Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę już wklejał cytatu.

 

Ale co do tych zniszczeń poczynionych przez przeciwników na Tayu

 

2003/04

WCF Kobe 24.5 (22.6) -1.9

 

2004/05

Tay 13.8

ECF Wade 24.1 (25.8) +1.7

WCF Ginobili 20.8 (18.7) -2.1

 

2005/06

Tay 16.4

ECF Wade 27.2 (26.6) -0.6

ESF L. James 30.8 (26.5) -4.3

 

Mapa jest prosta pierwsza liczba to średnia w Playoffs, druga to średnia w meczach przeciwko Detroit. No i ogólnie aż tak źle to nie wypada biorąc pod uwagę, że ofensywny skill takiego Wada czy też Jamesa możemy spokojnie porównywać do MJ-a w swoich prime latach. A szczególnie to, że podobno Manu niszczył w WCF 2005/06 jest dalekie od prawdy, zarówno liczby na to nie wskazują jak również sam obraz gry, który akurat dość dobrze pamiętam. Bo jeżeli Manu uważany przez połowę forum za gracza o nadprzyrodzonych umiejętnościach wali 18.7 PPG, a na wysokość tej średniej zaważają dwa pierwsze mecze gdzie rzuca 25,26 punktów, no to chyba kolega lekko przekłamuje obraz Princa.

 

Ja wiem, że na tym forum nie szanuje się często i gęsto nagród i honorów rozdawanych w NBA ale było nie było to Tay 4 razy pod rząd został wytypowany do drugiego składu ALL Defensive (3 razy ustępując na swojej pozycji Bowenowi, to akurat nie wstyd:)) .

 

A co do MATRIXA to była dla mnie druga opcja na rezerwowego SF-a z solidnym potencjałem defensywnym. Cyferki są na jego korzyść jednak nadal uważam, że to Tay jest lepszym obrońcom.

 

nie wiem zupelnie po co mi dajesz statsy manu z WCF z 2005, moze ktos mi to wyjasni ?

 

nie wiem do konca po co mi podajesz, ze manu byl najlepszym strzelcem spurs w POLOWIE wygranych meczow serii finalowej - to chyba dosc sporo, no nie ? byc moze gdyby w chociaz jednym prince go powstrzymal, to jechali by do detroit z 1-1? - no chyba ze po to, zeby przyznac mi racje, to ok

 

nie wiem wogole po co statsy z pojedynczych serii PO bez dopasowania do pace czy innych tego typu kombinacji - gdzie ilosc possesions spurs w serii z suns czy lakers w seriach z timbs a w seriach z pistons pewnie roznila sie dosc znaczaco, wiec trudno wogole porownywac wyniki typu ppg

 

poza tym jak juz wspominalem Marion dodatkowo moglby sie przydac do krycia jakichs pojebanych PG - no ale to Twoj sklad, ja po prostu uwazam ze prince jest od wielu lat znacznie przereklamowany

do tego uwazam ze Marion jest niedoceniany [zwlaszcza na tym forum]

 

no i to w sumie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ze manu byl najlepszym strzelcem spurs w POLOWIE wygranych meczow serii finalowej"

 

2 z 7 meczy jak na tak cenionego na tym forum SG to bez rewelacji.

 

"nie wiem wogole po co statsy z pojedynczych serii PO bez dopasowania do pace czy innych tego typu kombinacji"

 

Masz rację. Tylko, że ty swoich wcześniejszych twierdzeń nie poparłeś żadnym faktem, tylko stwierdziłeś ogólnikowo że został roz*ebany przez Manu. Czego ja osobiście nie pamiętam, a akurat tą serię wówczas śledziłem.

 

"poza tym jak juz wspominalem Marion dodatkowo moglby sie przydac do krycia jakichs pojebanych PG - no ale to Twoj sklad"

 

Masz rację, że to mój skład. I trzeci wybór rezerwowego będzie wyborem kogoś kto może kryć dowolnego PG:) przeciwnika o ile dotrwa ta postać do mojego wyboru.:).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj z power rankingiem.

 

W jednym temacie- przedstawienie swojego składu, przybliżenie mniej znanych graczy i mniej wiecej opisana taktyka. Ktoś losuje drzewko. Powstaja tematy na każdy mecz i tam każdy wpisuje gameplan + ewentualnie rebutal. Dalej głosowanie i heja.

 

Raper ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.