Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

czulem ze bedzie c***nia jesli chodzi o tempo nawet w weekend. zobaczymy, moze cos sie rozkreci

 

zakladajac ze przykladowo ktos komu przysluguje nr 2 spada na ostanie miejsce bo sie nie wyrobil... mysle ze w kolejnej rundzie juz nie bedzie mial pierwszego picku, tylko przedostatni - tak jak wskazuje kolejka?

 

np. 2 spada na ostatnie miejsce w pierwszej rundzie, ale w drugiej i tak wybiera jako przedostatni, zgodnie z poczatkowa kolejnoscia. zmiana dotyczny tylko danej kolejki w ktorej zaspal. tak to widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może tracić pick. Skoro wybieramy więcej niż 5 graczy, to i tak da radę skład skompletować. Po kolejnej wtopie można myśleć o zastąpieniu go kimś innym.

 

Liczba rund - też jestem za 8.

 

Sposób oceny - system PO, ocena zespołów przez innych użytkowników w formie ankiety. Ale nie takiej typowej, że po prostu zaznacza się swój wybór, tylko odpowiedź musi zawierać komentarz. Unikniemy nieprzemyślanych decyzji czy głosowania przez multki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzicie- jednak zdążyłem:) 24h jest ok - to nie jest sprint! Dajmy sobie trochę czasu na zastanowienie się, komentowanie innych picków, przewidywanie co będzie dalej - tak jak chłopaki na ZP-1. Jak chcecie szybko to zróbcie sobie draft przy pomocą chata z limitem czasu 1 minuta...

 

Czekam na hejterów mojego wyboru...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na miarę wyboru Kobe'ego".... serio?

 

to miało być jakieś usprwiedliwienie, wybierania graczy pod biżuterię,

a nie pod składanie drużyny... bo chyba o to chodzi w tej "zabawie".

Więc następnym razem pochamuj się mój drogi od obraźliwych komentarzy.

 

Założenie jest takie, że mamy się tu bawić a nie "hejtować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.