Skocz do zawartości

Szósty gracz?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

jesli Czekolada mowi podobnie jak pisze to nie ma opcji, zeby go nie bylo!!! moj favourite, no homo

 

to wcale nie musi iść w parze, zdradzę trochę kuchni i np taki Elwood na skype wypowiada się bardzo rzeczowo i politycznie poprawnie, co nie zmienia faktu, że słucha się go świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeczytałem to co napisaliście o 6g i nie widzę nic dziwnego w rzekomym wypaleniu ichniejszej kadry redaktorskiej. Winą za to obarczyłbym opisywanie wszystkich meczów i najmniejszy pierdnięć zawodników w lidze. Coś takiego by mnie szybko znudziło - nawet gdybym za to dostawał kasę. 

 

Zarywasz noc, oglądasz mecz, jeden, drugi, trzeci, rano z ropą w oczach musisz (bo przyzwyczaiłeś czytelników) napisać jakieś krótkie sprawozdanie z owych spotkań, podsumować noc, spisać statystyki ble ble ble. I kiedy masz usiąść do napisania jakiegoś felietonu zwyczajnie ci się nie chce, a klawiatura wydaje się brzydka i śmierdząca. A prawda chyba (ja przynajmniej tak mam) jest taka, że lepiej przeczytać dłużysz tekst od wypoczętego, świeżego umysłu, niż coś od znudzonego swoją pasją człowieka. 

 

Dlatego cieszę się, że Airball zmierza w takim a nie innym kierunku. Mogę zarwać noc dla meczu, rano obejrzeć drugi i kiedy jestem nabuzowany i gotowy do pisania, nie muszę tracić many na pisanie ogólnodostępnych pierdół, tylko uraczyć czymś unikatowym...

 

I takie pytanie: czemu nagle podcast jest tak ważny? Ktoś? Coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeczytałem to co napisaliście o 6g i nie widzę nic dziwnego w rzekomym wypaleniu ichniejszej kadry redaktorskiej. Winą za to obarczyłbym opisywanie wszystkich meczów i najmniejszy pierdnięć zawodników w lidze. Coś takiego by mnie szybko znudziło - nawet gdybym za to dostawał kasę. 

 

Zarywasz noc, oglądasz mecz, jeden, drugi, trzeci, rano z ropą w oczach musisz (bo przyzwyczaiłeś czytelników) napisać jakieś krótkie sprawozdanie z owych spotkań, podsumować noc, spisać statystyki ble ble ble. I kiedy masz usiąść do napisania jakiegoś felietonu zwyczajnie ci się nie chce, a klawiatura wydaje się brzydka i śmierdząca. A prawda chyba (ja przynajmniej tak mam) jest taka, że lepiej przeczytać dłużysz tekst od wypoczętego, świeżego umysłu, niż coś od znudzonego swoją pasją człowieka. 

 

Dlatego cieszę się, że Airball zmierza w takim a nie innym kierunku. Mogę zarwać noc dla meczu, rano obejrzeć drugi i kiedy jestem nabuzowany i gotowy do pisania, nie muszę tracić many na pisanie ogólnodostępnych pierdół, tylko uraczyć czymś unikatowym...

 

I takie pytanie: czemu nagle podcast jest tak ważny? Ktoś? Coś? 

Bo pozwala na opowiadanie o ogólnodostępnych pierdołach bez konieczności patrzenia z obrzydzeniem na klawiaturę :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni wszyscy czytają tylko się nie przyznają   :smile:

 

A podał jakieś dane czy tylko tak sobie ćwierknął? 

 

Tylko tak sobie ćwierknął. Bez żadnych danych :]

 

Też jestem zdania, że oni czytają to forum.

Edytowane przez Doniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Sluchalem dzis podcastu Kwiatkowskiego. Ile w tym czlowieku jest nienawisi i slepoty gdy kpi z Jordana kosztem Lebrona to glowa mala. Gosc ma jakies urojenie na temat tego, ze fani Jordana uzywaja argumentu, ze "Jordan gral w baseball" itp, a gdy zaczal szczekac na Jordana, ze nie podawal pilki kolegom!! a lebron oczywiscie jest first-pass - to zwatpilem. Spadlem z krzesla, kiedy sprawdzilem oficjalnie staty i okazalo sie ze w PO Jordan per36 ma srednia na przestrzeni kariery 4.9ast  a lebron 5.8 w rs lebronowi podskakuje do 6.5, ale na litosc boska, co kieruje tym czlowiekiem? Juz nie mowiac o tym jak rozmowa zeszla na tory "jak to Jordan przegrywal w PO i to jego "radze dokladnie sie przygladnac"" i nie wspominajac nic co wyprawial lebron w seriach z c's (lokiec) i z dallas w 2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma duza wiedze, siedzi w tym co kocha - szanuje takich ludzi, ale nie rozumiem dlaczego jest tak zaslepiony lebronem, a gdy jeszcze wchodzi w gre talk lebron vs jordan to whooo.

 

pozdrawiam!! ;)

 

problem w tym, że ja też słuchałem tej Palmy i nie spostrzegłem aby Kwiatek choć przez chwilę stawiał Lebrona wyżej, te wszystkie gadki, że "Jordan nigdy nie musiał się martwić o wynik serii, a jak już musiał to przegrał z Magic" to była raczej takie zwyczajne podśmiec***ki po tym jak zNYK powiedział, że Lebron to GOAT, co przecież Kwiatek skwitował dość dosadnie ;]

 

żyjemy w XXI to kim mamy być zaślepieni? legenda MJa jest piękna, ale wracanie do niej nie jest już niczym ciekawym, no chyba, że w jakimś ATF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

na Fejsie wyskoczył mi artykuł z NBA Labs, nie dość, że nie znałem tej strony, to na dodatek arty tam pisze jakaś laska... arty o adv stats!

 

musk rozje***y

 

http://nbalabs.pl/zaawansowane-statystyki-krotki-przewodnik-vol-1/

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.