Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

wzieliscie Danny Gragera w all time drafcie ?? :lol: gratulacje

 

Calogero a ty grasz 4 pilkami ?

 

Gilbert Arenas ? naprawde ?

nie żartuj ai, wystarczą spokojnie dwie :] ten melo jest strasznie z dupy, ale rzuci i wjedzie, i piłę przeprowadzi w razie czego. na boisku nigdy nie będzie grało razem trio: Price, Wade i Melo więc jak w Miami potrafią jakoś się dzielić, u mnie też się nauczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariona nie wybrał nikt dla tego, ze przy tych wszystkich all defensive, marion ze swoim rzutem z klatki piersiowej zaliczałby 10 czap na mecz...

 

A co do Presseya, to jak już wspominałem pasował mi do koncepcji i to co mówił w poprzednim temacie bast na jego temat, nawet nie wiem dokładnie co mówił, nie miało na mój wybór żadnego wpływu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Marionem jest ten problem, że się kiepsko nadaje do All-time składów. Na PF zostaje zjedzony. Na SF ludzie szukają zawodników wszechstronnych, którzy nie są dziurą w żadnym aspekcie gry, albo wyspecjalizowanych zadaniowców. Kogoś kto rozegra, poda, sam sobie wykreuje, dobrze pobroni albo świetnych stopperów, trójkowiczów, itp.

Marion w ataku jest totalnie uzależniony od innych, a zadaniowców jest wielu lepszych.

 

Czy mój Peja jest lepszy od Mariona? Nie. W warunkach all-time jest jednak bardziej przydatny, jak choćby Odom, który w porównaniu do Mariona może stworzyć przewagę na rozegraniu swoim wzrost/PM skills lub pod koszem swoją szybkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wykluczam wybrania Mariona. Ale to jest albo 7 runda albo w ogóle. Bez przesady, że taki z niego all-timer.

 

Żeby być przydatnym w moim składzie musiałby biegać z 4 super shooterami(co akurat da się załatwić :])

bastek jest imho bardzo cennym uzytkownikiem na tym forum

 

natomiast jego propaganda spejsingu zrobila widze niektorym wode z mozgu

 

co do 'taki z niego all-timer' to w waszym drafcie widze takie kwiatki jak np.

larry johnson 95-96

peja stojakovic

tay prince ????

 

ja wiem ze dobiera sie pod wzgledem fitu w danej ekipie, ale te nazwiska ktore rzucilem to stoja duzo nizej od mariona [wiec te nazwiska to tak luzno rzucone, nie zeby 'marion w ich miejsce pasowalby lepiej']

hmm jak tak patrze na sklady to temu koledze co wybral prince'a marion pasowalby ZDECYDOWANIE bardziej

 

a bad boys rozumiem ze sie pomylil przy wyborze lat dla LJa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Mariona można wybrać, ale jak pokazują oba drafty nie jest specjalnie poszukiwany i jakiś tego powód jest, a w jego przypadku nie wierzę w bzdurną gadkę: ebasket to, ebasket tamto.

 

Marion to jest TA era koszykówki, każdy zna doskonale jego umiejętności i wady, więc bez problemów może ocenić jego przydatność. Poza tym nasz draft różni się tym od ebasketu, że faworyzowani są raczej gracze ostatniej dekady, więc to jest kolejny argument, że u nas każdy ocenił Mariona własnym procesorem.

 

Poza tym...nie pierwszy raz pojawia się tekst, że ponownie powiem "ebasket to, ebasket tamto" a enba rżnie jak na maturze (zaraz nam tu getto stworzą chłopaki, brońmy się!), a tymczasem to widzę góra 4 forumowiczów (nie ebasket), którzy byliby wstanie tak wpłynąć na ciemną masę enba, (jak i wszystkich innych zresztą) i zmanipulować nasz draft jak kościół swych biednych wiernych. Nie chciało im się jednak i tylko Presseya można o to posądzić (choć podobno nie trzeba).

 

Do broni!

 

Wiem, wiem idę już sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie brałem pod uwagę wyboru Mariona. W kontekście all time ten człek mi nie pasuje. Nie pasuje mi do niczego. Dobrego obrońcę znaleźć nie problem, a Marion do ataku nic nie wnosi. Potrafi w zasadzie tylko biegać do kontr i żerować na podaniach od innych. Nigdy nie był diffrence makerem. Wybrani tutaj PF go niszczą fizycznie, a na SF szukałem graczy uniwersalniejszych , wnoszących dużo więcej w inne aspekty gry.

 

Zresztą SFów mam już skompletowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myśle nad tym typkiem. Potrzebuje defenswnego 3-4 właśnie kombinowałem z Marionem. Iguadole mi skradli złoczyńcy.

 

Ai3 Gilbert Arenas. Tak naprawdę.

 

C - Bogut 10

PF- Amare 05

SF - Carmelo 08

SG - Bruce Bowen 03

G - Magic 87

Bench - Gerwazy 77

Bench- Dennis Johnson 84

Bench-McHale 86

 

Dziękuje to mówi samo za siebie. Swoją drogą zaczynam się cieszyc. Powiedz mi jeszcze, że odpadne w pierwszej rundzie. A najlepiej jak mnie utwierdzisz w przekonaniu, że Dwight dostanie DPOTY to nawet stówki nie stracę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.