Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, zaraz zaraz. Już o tym było - pisaliśmy, że power ranking jest sugestią, więc opublikuje sie go po zakończeniu zabawy. Dlatego jestem za tym, by poprowadziła go osoba nie będąca w naszej grupie. I nie róbmy kombinacji, że za pierwsze miejsce dostaje sie 20 pkt, za drugie 15 pkt, tylko normalnie.

 

Co do grup, to zastanówmy sie jeszcze raz, czy nie zrobić playoffów, bo jak pokazuje życie, motywacja niektórym spada. Więc będziemy po prostu robić tematy o poszczególnych zestawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli jedziemy w jednym temacie przedstawienie teamow i losowanie i gameplany + rebutale i lecimy.

 

Dawac jakis temat ogarniety bo czas leci a w tym temacie 3 osoby sie odzywaja plus aie i szyderca rw. Tylko cthulhu i waskeza brakuje.

 

@Mal: dla mnie nie musisz krecic filmiku jak jestes chetny to wystarczy ale nie wiem jak reszta z draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem za tym, żeby każdy napisał kilka zdań o swoim zespole. Tylko i wyłącznie SWÓJ zespół, nikomu chyba korona z głowy nie spadnie, nie? Nawet można edytować post w temacie o składach.

 

Potem tak jak mówicie, szybkie losowanie. Każdy przygotowuje gameplan uwzględniając kilka sytuacji, które mogą go spotkać podczas spotkania + opis atatku + opis obrony + rotacja

 

Jeśli chodzi o rebutale to obojętnie, ja postaram się czas znaleźć, żeby wyskrobać jakieś poprawki. Jeśli ma się liczyć głos, to wolałbym jednak sam gameplan.

 

i kolejny raz apeluje o limity jeśli chodzi o gameplan, trzeba ustalić jakieś konkretne punkty. Opis ma być dokładny, ale nie dłuuuuuuuuuuuuuuuuugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.