Skocz do zawartości

dywizja X - 2012/13


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Zaczęliśmy w innym wątku dyskusję co do kształtu ligi w przyszłym roku. Wydaje nam się, że 18-osobowe ligo to jednak za dużo, optymalne byłyby 15 osobowe. Przy większej lidze zabawa z wymianami z FA jest dużo słabsza- tylko spójrzcie co teraz jest na rynku (a teraz mamy 17 a nie 18 GMów). Dlatego propozycja jest taka, żeby za rok utworzyć jednak 3 ligi po 15 GM-ów każda (ewentualnie 4 ligi jeśli będą chętni). Jeśli nie będzie za wielu głosów sprzeciwu- to oznaczać to będzie, że do I ligi awansuje 5 a nie 6 najlepszych zespołów.

 

Czekam na wasze głosy do powiedzmy środy do 20. Później ogłaszamy ostateczny warunki awansów/spadków żeby każdy wiedział na czym stoi jak najwcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpadam w ten poniedziałek.

No i w pizdu cały misterny plan. PH#1 nie dasz rady napewno?

Ja już się pogubiłem kiedy komu co pasuje i co komu nie pasuje.

Jeżeli rezygnujemy jednak z jutra to został 22.10 (poniedziałek), 23.10 (wtorek) i 29.10 (poniedziałek)?

To proponuję od teraz że jeżeli ktoś nie zgłosi uwag do 19.10 do 24:00 to potem to że mu nie pasuje już nie będzie brane pod uwagę.

A gdyby jednak do każdego z tych trzech terminów ktoś nie mógł to decyduje kolejność zgłoszeń tzn. zostaje ten termin który odpadnie ostatni.

Jak ktoś tu nie zagląda to jego problem bo jak tak dalej pójdzie to będziemy draftować w okolicach sylwestra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

 

W systemie Yahoo jest mały błąd. Pozwala rozegrać więcej niż 82 mecze dla graczy na pozycjach C i UTI. Zauważcie, że dla tych pozycji limit liczy się nie dla pojedynczej pozycji- ale dla sumy limitów i wynosi w obu przypadkach po 164 (2x 82 mecze). Jeśli zostanie wam do wykorzystania tylko 1 ze 164 meczów - to i tak będziecie mogli umieścić w składzie obu centrów (czy też graczy na UTI) i obaj będą punktować. Żeby się za bardzo z tym nie bawić, kontrolować- po prostu uznajmy, że jest to dozwolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nam idzie z tym ustalaniem terminu :/

 

PH dołączam do pytania czy nie dasz rady zagrać

 

Mnie na chwilę obecną pasuję 22,23 i 29, ale jest ryzyko, że 29 mogą mnie wysłać na wyjazd służbowy

 

Najbezpieczniejszy z mojej perspektywy byłby 22.

 

Jeżeli nie będziemy draftować jutro, to proponuję żeby ustawić na 22 i do czwartku jest deadline, żeby coś zmienić.Jak nikt nie zgłosi zastrzeżeń, to po prostu wybieramy w poniedziałek, bo inaczej nigdy tego nie zrobimy.

 

A co do pytania o ilość osób w ligach w przyszłym sezonie, to jestem za 15-osobowymi

Edytowane przez Siner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draft zmieniony na poniedziałek 22 X o 21:30.

I niech nikt już nie próbuje pisać "mi nie pasuje" - ma pasować i tyle, a jak trzeba to przekupić żony i kochanki żeby nie narzekały, dzieci położyć wcześniej spać żeby nie naciskały "bid", szefom wcisnąć bajer o chorej teściowej którą się musisz zająć i potrzebujesz wolne ... itp. Z tym ostatnim to się trochę rozpędziłem: przecież każdy wie że teściowe nigdy nie chorują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak,

 

nie będę wam się wpieprzał do ligi- ale jeśli chcecie się w przyszłym roku łączyć to będziemy grać na zasadach obowiązujących u nas. Być może ulegną one modyfikacjom ale póki co mamy i veto i zasadę przechodzenia budżetu z aukcji na waiver budget. No i każda liga (poza ewentualnie ostatnią) będzie liczyć taką samą liczbę GM-ów (u nas jest po 17, za rok być może 15). Oczywiście teraz grajcie sobie jak chcecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 19 osobach coraz większym wyzwaniem będzie top5, ale trzeba walczyć

 

Moim zdaniem powinniśmy jednak dać możliwość vetowania jak w innych ligach. Co do waiver budget, to mnie to rybka. Chociaż jak ktoś zaoszczędzi w drafcie, to dlaczego ma nie mieć jakiegoś handicapu w sezonie. Dla mnie możemy zrobić identycznie jak w innych ligach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.