Skocz do zawartości

Książki o koszykówce


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

wlasnie zaczal sie preorder Los Angeles Lakers. Złota Historia NBA Harasimowicza. Jak myslicie, warto kupowac?

 

 

Z opóźnieniem ale - warto. Po 50 stronach już wiem, że warto. Lekko, z pomysłem, w podobnym tonie co DT McCalluma. Lepiej się czyta niż 11 pierścieni Phila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdzieś czytałęm, że początek oweszem spoko, ale im dalej tym bardziej książka zaczyna przypominać tą o Lebronie ;] Jakoś ją w bólach i mękach skończyłem, ale cały czas ma przed oczami ileś tam pkt i ileś tam zbiórek, także na razie Złotą historię NBA sobie odpuszcze :]

 

dajcie znać jak skończycie czytać czy rzeczywiście tak jest.

Edytowane przez kiwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opóźnieniem ale - warto. Po 50 stronach już wiem, że warto. Lekko, z pomysłem, w podobnym tonie co DT McCalluma. Lepiej się czyta niż 11 pierścieni Phila.

 

wogole to te 11 pierscieni phila mocno rozczarowywuje

 

nie wiem czy to kwestia ze utknalem chyba gdzies na sezonach o bulls, o ktorych czytalem juz kilka innych ksiazek, czy to ze te psycho-triki wydajo sie byc koniec koncow troche dziecinne, a moze to po prostu kwestia tego ze mam 31 lat

 

ale nie, nie dokonczylem a czytajac wydawalo mi sie to wszystko malo ciekawe i 'po lebkach' [po pare stron na sezon, odpis jednej zjebanej techniki motywacyjnej ktora zastosowalem, cytacik z MJa, cytacik z Pippena i jedziemy dalej w kolko]

 

choc dla kogos kto nie zna 90's moze byc ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś, tricków tam co pies nasrał. Do przeczytania i odznaczenia, w sumie nie za wiele więcej. 

Złota historia - pierwsze 250 stron bardzo warto. Fun facts, sad facts, smaczki, ciekawostki. Aż za szybko to mijało.

Potem przyszła część 2, czyli ok 60 stron. I tu mam lekki niesmak. Bo już to czytałem, widziałem,słyszałem - bo książka robi się jednokierunkowa, w stylu ujadania do księżyca Ale ujdzie.

Ogółem? Do polecenia, za całokształt mocna czwórka. Do pewnego momentu myślałem nawet, że przebije mi frajdę z czytania DT. Nie przebiło, ale było blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa książka SQN : http://www.labotiga.pl/jordan

 

Ma ktoś jakąś książkę o NBA po angielsku w wersji elektronicznej (pdf, epub) ? Mój angielski jest taki sobie więc zanim coś zakupię chciałem zobaczyć czy dam sobie radę. Może jakiś link skąd ściągnąć ?

 

 

Kupiłem dzisiaj w Biedronie za 25zł (wersja papierowa, którą przedkładam nad elektroniczne).

Ktoś to już czytał? Warto czy stracona forsa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz lepiej czy z Biedry masz twardą czy miętką okładkę men? Bom już w progach startowych, silniki się grzeją

 

Niestety, tylko miękką.

Była tylko jedna sztuka, więc długo się nie zastanawiałem. Tym bardziej, że nieraz w Biedronce książki są w fatalnym stanie, a ta nie ma oznak zniszczenia. Pewnie dlatego, że nikogo nie interesowała i leżała pod stertą innych tytułów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kto wie, kto wie... SQN obok pewnych hitów wydaje mniej popularne pozycje, jeżeli jest zainteresowanie. Jeżeli bio Jordana i Lakersi będą się dobrze sprzedawać, to liczę na kilka ciekawych pozycji o koszykówce z amerykańskiego rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.