo przedzial 80-160$ to rozsadna cena za pro cuty rev30, sa warte tej kasy

 

edit:

choc widze, ze biale potrafily pojsc nawet po 60$

http://www.ebay.com/itm/NEW-Mens-Adidas-Authentic-Miami-Heat-Lebron-James-Home-Jersey-6-NWT-2XL-2-/160970680423?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item257a99a867&nma=true&si=%252FIITmT34n%252F%252BKOBaB4ih%252FXyArpTY%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

 

jest kilka aukcji z bialymi, sa na poziomie 60$ ale niestety maja numer na srodku...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboys2, Richie, DamianOItalianO – Panowie zwracam się do was z zapytaniem bo posiadacie Pro-Cut w wykonaniu rev30 o konkretnym rozmiarze 2XL, moje pytanie to ile ona dokładnie ma cm od pachy do pachy? I ile można dać za takie Jersey chociażby Lebrona żeby nie przepłacić?

 

U Fullmona mozesz wylicytowac czerwony za 60-80$ , do tego wysylka 19 jak chcesz bez pudelka , 24 z pudełkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYQ , teraz nie ma tego czerwonego ! ma te biale z "6" na srodku , ale jak licytowalem Wade Pro Cuta kilka dni temu to mial , i zapewne wystawi na dniach znowu na licytacje , o ile jeszcze ma . ale wydaje mi sie ze ma . Wiec podesle linka jak bedzie mial .

 

Ja Wade czerwonego wylicytowalem za 80 plus minus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upik kolekcji : https://plus.google.com/u/0/photos/105982574967206776614/albums/5841895925540834625?authkey=CLHH2PWtp_a7KQ

 

Swingman LBJ HEAT , Meczowka TMACa z Raptors ( rookie ) , SPodenki Authentic REV30 Raptors .

 

Odrazu prosze o opinie do TMACa , gdyz jest on dosc ktotki jak na meczowke bo ma tylko 84-85cm , mysle ze byl skrocony pod kogos poporstu . Co sadzicie ?

 

 

BYQ podmien moj link tak w kolekcjach , poniewaz to jest moje nowe konto na tym google picassa , tamten link jest niewazny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upik kolekcji : https://plus.google.com/u/0/photos/105982574967206776614/albums/5841895925540834625?authkey=CLHH2PWtp_a7KQ

 

Swingman LBJ HEAT , Meczowka TMACa z Raptors ( rookie ) , SPodenki Authentic REV30 Raptors .

 

Odrazu prosze o opinie do TMACa , gdyz jest on dosc ktotki jak na meczowke bo ma tylko 84-85cm , mysle ze byl skrocony pod kogos poporstu . Co sadzicie ?

 

 

BYQ podmien moj link tak w kolekcjach , poniewaz to jest moje nowe konto na tym google picassa , tamten link jest niewazny .

eazyonee muszę ciebie zmartwić ale te Jersey McGrady nie jest worn game, ani worn used nawet wydaje mi się że nie jest to pro cut, wnioskuje to po fakcie wyglądu metki z wielkością na samym dole powinna ona mieć napis made in u.s.a. a twa niema i ta druga metka jak dobrze widzę przedstawia sezon 95-96? McGrady zaczął swoją przygodę z NBA w sezonie 97-98, co do rodzaju dokładnie koszuleczki niech się wypowiedzą Panowie Legends: chociażby bb2, ale jak dla mnie nie wygląda to dobrze, nawet autentyki championa miały ten napis. Mam nadzieję że nie popsułem humoru związanego z zakupem tej Jersey i mogę się mylić bo mega ekspertem nie jestem wiem tam małe co nieco.

Edytowane przez Byq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazyonee muszę ciebie zmartwić ale te Jersey McGrady nie jest worn game, ani worn used nawet wydaje mi się że nie jest to pro cut, wnioskuje to po fakcie wyglądu metki z wielkością na samym dole powinna ona mieć napis made in u.s.a. a twa niema i ta druga metka jak dobrze widzę przedstawia sezon 95-96? McGrady zaczął swoją przygodę z NBA w sezonie 97-98, co do rodzaju dokładnie koszuleczki niech się wypowiedzą Panowie Legends: chociażby bb2, ale jak dla mnie nie wygląda to dobrze, nawet autentyki championa miały ten napis. Mam nadzieję że nie popsułem humoru związanego z zakupem tej Jersey i mogę się mylić bo mega ekspertem nie jestem wiem tam małe co nieco.

 

Kurde , mozesz miec racje ! gosciu nie mial dokladnego zblizenia metki jak kupowalem , i W tym sezonie TMAC jeszcze nie gral w nba ... SHIIIIIT ! Czyli ze to zwykly jersey szyty gdzies w USA identycznie jak meczowe , z doszyta falszywa metka nie z tego sezonu ?

 

A co do metki to faktycznie dziwna sprawa ze nie ma tego "made in u.s.a" .. bo numer ten jest "RN26094" i na moich innych jersey championa tez jest ten numer .. Moze ktos sie spotkal z czyms takim kiedys panowie ?

 

A z sezonem 95-96 to kiepsa opcja... nie wiem czy jest jakies normalne wyjasnienie tego zjawiska.. jak nie to ze ktos podszyl pod ten jersey metke z innego jerseya..

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta bluza detroit miazga:)

 

mam spodnie bulls, zwykle autentyki championa

ale widze, ze te sklepowe byly inaczej robione, nie mialy sciagacza, przynajmniej nie takiego. chyba, ze mam z pierwszego okresu 3peatu ale nie sadze... dluugie sa te biale spodnie 2x-+6?:)

 

zdobylem dla syna meczowy stroj lebrona z 2 sezonu.

wczoraj odpuscilem meczowke vince'a cartera z raptors wyjazdowa (poszla za 170, tanio...)

bo pokazaly sie meczowe spodenki grizzlies:)

choc jeszcze sie zastanowie bo kilka ciekawych rzeczy sie jeszcze pojawilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.