Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

No 30 wrzesień jest okej, podobnie jak i każda inn aniedziela,, ale optowałbym jednak za nieco wczesniejszą godziną niż 22, bo wczoraj przy w sumie 12 osobach i dwóch gejach draft trwał ze 2,5 godziny, a przy 16-18 normalnie zaangazowanych menago będzie zapewne dłużej ;)

a nie było czasem 8 graczy, 4 kucharzy i 2 gejów? :D

 

 

A co do terminu, niedziela wieczór koło 21 jest jak najbardziej mi pasująca, tyle żeby to nie była ta niedziela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gogalq

 

Raczej nie. Dostałem kilka tygodni temu PW od paru osób- nie pisałem na forum i miałem nie pisać. Ale reakcja Zaliasa na twoją zaczepkę nie do końca mi się spodobała więc jednak zająłem stanowisko...

 

Koniec tematu, Panowie- było, minęło. Tutaj wszyscy (poza dwoma panami którzy w zeszłym sezonie popsuli zabawę) mają czystą kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze kazdy medal ma dwie strony, ja po prostu nie rozumiem po co poruszac temat ktory tutaj nie dotyczy w sumie nikogo oprocz Gogalqa.

i skoro jacys ludzie ktorych kompletnie nie znasz pisza ci cos na PW za moimi plecami, to odbieraj to jak chcesz ale to sa ludzie z chatu na zp1 do ktorych stosunek mam jaki mam - nie lubie, wrecz gardze 90% ludzmi ktorzy tam pisza i im to napisalem nie raz i nie dwa

nie musze z nimi grac w zadnych ligach, nie musze z nimi rozmawiac, to jest kompletnie inna liga i kompletnie inni ludzie wiec rzeczywiscie nie ma co ciagnac temat, zwlaszcza ze tutaj to jak napisalem nikogo raczej nie dotyczy.

 

co do tematu :) moj nr gg 6864912

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.