Skocz do zawartości

Butler w Mavs


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Miami bez Wade'a to koszykarski wypizdów. Żaden franchise player tam nie pójdzie. Nie chodzi o trzymanie kasy na FA, chodzi o rozsądne gospodarowanie środkami.

Nawet Joe Johnson i Boozer za max/blisko maxa?

 

OK, może nie są to franchise playerzy ale nie mów, że nie chcieliby grać na Florydzie (szczególnie Booz) za dużą kasę. I na pewno nie byłby to zespół na miarę Clippers. Do tego kontrakt B-Easyego, który można spokojnie spylić za solidnego weterana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami bez Wade'a to koszykarski wypizdów. Żaden franchise player tam nie pójdzie. Nie chodzi o trzymanie kasy na FA, chodzi o rozsądne gospodarowanie środkami.

Nie powiedziałbym tego z taką pewnością. Szukałem trochę, ale teraz znaleźć nie mogę tego arta (jeszcze poszukam i najwyżej dorzucę jak znajdę), w którym mowa o tym, że Miami to nr 1 miejsce do grania w całej NBA dla zawodników - pamiętam, kiedyś taka ankieta była. Nie sądzę, by to mówili przez pryzmat Wade'a itp, 3xP (palmy, pogoda, plaża) robi swoje.

 

Pewnie masz rację, że pakowanie się w maxa dla JJ'a i np Booza/Amare jako tego drugiego było pomysłem chybionym, bo ta dwójka na pewno nie zaprowadziłaby Heat do mistrzostwa, ale żeby trafić z przebudową przez draft, to trzeba by było odpuścić ze dwa sezony i trafić na franchise playera w drafcie, a to może się skończyć tak jak kończyły się historie innych zespołów, niższy numer w drafcie niż oczekiwany i lipa. Riley raczej pójdzie na skróty i spróbuje zbudować zespół przez free agency, oczywiście mówimy tu o scenariuszach, w przypadku odejścia Wade'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.