Skocz do zawartości

Durant vs James


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chciałem wykombinować nieco bardziej oryginalny tytuł, ale jakoś veny brakło ;) A chodzi mi o to czy Kevinek ma szanse stać się większą gwiazdą NBA niż James. A może tak, czy będzie, może dla niektórych już jest, lepszym zawodnikiem od lidera Cavs, będzie bardziej pożądany przez GM itd. Charakterystyka obu inna, ale obaj sa liderami swoich drużyn, graja na tych samych pozycjach, więc można chyba ich osoby ze sobą zestawić.

 

Napewno James to inna półka jeśli się weźmie pod uwagę rozgrywanie, ale prawda jest taka że Durant ma w zespole goscia który się tym zajmuje więc nie musi sobie dłoni męczyć przetrzymywaniem piłki tak jak Lebron. Na + dla Jamesa są warunki fizyczne i wszystko co za tym idzie, dodatkowo umiejętność samodzielnego wykreowania sobie pozycji do rzutu, ale za to pod względem samych strzeleckich umiejętności jest daleko za Kevinem, który może i ballhandlerem nie jest takim, ale w sumie po co mu to skoro potrafi rzucić celnie właściwie z każdej pozycji bez znaczenia czy jest kryty czy nie. Durant na pewno robi też spore postępy jeśli idzie o obronę walkę pod koszami, zbiórki itp. więc nie można mówić że w tym względzie James, pomimo swojej przewagi, bije go i bić dalej będzie na głowę.

 

No więc taki futurystyczny, dla niektórych, temat dla innych jak najbardziej realny, dla kogoś może już wchodzący w życie :) chociaż i tak wiem że skończy się na dyskusji o Iversonie i Nashu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.