Skocz do zawartości

NBA 2K13


FRESHMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie największe bugi to jak kolega wyżej wspomniał to kontry cpu no nie idzie ich dogonić ,a jak ja mam kontre to bez problemu wyprzedzają i blokują dojście.Druga sprawa to ich ofensywne zbiórki na 10 cegieł zbiorą ich 8 i to nie dotyczy tylko big manów ale i ci niscy zbierają jak cyborgi w sytuacjach gdzie fizycznie nie możliwe jest zebrać taka piłkę.Dodam jeszcze skrypty w meczach o wysoką stawkę(podobnie jest w fifie) które na siłę robią żeby to cpu wygrało mecz.Miałem własnie przed chwilą taki mecz G3(play offy gram do 3 meczy) z Spurs w finale konferencji 4 kwarta prowadzę 71-61 i nagle moja ekipa jak by upośledzona cegła za cegłą, Griffin dostaje czapy od (o zgrozo) Parkera ,a Duncan wali mi mimo podwójnego krycia 8-8 3PT ,kwartę przegrywam 28-2 i o dziękuję za taka zabawę jpr :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A slidersy to Panowie ustawiają ?

Wszystkich błędów nie wyeliminują, ale np. zbiórki normalnieją.

Kontry to faktycznie jakaś masakra, cpu robi takie fastbreaki że głowa mała.

Skrypt na cpu też ciśnie niesamowicie, grająć OT zdobyłem 2pkt !! a cpu 27pkt, moi zawodnicy nie trafiali open shootów, nie mówiąc o tym, że każde podanie to praktycznie strata była, pod koszem też żaden manewr nie dawał pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak jak pisał Gierap, slidersy, slidersy i jeszcze raz slidersy! Wszystkie floatery, nadmiar dunków czy zbiórek da się spokojnie tak rozwiązać. Poszukajcie, bo na necie jest od metra dobrych suwaczków, które diametralnie zmieniają obraz gry. Problemem większym są te fastbreaki o których piszecie, ale ustawienie u wszystkich trenerów w Coach Profiles pola Call Plays na 0, zmniejszenie w slidersach parametru Hustle dla CPU (nawet na 0) i znaczne zmniejszenie w Tendencies Attack the Basket ( u mnie obecnie 10) daje, przynajmniej u mnie dobre rezultaty. Po ok. 20 meczach ilość punktów traconych w FB nie przekracza zwykle 20, więc myślę, że jest ok. Gram na Superstar, 12 min kwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum także witam wszystkich! Mam problem w 2k12 wsady robiłem sprintem,wiadomo pierwszą gałką czyli kierunkiem poruszania się zawodnika i prawą gałką czyli rzutem i tym samym kontrolowałem tą gałką jaki dunk chcę wykonać.Natomiast w 2k13 nie wiem jak ustawić rzut na gałkę muszę mieć ustawiony na przycisk i przez to mogę robić tylko podstawowego dunk'a czy ktoś mógłby mi pomóc? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum także witam wszystkich! Mam problem w 2k12 wsady robiłem sprintem,wiadomo pierwszą gałką czyli kierunkiem poruszania się zawodnika i prawą gałką czyli rzutem i tym samym kontrolowałem tą gałką jaki dunk chcę wykonać.Natomiast w 2k13 nie wiem jak ustawić rzut na gałkę muszę mieć ustawiony na przycisk i przez to mogę robić tylko podstawowego dunk'a czy ktoś mógłby mi pomóc? Z góry dzięki.

Lewy trigger + prawy trigger + gałka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.