Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Lorak jak dla mnie gosc ktory stawil sie i wygralz Jordanem Birdem Magiciem plus do tego pojal ''the secret''

i dobrze o tym wiesz

vs Nash to no brainer nie wazne jaki masz zespol

ja wiem ze dla ciebie w 08 DJ Augustin statystycznie zaawansowanie byl zaraz po Rosie Derricku ale statystycznie , pieknosciowo, liczbowo nie na boisku

nigdy nie bylem fanem Isiah GM'a, czlowieka poza boiskiem ale jestem wielkim fanem Isiah koszykarza jak dla mnie wielkiego koszykarza

mozesz sobie napisac co chcesz , moze nawet i przejdziesz runde dwie ale mistrzstwa z Nashem jako GTG nie wygrasz a z Isiah Thomasem moglbys

i jesli nie pojmujesz albo chcialbys wiedziec dlaczego jeden jest lepszy od drugiego albo dlaczego jeden stanowi lepszy spacing czy fit dla twojej druzyny to widze ze nadal nie rozumiesz na czym wygrywanie polega a wygrywanie na pewno nie polega na systemie - bo 5 minut do konca - kazdy gra tym samym systemem, kazdy broni blisko i kazdy atakuje jednym swoim najlepszym koszykarzem

 

fajny artykul Reitera na Foxie o Zeke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak jak dla mnie gosc ktory stawil sie i wygralz Jordanem Birdem Magiciem plus do tego pojal ''the secret''

 

 

nie on wygrał, lecz defensywa pistons. poza tym ze starymi i kontuzjowanymi celtics, kontuzjowanymi lakers i młodym oraz nie tak dojrzałym Jordanem.

a "the secret" to zna prawie każdy, nawet jeśli nigdy nie wygrał tytułu.

 

 

vs Nash to no brainer nie wazne jaki masz zespol

 

czyli nie muszę pisać gameplanu, bo ty już i tak zadecydowałeś. super.

 

ja wiem ze dla ciebie w 08 DJ Augustin statystycznie zaawansowanie byl zaraz po Rosie Derricku

 

 

nie był, więc nie zmyślaj.

 

nigdy nie bylem fanem Isiah GM'a, czlowieka poza boiskiem ale jestem wielkim fanem Isiah koszykarza jak dla mnie wielkiego koszykarza

mozesz sobie napisac co chcesz , moze nawet i przejdziesz runde dwie ale mistrzstwa z Nashem jako GTG nie wygrasz a z Isiah Thomasem moglbys

i jesli nie pojmujesz albo chcialbys wiedziec dlaczego jeden jest lepszy od drugiego albo dlaczego jeden stanowi lepszy spacing czy fit dla twojej druzyny to widze ze nadal nie rozumiesz na czym wygrywanie polega a wygrywanie na pewno nie polega na systemie - bo 5 minut do konca - kazdy gra tym samym systemem, kazdy broni blisko i kazdy atakuje jednym swoim najlepszym koszykarzem

 

przecież Nash w clutch rządzi. i nigdy nie zrobiłby takiej głupoty jak Isiah w 1987 vs celtics. to jedno z all time anty clutch zagrań.

ogólnie Isiah jako koszykarz był jeszcze mniej do lubienia niż LeBron - począwszy od tych pozaboiskowych zachowań (np. porażka z bulls w 1991), a na tej boiskowej głupocie (jak w 1987) skończywszy. zresztą on przecież nie stał się nagle innym człowiekiem, gdy został GM. zawsze taki był, tak myślał, tak działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przypominam, że Cooper grywał jako playmaker showtime i był bardzo atletycznym graczem – startował nawet w konkursie wsadów)

A wypadł tak zajebiście, że tylko dlatego, iż swego czasu Darell Armstrong dał layupa miast dunka, to nie wypomina się tej żenady w wykonaniu Coopa :]

Swoją drogą w tym konkursie występował nawet Ralph Sampson (7-4!!!) i miał lepszy wynik niż rzeczony Cooper :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, Cooper się wtedy niestety nie popisał - nie wykonał żadnego dunka. chodzi mi jednak o to, że był na tyle altyczny, że w ogóle wybrano go do tego konkursu.

BTW, za to Nance bardzo fajnie wypadł, zrobił nawet coś podobnego, albo nawet takiego samego, nie pamiętam dokładnie, jak teraz McGee: http://www.youtube.com/watch?v=GQEkTxP2sNM#t=1m18s

w ogóle myślę, że McGee obejrzał właśnie tamten konkurs z 1985 i czerpał inspiracje od Nance'a ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, za to Nance bardzo fajnie wypadł, zrobił nawet coś podobnego, albo nawet takiego samego, nie pamiętam dokładnie, jak teraz McGee

Tylko, że wersja McGee była z 60 razy trudniejsza. Nance zrobił coś w stylu kołyski Jordana w dość drewniany sposób, w ogóle nieporównywalne dunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto z czym jeszcze zalega?

daj znać lo

Roger i Xamel z gameplanami, ale rozmawiałem z Xamelem i ciężko będzie jeśli chodzi o niego. tzn. sytuacja wygląda tak, że jeśli da radę napisać coś zanim rozlosujemy pary drugiej rundy, to jeszcze to przejdzie. ale póki co czekamy przede wszystkim na rebutale Jendrasa, Buły, Łukasza, Bastillona, Mythosa i mój. Marzec mówił, że raczej nie zrobi swojego.

 

Chytry, być może, nie pamiętam tego dokładnie, ale takie miałem skojarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego tam brakuje?

Nie weim, rzadko jadam klopsy!

 

 

Ale może brakuje gry w środku?

Dikembe Mutombo Mpolondo Mukamba Jean Jaque Wamutombo czy jakoś tak i Shaq Attack O'neal / nie Oneill / mają grę mocno inside, a taki Paul lubi grę na pick and rollach. Ot taki przykład daję. Składowe sie nei zgadzają i w zasadzie masz rację - jest z tego niezły klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Mutombo i Shaq to nieporozumienie

ale Paul to najlepszy rozgrywajacy jak dla mnie nie wiem czy nie wszechczasow

 

a moze sie to wydac dziwne ale przed kontuzja kolana gosc gral najpodobniej do Jordana w ataku

zanim zaczniecie sie smiac i pukac w glowe to odpowiedzcie obie na pytanie co bylo sila Jordana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Mutombo i Shaq to nieporozumienie

ale Paul to najlepszy rozgrywajacy jak dla mnie nie wiem czy nie wszechczasow

 

a moze sie to wydac dziwne ale przed kontuzja kolana gosc gral najpodobniej do Jordana w ataku

zanim zaczniecie sie smiac i pukac w glowe to odpowiedzcie obie na pytanie co bylo sila Jordana

Jego miensnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.