Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

mycek ocknij się, nikt, nawet zdesperowani włodarze Hawks nie wzięli by pakietu z Watsonem za Crawforda.

Ławki bym nie ruszał wogule, dodanie RIPa ustawia nam cały skład, a przynajmniej 10tkę będącą w stałej rotacji

Weterana PG złowisz zawsze za minimum

a co sie tyczy luxury to nie wiem na ile to prawda, ale Forman podobno przebiąkiwał ze liczy się z wejsciem powyzej jeśli oznaczałoby to realne wzmocnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem.

Nie dostają z niczym, a warto zaznaczyć że pick w pierwszej rundzie piechotą nie chodzi a i watson jest bardzo dobrym obrońcą.

 

Poza tym.

Dzisiaj poszedł snt west za o'neal'a.

więc wszystko jest możliwe.

ale tak jak mówię, przesadność to ostatnie słowo w słowniku forpaxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na realu mówią o tym iż JRich chce/iał full MLE na 4 lata a bulls nie chce bo reindsdorf tłumaczy się wejściem w luxury itp ...

 

co do Ripa to jak czytam iż Thorton łyknął z Sacto 8 baniek ! czy Caron z LAC też taką sumkę lub Jamal liczący min na coś takiego to najlepszy wybór tym bardziej na 2 lata , jeśli w tych rozgrywkach nic nie wyjdzie zawsze spadający kontrakt można upłynnić niż gościa z 3 letnim , fakt , że nie jest idealnym sg , ale ci bliżej ideału są niedostępni więc Rip TAK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c+ pokaze lakers-bulls 25 grudnia?

no właśnie nie wiadomo, na razie jest grafik do 23go grudnia rozpisany na stronie C+. Pewnie znając zycie poleci Heat-Mavs

 

Ja na razie sie RIPem nie ciesze bo żadnych oficjalnych info nie było. Niby wszystko wiadomo a mamy przykład paula, który też podobno już szukał haty w LA.

 

Pozostaje jeszcze kwestia Billupsa, który mi chodzi po głowie od wczoraj

Ciekawe ile zechce, ale min.vet. moznaby na niego przeznaczyć

Jeszcze nie do końca kumam wszystkie te zapiski nowej umowy, ale czy poza MLE, które najpewniej juz wydali na Hamiltona Byki mają jeszcze jakieś pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c+ pokaze lakers-bulls 25 grudnia?

no właśnie nie wiadomo, na razie jest grafik do 23go grudnia rozpisany na stronie C+. Pewnie znając zycie poleci Heat-Mavs

 

jest prawdopodobne że dadzą wszystkie 3

no co ty ignaz

żona mnie z łóżka wykopie jak cały wieczór bede morde darł do TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls są pod ścianą, jricha nie ma, cartera nie ma, butlera nie ma.

Team wypowiada się o ripie.

10/2 dla ripa.

Ja jestem niemal pewien.

 

Nie wiem czy przpadkiem bulls nie mają wyjątku dwurocznego, ostatnimi czasy nie wykorzystywali go ale i nie wiem czy jest on uwzględniony w nowym CBA.

 

Jeśli wszystko pójdzie po mysli chunceya czyli że nikt się po niego nie zglosi i stanie się FA to wybór jest jeden i oczywisty a wtedy to ja juz nie widze żadnej szansy rywalizacji, CB to ciągle +10 ppg z mega obroną i 40% zza łuku.

 

Jedynym malutkim magnesikiem może być właśnie RIP ale i tak wątpie.

Lubie Billupsa ale modlę się żeby odszedł na emeryture.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez jaj, Billups w Heat? CB-Wade-James-Bosh? Jeszcze Battier z ławki? Do cholery jasnej, to ma być "wyrównanie szans"? Jeżeli do tego dojdzie to oglądanie NBA w tym roku straci sens, jakie reszta ligi ma szanse? W dodatku Lakers się rozpadli (nie wieżę w Howarda, a nawet jakby doszedł to oddanie pary Gasol-Bynum po stracie Odoma jest tragicznym regresem), Celtics mają średnią wieku sto lat, Knicks to defensywny żart itp. itd.

 

No ja się pytam: po co był ten lock-out skoro ma dojść do czegoś takiego? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPNSteinLine Marc Stein

Frontcourt enforcer Kurt Thomas, I'm strongly told, headed to Portland on two-year deal. Blazermaniacs deserve some good news

2 minutes ago

damn.

Jak bardzo ważnym ogniewem był kurt kiedy boozer lub noah leżeli na ławce. :evil:

 

Nie ma takiej możliwości żeby nasz front court zagrał wszystkie mecze. Kontuzje będą, na 110%. Ja nie wiem gdzie teraz znajdziemy 5-go pod kosz.

 

http://www.vimeo.com/24882123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.