Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Pelicans:

Bulls:

 

 

Hornets dodało do koszulek również parkiet 'City':

201113_court_main.jpg?w=756&h=431

Oraz kilka nowych parkietów z next-genowego 2k21 wrzuconych przez Jay_Mellowed z CCSLC, których kluby jeszcze nie pokazały w realu:

50597410481_e54fba9d7a_b.jpg

(Na czarnym jest słowo "North" w różnych językach w tym Polskim, na screenie można zauważyć "Północ")

50597408416_dee6a9c68b_b.jpg

50596673833_f18de25db4_b.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, josephnba napisał:

Spodenki niż mniej mi się podobają ale Jersey sztosik

Mnie się podoba całość bo zwrócić należy uwagę na to, że jest to pierwszy jersey z samą nazwą Oklahoma. Nie żadne OKC, czy Oklahoma City, czyli taki ukłon dla całego stanu którego obrys widoczny jest właśnie na spodenkach.

Nie mniej, co by nie wymyślili to albo zmienić sponsora, albo niech sponsor zmieni to logo, bo to szpeci całość. Nikt nie ma brzydszej reklamy w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przy sponsorach jesteśmy to jest zmiana u Celtów. GE zostanie zastąpione przez firmę Vistasprint:

EnDXcCcXEAQXQcd?format=jpg&name=large

Logo Jumpmana tak jak pisałem już kiedyś będzie na każdej koszulce statement.

Przeciek Shirseya Memphis Grizzlies. Kolory oraz czcionka to nawiązanie do Stax Records w studio której nagrywał m.in Elvis Presley a ich artystą był chociażby Issac Hayes.

 

No i  na koniec coś co zapomniałem wkleić wczoraj. Evan Fournier pokazał nam piłkę Wilsona (drużyny już ją testują aby nie było takiej jadki jak w 2006 roku choć tam sytuacja była zgoła inna) jaką będą grali od sezonu 21/22. Wizualnie zmian mało, tyle co wokół wentyla oraz zniknął odnośnik do twittera ligi. Jednakże ta pierwsza piłka (czyli na sezon 21/22 właśnie) będzie wyjątkowa, gdyż z logo 75 lecia ligi. Logo to znajdzie się też w swojej kolorowej wersji na warmupach:

https://www.instagram.com/p/CHfuT4-o3uH/

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

To kolory Fiesty będą cały rok? Przypomina mi to ortalion Robinsona za młodu ale ładniejszy krój. 

Ten parkiet jest tylko pod stroje City, przy pozostałych będą mieli standardowy i tak będzie on przez cały sezon (może dłużej cholera wie, bo ostatnie City Spurs mieli trzy sezony).

Pacers, mashup kilku er od Flo-Jo's po obecną:

EnYVVbSXMAYVUAz?format=jpg&name=large

Celtics:

EnRoqjxXcAQbp1G?format=jpg&name=large

Pistons:

201022_blakegriffin_062_0.jpg

I na koniec ostatnia część Tęczowej Trylogii czyli Nuggets:

EnSN44_VEAA8ecH?format=jpg&name=large

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.