Skocz do zawartości

Ćwiara, a właściwie juz dalej...


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

MVP - Bryant, nie ma co tu dużo pisać najlepszy wynik, gra z kontuzją musiał radzić sobie bez Gasola... oczywiście nie omieszkam napisać że strasznie mnie to wszystko wkurwia :]

 

DPOTY - Aj dont k**** noł... Zawsze lubiłem Wallace'a podoba mi się to co się dzieje w charlotte i dlatego mój głos idzie na niego. Howard, Artest zostali już docenieni pora nagrodzić innych.

 

COTY - Pewnie dałbym tu Stana ale jak tak patrzę na Rockets i widze kto tam gra i jaki mają bilans to niestety ale mój głos idzie do Adelmana. Stan jest minimalnie z tyłu a to przez to że Orlando dalej nie gra tego na co ich stać.

 

ROTY - EVANS już dawno żaden zawodnik mnie tak nie cieszył. Nie jestem typem człowieka który podczepia się pod kibicowanie gdy komuś wychodzi ale tym razem można u mnie zaobserwować bandwagon efekt i jaram się tym okrutnie. Przed draftowe zapoznawanie się z zawodnikami nie jest moją mocną stroną tym bardziej w roku gdy orlando nie ma nic do gadania więc natrafiłem na niego jakoś podczas pre... ale nie spodziewałem się że będzie grał tak fajnie. 6-6 ze smykałką do kreowania gry... takie coś kocham od zawsze.Tym bardziej że jego głównym konkurentem jest Brandon " poor iverson type player " Jennings

 

6th man - To ćwiartka więc spokojnie dam sobie miejsce ex aequo Landry i Crawford pominięcie któregoś z nich było by nietaktem.

 

MIP - Dahntay Jones Frye w pierwszym sezonie pokazywał że coś tam w ataku potrafi trafił w dobre miejsce to też efekt jest jaki jest Jones zdecydowanie mnie zaskoczył zwłaszcza w pierwszym miesiącu gry.

 

 

Między Medżikowe nagrody:

 

Zawodnicy którzy nie spełniają oczekiwań jak na razie:

 

Howard,Carter, Nelson

 

A teraz ekipa z niebieskiego jeepa która gra lepiej niż oczekiwałem:

 

My man JJ, Anderson, i chyba jednak myślałem że williams będzie w gorszej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do zachwytow nad G. Wallacem. Ogolnie Bobcats bardzo dobrze sie oglada. Wymiana na Jacksona wyszla im na dobre. Kilku zawodnikow nie gra jeszcze tak jak jeszcze powinno. Mysle, ze z Larrym w kwietniu moga byc 5 druzyna na wschodzie.

 

Co do porownywania Jenningsa do Iversona to chyba troche przesadzacie. Ja tego podobienstwa nie widze. Dobrze kieruje ofensywa, ma swietne podania, a glupie rzuty i zagrania, ktore mu sie zdarzaja beda na pewno rzadsze na dalszym etapie kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do zachwytow nad G. Wallacem. Ogolnie Bobcats bardzo dobrze sie oglada. Wymiana na Jacksona wyszla im na dobre. Kilku zawodnikow nie gra jeszcze tak jak jeszcze powinno. Mysle, ze z Larrym w kwietniu moga byc 5 druzyna na wschodzie.

 

GWall jest świetny, pytanie czy jego organizm wytrzyma przez cały sezon grę na takiej intensywności. Co do Bobcats, to przede wszystkim nie mają wysokich, zdrowy Chandler i powrót do formy Diawa będą potrzebne, żeby myśleć o play-off.

 

 

A Jennings to przecież Nick Van Exel second coming, żaden Iverson :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.