Skocz do zawartości

Tourney Pick'em - czyli znowu gramy


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to typujemy przebieg March Madness, czyli kto z kim wygrywa itd.

 

Link do ligi: http://tournament.fantasysports.yahoo.com/t1/group/5882

hasło: aboutncaa

 

W tym roku można wybierać punktacje według własnego upodobania za każdą rundę, więc jakieś propozycję czy lecimy standard?

 

Proszę modów o na razie pozostawienie tematu tutaj, żeby więcej ludzi zobaczyło, a później można przenieść do inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weszlem w to

jakies teams playaz to watch ?

później panie. Bliżej marca.

Teraz się tu pytam czy zmieniamy punktacje czy lecimy standardową czyli jak ta:

 

Round 1 - 1

Round 2 - 2

Round 3 - 4

Round 4 - 8

Semis - 16

Championship - 32

 

???

 

EDIT:

No mądry jestem "bliżej marca". Miało być bliżej turnieju jak będą znane teamy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam takie pytanie, jestem średnio zorientowany w koszu uniwersyteckim, i o co mi dokładnie chodzi, w tym roku Jazz mają pick Knicks, zapewne bedzie to top 10, i pewnie wybiorą jakiegoś wysokiego kolesia, bo los Booza jest niepewny, jesli moglibyście wy zorientowanie w temacie koledzy podpowiedzieć na jakich gosci zwrócić uwagę z okazji turnieju, których być może Jazz wybiorą. Na stronie jeden ziomek zarzucił juz nazwisko centra Kansas Colea Aldricha, jako bardzo prawdopodobnego przyszłego Jazzmana, ale może jeszcze jacyś by się zawodnicy znaleźli, godni uwagi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jazz zawsze biorą białych spodziewałbym się Aldricha ;]

Tak i ten koleś faktycznie jest tak biały że aż cięzko wątpić żeby go przeoczyli :) ale akurat w tym wypadku na złe chyba by Jazz to nie wyszło. Plus jako jedyna ekipa w NBA utożsamiamy się z publicznością, która jednak biała jest to co ma czarnych podziwiać ;)

 

Dzięki za odpowiedz zapisze sobie te nazwiska i uczelnie, mam to ESPN america to spróbuje akurat na te mecze zasiąść przed odbiornikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem obejrzeć pierwszego dnia zmagań, ale staty sprawdziłem, ten Aldrich prawdziwy blocker, ale jednak sezon ma gorszy niż poprzedni, czyli coś z nim musi być nie do końca, minuty obcięte głównie to jest zastanawiające. Ten Monroe bardzo ładnie widzę zagrał, i dorobek z roku też obiecujący, ale najlepsze wrażenie robi chyba ten Cousins, szczególnie że to rukas, no i cholernik całkiem sporawy jest, nie mówiąc że nazwisko klawe :). Może mógłby mi ktoś jeszcze podpowiedzieć jak to jest z zapowiedziami który koleś podejdzie do draftu tegorocznego, zakładam że jakoś ogłaszają to poszczególni zawodnicy po sezonie, ale może co nieco wiadomo na ten temat. A i czy któryś może być jakimś takim bardzo wysokim pickiem z tych wysokich, znaczy czy może pójśc jako 2, 3 coś takiego, bo jak rozumiem 1 dla tego rozgrywajka Walla jest zarezerwowana :)

 

ps. już sobie poszperałem i sam odpowiedziałem , że ten Cousins to top prospect, koleś trochę nie w Utah stylu, pierwsze wrażenie że taki trochę młotowaty, później ze taki bardziej luzaczek, Jerry nie lubi takich :) ale ten filmik wporzo : http://www.youtube.com/watch?v=wnG9HC_ucbI

 

ps2. ten Aminu imponujace staty ma, bo w sumie nie jakis potężny a zbiera co najmniej jak 7'0

 

ps3. cały czas coś dodaje, ale tak to jest jak się człowiek dowiaduje nowych rzeczy na bieżąco, ten Monroe po skrótach to taki bardziej dynamiczny Memo się wydaje, nie wiem czy to trafne stwierdzenie, ale nie o to mi chodziło, znalazłem takiego kolesia przeszukując wyniki- Omar Samhan, bardzo pozytywne wrażenie robi, mógłby ktoś się podzielić jakaś wiedza na temat gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby jakiś mod przenieś posty o drafcie do tematu drafcie? dziękuje. A na temat:

 

Nie mogłem obejrzeć pierwszego dnia zmagań, ale staty sprawdziłem, ten Aldrich prawdziwy blocker, ale jednak sezon ma gorszy niż poprzedni, czyli coś z nim musi być nie do końca, minuty obcięte głównie to jest zastanawiające.

