Skocz do zawartości

[2050] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Ashigaru napisał(a):

@Cichy, któraś z moich ofert ważna czy obie out?

Pierwszy post byl o czasie a ten drugi wg mnie po, odswiezalem strone az zmieni sie czas, napisalem posta i twoj pojawil sie rownoczescie.
pierwszy byl wazny bo ostatnie przebicie bylo LAFa

 

image.png.7c882b04370c420fd46b88a6385edb45.png

a Twoj post:

image.png.c2c1bd5c7f97ebba6f30815c5f600a15.png

Ide wklepywac bidy, dam znac jak bedzie sie zblizala koncowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cichy napisał(a):

Pierwszy post byl o czasie a ten drugi wg mnie po, odswiezalem strone az zmieni sie czas, napisalem posta i twoj pojawil sie rownoczescie.
pierwszy byl wazny bo ostatnie przebicie bylo LAFa

 

image.png.7c882b04370c420fd46b88a6385edb45.png

a Twoj post:

image.png.c2c1bd5c7f97ebba6f30815c5f600a15.png

Ide wklepywac bidy, dam znac jak bedzie sie zblizala koncowka

pamiętaj też o trejdach :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

No jak? Przecież Miller z Rieserem nie grali pod pkt potencjału oop, o czym pisałem :) Skończył się tank, to wracają, gdzie trzeba.

Ale jakie oop dla mnie jeden i drugi to SG/SF i będę ich tak ustawiać raz na SF, a raz na SG. 

Przypomnę Ci jak grałeś Missim C na SF żeby miał pkt potencjału, jakoś nie widac, żeby Missi był SF teraz :)więc czepianie się Millera/Reisera w moim przypadku gdzie będą naprzemiennie grać na tych pozycjach jest słabe :(

Edytowane przez profesora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, profesora napisał(a):

 

Ale jakie oop dla mnie jeden i drugi to SG/SF i będę ich tak ustawiać raz na SF, a raz na SG. 

Przypomnę Ci jak grałeś Missim C na SF żeby miał pkt potencjału, jakoś nie widac, żeby Missi był SF teraz :)więc czepianie się Millera/Reisera w moim przypadku gdzie będą naprzemiennie grać na tych pozycjach jest słabe :(

Ale ja się z tym nie kryłem i nie pisałem bajek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.