Skocz do zawartości

Zęby w łokciu Nowitzkiego, czyli kolejny tydzień w NBA


magiel.net.pl

Rekomendowane odpowiedzi

NBA jest wielkie, NBA to moc, koszykówka na najwyższym poziomie, warto więc zainwestować trochę grosza i wykupić przynajmniej na święta abonament w NBA Legue Pass. Sezon 09/10 jest jak do tej pory niezwykle pasjonujący. Naprawde, polecam, zróbcie sobie taki prezent świąteczny, warto zainwestować. Wysoka jakość przekazu, dostęp do większości meczów i o dowolnej porze dnia czy nocy.

W tym tygodniu chciałem napisać o Dirku Nowitzkim, który jest w doskonałej dyspozycji. O Dampierze, który jak się okazuje w koszykówkę potrafi jeszcze grać, potrafi nawet biegać i skakać. Temat poległ jednak po tym jak Carl Landry umieścił w łokciu Wunderkida dwa swoje zęby. Skutkiem czego Dirk opuścił niedzielny mecz z Kawalerzystami, wygrany notabene przez ekipę z Teksasu. Okazało się, że Niemiec ma miękki łokieć, i tenże łokieć z niewyjaśnionych dla mnie przyczyn osłabił moją determinacje.

 

czytaj dalej m.in. o świetnej postawie Hawks, rankingu oglądalności i wzmocniecnieniach w Bobcats

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.