Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Coś pojebałeś Lorak.

 

ABBA to nie A-B-B-A tylko AB-BA,

każda litera oznacza jedną rundę (zresztą liter w ciągu było 10, więc nie wiem skąd to zamieszanie co do tego czy A-B-B-A, czy AB-BA). "A", jak napisałem wyżej, oznacza taką kolejność jaka została wylosowana (1, 2, 3....). "B" z kolei oznacza odwrotną kolejność (czyli najpierw wybiera 15, potem 14, 13...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pojebałeś Lorak.

 

ABBA to nie A-B-B-A tylko AB-BA,

każda litera oznacza jedną rundę (zresztą liter w ciągu było 10, więc nie wiem skąd to zamieszanie co do tego czy A-B-B-A, czy AB-BA).

Stąd zamieszanie, że normalnie (jak gramy w fantasy na przykład) jedną rundę oznaczają 2 litery "AB" lub "BA", a nie jedna - pierwszy i ostatni pick zawsze mają 2 wybory pod rząd. Tak też było w tej 3 rundowej rozpisce w tym temacie, a inaczej w temacie "e-basket". Wydawało mi się, że pomyłką jest rozpiska z tematu "ebasket", ale skoro poprawiłeś tutaj, wnioskuję, że tutejszy system jest tym dobrym i nie jest to ten "standardowy" draftowy z fantasy, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. po prostu posiadanie Jordanów i innych wielkich, którzy polecą na początku daje sporą przewagę w tej zabawie i aby choć trochę to zrównoważyć taki a nie inny system draftu. oczywiście jeśli wam nie odpowiada, to możemy zrobić tradycyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.