Skocz do zawartości

dywizja X - 2012/13


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

no teraz jak ma kontuzję to pewnie nie

ale wczesniej ludzie będą się podpierać naszymi wynikami i windować je w górę - bo skoro poszedł już za 77 i ostatnio za 83 to tyle nikt się będzie bał dać te 83 bo przecież za tyle poszedł, tak pewnie pomyśli więcej osób i w okolicach 85-85 pójdzie

nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem mój tok rozumowania ale mam nadzieję, że się skapujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj działo się, działo

 

Do momentu jak chciałem wkopać autopick było wszystko elegancko, ale jak dałem 36 za lowry'ego, licząc, że autopick przebije. Jednak mnie wkopał i zostałem w czarnej dupie. 18$ na 7 zawodników i ponad godzina przerwy :S

 

Pierwszy raz tak zwaliłem sprawę podczas draftu ... a tylko dlatego, że poczułem się pewnie po pierwszych wyborach. Za te 18$ i tak kogoś znośnego wyciągnąłem, ale za 36$, które dałem na Lowry'ego miałbym naprawdę solidną pakę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie była niezła zabawa. Jak LBJ i Durant poszli za 103 i 100 a Cp3 za 87 to od razu zapachniało drożyzną, ale jak się co poniektórzy wyprztykali z kasy to potem trochę znormalniało.

Ale Chytry i tak mnie zabił biorąc CP3, Wade i Currego i mając 13 dol. na 10 :) Mógł pójść na dwie godziny na piwo i wrócić na 1-dolarowych.

A ja też się chyba nie popisałem bo mam 5 z samym C :) Ale co licytowałem innych to zawsze taki kosmos był że odpuszczałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft aukcyjny nie specjalnie mi podszedł, efekt w teamie tez taki se... westbrook za 70 nie wyglada fajnie w sumie. Za rok dam sobie jeszcze jedną szanse chociaz bardziej podchodzi mi formula roto z sznurowadła... wole kminic co mi kto moze dac i kogo brac w dracie ze zwykla kolejnoscia. cale zastanawianie sie kto ile wart i ile jeszcze mam hajsu nie specjalnie mnie bawi... ale w sumie to cos innego troche chyba nas za duzo na taki draft...? sam nie wiem zobaczymy jak to bedzie wygladac. No i k**** 3 godziny to w chuuuuuuuuuuuuj :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie mamy za dużo ludzi w lidze.

 

Aukcja jest całkiem fajna, ale przy tylu osobach okropnie się dłużyła. Dajcie spokój, ponad 3 godziny draftu ...

 

Poza tym przy tylu wybranych zawodnikach trzeba przebierać w totalnym szrocie i FA praktycznie nie będzie istniało.

 

Jak dla mnie max 15os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft aukcyjny to świetna (choć momentami frustrująca) zabawa. Co z tego, że trwał 3 godziny? Fakt, że 19 drużyn to sporo, 18 (które zostanie po zamrożeniu jednej drużyny - na co liczę i za czym optuję!) także. Ale bez przesady. W Lidze Ekspertów graliśmy raz w 17 i FA było bardzo intensywnie wykorzystywane. Zgadzam się, że 15 jest lepiej, ale za rok przecież wszystko sobie unormujemy. Większa/mniejsza liczba graczy zdarzać się będzie tylko na najniższym poziomie rozgrywkowym. Do sezonu podchodzę z optymizmem, choć w drafcie nie wszystko rozegrałem tak jak trzeba było i zostałem z kilkoma siurkami. Ale pierwsza piątka Nash/Hayward/George/Lee/Ibaka z Evansem, Iliyasovą i Lou Williamsem i tak mocno daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdyby kogos poza mna to obchodzilo...

IMHO najlepsze druzyny maja Chicken, Cules, Polonia Trzebnica, Valanciunas 103, MELBEST.PL oraz moj faworyt klekoty.

Faworyt? Z niecierpliwością czekam na argumentację. Może być tu, może być na PW. Mimo wszystko już czuję się pod presją oczekiwań, tym bardziej, że w roto gram po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.