Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy (mimo ze nie wiem jakim cudem mialem tu konto) i w sumie wszedlem zeby zadac jedno pytanie. Czy jest mozliwosc zeby ogladac mecz z jednego konta, na dwoch urzadzeniach, jedonczesnie?

 

Sprawdziłem wygląda to tak. Jeśli odpalisz spotkanie na PC, a potem odpalisz smartfonie. To możesz oglądać i tu i tu. Choć jeśli będziesz próbował odpalić inne spotkanie to wywali Ciebie z urządzenia, na które logowałeś się jako pierwsze.

 

W sumie to jest jakiś multiroom, ale ułomny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wygląda to tak. Jeśli odpalisz spotkanie na PC, a potem odpalisz smartfonie. To możesz oglądać i tu i tu. Choć jeśli będziesz próbował odpalić inne spotkanie to wywali Ciebie z urządzenia, na które logowałeś się jako pierwsze.

 

W sumie to jest jakiś multiroom, ale ułomny.

Ale ktory pakiet do tego trzeba? Ten full premium (ten ktory ma w sobie min. NBA TV) czy wystarczy ten tańszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Podłączam się do pytania smartfana oraz mam pytanie do posiadaczy LP Premium. Czy na premium są dostępne wszystkie ważniejsze serie playoff w historii od lat 90'? Chodzi mi głównie o mistrzowskie serie Bulls i Lakers. Zastanawiam się czy warto szarpnąć się na premium, obecnie mam zwykłego LP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Mecze USA są na LP, ale czy z Olimpiady to nie wiem. Szkoda, że nikt nie był tak pomocny w udzieleniu odpowiedzi :/

 Może teraz będzie inaczej i ktoś odpowie :) Na NBA Game Time jest połączenie z TV przez wifi. Mecz z NBA TV Live po przesłaniu na TV idzie genialnie, ten sam mecz z zakładki ,,Games" strasznie się zacina na TV mimo, że na telefonie idzie normalnie. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj chciałem zakupić LP i subskrypcja miesięczna kosztuje 71.99 zł a roczna 119.99 zł. Ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć do kiedy jest ta roczna? No bo domyślam się, że z tą ceną to nie na rok :nightmare:

 

Kupując teraz kupujesz jeszcze na sezon 2015/16, dlatego cena jest jaka jest za rok (dzisiaj pokazało mi 95,99 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak to jest z miesięczną opcją płacenia z a LP? Można się wypisać w każdej chwili, np. po 3 miesiącach? Bo gdzieś słyszałem, że płatność miesięczna w LP to rodzaj płatności ratalnej i po deklaracji trzeba bulić cały rok co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platnosc miesieczna jest naliczana co miesiac w danym dniu rozliczeniowym, jezeli rezygnujesz przed tym dniem to kolejna oplata nie zostanie pobrana

 

potem mozesz od nowa zakupic miesieczna subskrypcje

platnosc miesieczna jest naliczana co miesiac w danym dniu rozliczeniowym, jezeli rezygnujesz przed tym dniem to kolejna oplata nie zostanie pobrana

 

potem mozesz od nowa zakupic miesieczna subskrypcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.