Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo lubię Artesta, gość jest, a szczególnie był jednym z najbardziej 'prawdziwych' ludzi w lidze, to się ceni.

zawsze bronił mega-fizycznie, nie dawał sobie robić kichy na post upie i jest w stanie wyjść przeciwko tym silniejszym. Dominuje nad słabymi fizycznie i radzi sobie z silnymi. Świetny obrońca ostatniej dekady, ale bastek nie rob z niego Boga, szczególnie że nie widzę go jako niszczyciela tych z wyzszym bball IQ i szerszym wachlarzem zagran ofensywnych.

 

a akurat Pierce to świetnie sobie z nim radzi

 

kogo wolicie do bronienia SF? Rodmana badboys czy Artesta 04?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie głosowania który przegrany był najlepszym przegranym. po prostu jeśli Roger lub Xamel nie dadzą gameplanu, to awansuje ten przegrany, który przegra najmniejszą różnicą głosów. to nawet nie będzie takie złe, bo przecież w niektórych parach są mocniejsze drużyny niż w innych, więc teoretycznie przynajmniej jeden pokrzywdzony przez losowanie dostanie drugą szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła, mam w robocie zapierdol jak koń na westernie. Po robocie mam kolację.

Powinienem ok. 23.00 wrócić do domu. Malutki kawałek rebutala już mam, coś jeszcze doskrobię - nie denerwuj się. PS. Rebutala piszę na szybko, więc mistrzostwa świata się nie spodziewaj...

PS2. W nocy wrzucę rebutala. mam nadzieję, że zdążę przed 24.00. W każdym razie niczym Sheed ponownie gwarantuję, że napiszę...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak dla mnie to jesteśmy w jakiejś dupie, bo im dłuzej czekamy tym mniej się wszystkim chce

ja swoje głosy już mam, czekam na łukasza, bo może mnie czymś zaskoczy i wklejam chwilę po przeczytaniu jego rebuta swoje typy w poszczególnych parach.

nie widze sensu czekania na reszte skoro minelo juz tyle czasu tymbardziej, że i tak najbardziej liczy się gameplan i opnia własna, a ja taką mam o mythosie nawet bez jego poprawek.

 

jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, głosujmy wreszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.