Skocz do zawartości

Power Ranking 2024/25


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Regis napisał(a):

Obiektywnie trzeba przyznać, że Knicks zbudowali fajną ekipę - bliżej tu do pewnego HCA niż play-in. 

Celtics, Knicks, 76ers, Raptors, Bulls, Cavs, Bucks, Heat i Magic - to już 9 teamów mających w planach być w top6, a są jeszcze Nets, Pistons (jak Morant wróci do formy to będą walczyć o top6) i Pacers - z tej trójki tez ktoś może zaskoczyć; oraz jak znajdą kogoś pod kosz pod nieobecność Porzingisa, to o play iny mogą chcieć powalczyć Hornets.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał(a):

Celtics, Knicks, 76ers, Raptors, Bulls, Cavs, Bucks, Heat i Magic - to już 9 teamów mających w planach być w top6, a są jeszcze Nets, Pistons (jak Morant wróci do formy to będą walczyć o top6) i Pacers - z tej trójki tez ktoś może zaskoczyć; oraz jak znajdą kogoś pod kosz pod nieobecność Porzingisa, to o play iny mogą chcieć powalczyć Hornets.

 

Po kontuzji kolana PG nie mam takich planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls i Cavs na starcie wyglądają gorzej, nie mówiąc o Pistons, Pacers, Nets czy Hornets. 

Dla mnie Twoi Magic również. Wszystko zweryfikuje sezon, czołówka Wschodu bardzo wyrównana, ale mnie się ten skład Knicks podoba. Zarówno na teraz, jak i przyszłościowo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Regis napisał(a):

Bulls i Cavs na starcie wyglądają gorzej, nie mówiąc o Pistons, Pacers, Nets czy Hornets. 

Dla mnie Twoi Magic również. Wszystko zweryfikuje sezon, czołówka Wschodu bardzo wyrównana, ale mnie się ten skład Knicks podoba. Zarówno na teraz, jak i przyszłościowo. 

 

U nas swojego czasu m.in. Cavs, Pistons, czy w ostatnim sezonie Bucks z przedsezonowego miejsca z okolic 10-12 seedu atakowali z powodzeniem top4 więc ja tam sie wstrzymam z jednoznaczną oceną. Jak Hali wróci do tej formy sprzed kontuzji z poprzedniego sezonu, to Cavs spokojnie o top4 mogą myśleć. Knicks muszą chuchać i dmuchać na kostki Balla - bo od nich sporo będzie zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Jak im wyszedł Bane niżej od Livi?

Lively to wątpię, by obecnie był TOP100.

Coby White to też wypadałoby najpierw sprawdzić w jakimś poważnym graniu, bo chłop zaliczył mocne trzy miesiące, gdy Bulls grali o nic, a tu prawie TOP50 ligi. 

Barrett 53 też nie wiadomo za co. Kiedy on wyglądał jak TOP50 w swojej karierze? Był chociaż taki miesiąc?

Ranking z dupy w sumie tradycyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

aha

Możesz już przestań mnie cytować?

Kompletnie nic nie wnoszą od dawna Twoje posty w tym dziale.

Zniechęcasz tylko resztkę aktywnych do udzielania się tutaj, swoimi kolejnymi mądrymi postami. Idź na Messengera gadać sobie na tym poziomie z człowiekiem morza i tam się dziel swoimi przemyśleniami.

Następny post i wjeżdża ignor, bo czytać się Ciebie nie da. Każdy post to atak lub podśmiec***ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Kompletnie nic nie wnoszą od dawna Twoje posty w tym dziale.

chciałem tylko przypomnieć, że Twoja aktywność to olanie serii PO, po czym do końca sezonu płakanie nad tym jak to jesteś niedoceniany, byłbym wdzięczny gdybyś nie wypowiadał się za ogół, zresztą mam to gdzieś, możesz sobie wrzucać na ignora

jak zwykle najbardziej atakowany i pokrzywdzony, a trzeba przecież klaskać na słowa o Pels z HCA i lineupie śmierci z Sabem i Hardenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.