Bo Aldrich nie musiał grać dużo, bo i po co w takim kontrowanym meczu. Ogólnie to on bardziej jest zawodnikiem obrony, z atakiem bywa różnie i jeszcze sporo do poprawy, więc nie wiem czy wam w Utah takiego trzeba.

 

Ten Monroe bardzo ładnie widzę zagrał, i dorobek z roku też obiecujący, ale najlepsze wrażenie robi chyba ten Cousins, szczególnie że to rukas, no i cholernik całkiem sporawy jest, nie mówiąc że nazwisko klawe

Monroe niby ma zostać na jeszcze jeden rok w NCAA, w co ja nie wierze (i wiem, że tak sam mówił po meczu, ale pewnie był pod wpływem emocji więc trzeba poczekać), ale myślę że on by tam pasował. Nie ma lepiej podającego centra w lidze, a do tego w ataku też coś potrafi, plus zbiórki i obrona na przyzwoitym poziomie.

 

Cousins pójdzie w Top5, nie ma bata, żeby dalej poszedł więc automatycznie odpada w kontekście Utah. Podobnie jak Favors.

 

oże mógłby mi ktoś jeszcze podpowiedzieć jak to jest z zapowiedziami który koleś podejdzie do draftu tegorocznego, zakładam że jakoś ogłaszają to poszczególni zawodnicy po sezonie, ale może co nieco wiadomo na ten temat.

Teraz to głównie plotki, spekulacje itd. więcej będzie wiadomo po Turnieju.

 

ps2. ten Aminu imponujace staty ma, bo w sumie nie jakis potężny a zbiera co najmniej jak 7'0

Aminu walczy w MM o wysoki pick i jak przeciwko Texas pokazał się z bardzo dobrej strony, więc zapewne sporo scoutów zanotowało sobie jego nazwisko. w Top10 powinien pójść.

 

znalazłem takiego kolesia przeszukując wyniki- Omar Samhan, bardzo pozytywne wrażenie robi, mógłby ktoś się podzielić jakaś wiedza na temat gościa.

 

Statystyki miał dobre, ale właśnie dlatego nie ocenia się zawodnika przez pryzmat liczb, bo w NBA go nie zobaczysz. Taki duży, misiowaty koleś niezbyt dynamiczny, ale z opanowanymi kilkoma manewrami w ataku i grający niezwykle cierpliwie i rozsądnie. W skrócie nic na silę. Idealnie do Europy pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins pójdzie w Top5, nie ma bata, żeby dalej poszedł więc automatycznie odpada w kontekście Utah. Podobnie jak Favors.

No zobaczymy co NYK wylosuje, może i będzie coś z okolic 5, ale i tak ani jednego ani drugiego by Sloan pewnie niechciał.

Statystyki miał dobre, ale właśnie dlatego nie ocenia się zawodnika przez pryzmat liczb, bo w NBA go nie zobaczysz. Taki duży, misiowaty koleś niezbyt dynamiczny, ale z opanowanymi kilkoma manewrami w ataku i grający niezwykle cierpliwie i rozsądnie. W skrócie nic na silę. Idealnie do Europy pasuje.

Znaczy starałem sie jeszcze po ogladać filmiki, i poczytać trochę, ale napewno bez obejrzenia na żywo ciężko coś wiedzieć dokładnie, dlatego dzieki za odpowiedź. Byłem na tej stronie draft prospect i tam gość był dosyć wysoko, i podobno ma jakieś nagrody za obrone, dlatego myślałem że może być wartościowy, ale z tego co mówisz to co najwyżej pewnie 2 runda. To jest seryjnie ciekawe jak i co decyduje o dalszych losach danych gości, no i też postawa GM, którzy powiedzmy sobie szczerze czesto dają ciała wybierając danego zawodnika, a innego olewając.

 

Na naszej stronie kolega też zarzucił nazwisko Hassana Whitesida, koleś wydaje się być seryjnie bardzo perspektywiczny, i chyba pójdzie wysoko, z tego co czytałem, filmiki tez mi się jego podobały, no i jak widać po nazwisku ma swoją białą stronę więc do Utah jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz bardziej ucząc się o tym wszystkim, to liczę na tego Whitesidea, koleś może nie ma takich warunków jak Cusins ale nie wiem czy nie jest bardziej nawet utalentowany od niego( może nie utalentowany ale przez to ze mądrzejszy to wykorzysta lepeij swoją szansę), oczywiście z takim gościem to ciężko coś powiedzieć bo to rukas no i z uczelni poza topem, ale nie ryzykujesz czasem to nie masz, taki Aldrich na bank jest bardziej pewny ale jak ten ziomek Hassan Whiteside się rozwinie tak jak może, to będzie bił centra z Kansas na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.